freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1372438/1  زمان: 08:09  1395/08/24  بازدید: 699

محمد موئدی عضو تیم ملی وزنه برداری نوجوانان ایران در پایان رقابت دسته 85 کیلوگرم مسابقات آسیایی نوجوانان موفق شد با اقتدار قهرمان این وزن شده و با کسب یک نشان نقره یکضرب و دو طلای دو ضرب و مجموع قهرمان 85 کیلویی وزنه برداری قاره آسیا شود.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از روابط عمومی وزنه‌برداری، رقابت دسته 85 کیلوگرم با حضور 5 وزنه بردارنوجوان از کشورهای (ژاپن، کره جنوبی،چین تایپه ،عربستان و نماینده شایسته کشورمان محمد موئدی) در سالن آرنای شهر توکیو میزبان برگزاری هجدهمین دوره مسابقات نوجوانان و سی امین دوره مسابقات جوانان برگزار شد.

 

((حرکت یکضرب))

 

آغاز حرکت یکضرب برای نماینده کشورمان، "محمد موئدی" ابتدا با انتخاب وزنه 122کیلوگرم برای این وزنه بردارمازندرانی استارات خورد. موئدی در نخستین حرکت خود با مهار این وزنه جایگاه خود را در جدول رده بندی تثبیت کرد تا نگاهش به دو حرکت باقی مانده‌اش باشد. ملی پوش نوجوان کشورمان اگر چه در دومین حرکت خود نتوانست از پس وزنه 127 کیلویی برآید، اما در نهایت با بالابردن وزنه 128 کیلوگرمی در حرکت سوم و پایانی خود شانسش را برای کسب مدال نقره حرکت یکضرب مسجل کند.

 

(( نتیجه پایانی حرکت یکضرب))

 

1. سانگوئن جیون وزنه بردار کره جنوبی و رقیب جدی موئدی در دسته 85 کیلوگرم به ترتیب پس از مهار وزنه های (128)، (129) و (132) کیلوگرم و نیز ثبت سه حرکت صحیح عنوان نخست حرکت یکضرب و مدال طلای این حرکت را به خود اختصاص داد.

 

2. محمدموئدی ملی پوش نوجوان کشورمان هم با ثبت وزنه 128 کیلوگرم صاحب نشان نقره یکضرب شد.

 

3.تینگ وی هو وزنه بردار نوجوان چین تایپه هم با ثبت وزنه های (116)،(120) و(122) کیلوگرم صاحب نشان برنز حرکت یکضرب شد.

 

((حرکت دوضرب))

 

شروع حرکت دوضرب برای موئدی وزنه بردار توانمند مازنی زبان کشورمان با مهار وزنه 150 کیلوگرم، بی تردید شروعی ایده ال برای کسب نشان های طلای دو ضرب و مجموع آسیا بود، موئدی در دو حرکت بعدی خود (دوم و سوم) با مهار وزنه های بسیار خوبی که کادرفنی برای این وزنه بردار در نظر گرفته بودند با ثبت وزنه‌های (156) و (160) کیلوگرم رقیب کره ای خود را کنار زد و در نهایت صاحب 2 نشان طلای دوضرب و مجموع آسیا در دسته 85 کیلوگرم شد.

 

((نتیجه مجموع دسته 85 کیلوگرم ))

 

1. محمدموئدی ملی پوش شایسته کشورمان در دسته 85 کیلو گرم موفق شد با ثبت مجموع 288 کیلوگرم صاحب نشان طلای حرکت مجموع شود.

 

2. سانگوئن جیون وزنه بردار کره جنوبی با مجموع 283 کیلوگرم صاحب عنوان نایب قهرمانی آسیا و نشان نقره این وزن شود.

 

3. تینگ وی هو وزنه بردار نوجوان چین تایپه نیز در نهایت با ثبت مجموع 270 کیلوگرم صاحب نشان برنز آسیا و سکوی سومی مسابقات شود.

 


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۵ - ۹:۴۰:۱۳ دیده شده : ۳۹بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۶۵
  • تعداد حاضران : ۲۱۰
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها