freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1372491/1  زمان: 11:14  1395/08/24  بازدید: 725

بازیکن تیم والیبال بانک سرمایه گفت: قرار نیست همه بازی‌ها را 3 بر یک و 3 بر صفر ببریم چون اگر این طور که بود بازار شرط‌بندی گرم می‌شد.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از تسنیم، تیم والیبال بانک سرمایه، مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر والیبال در هفته ششم با نتیجه 3 بر 2 خاتم اردکان را شکست داد.

 

شهرام محمودی، ملی‌پوش تیم بانک سرمایه در مورد بازی تیمش اظهار داشت: ما بازی هفته قبل خود را واگذار کرده بودیم و فشار روانی زیادی روی بچه‌ها بود. ما نیاید آن بازی را می‌باختیم و همه دیدند که اشتباه داوری باعث شد ببازیم. آن دیدار حساس، کمر تیم را شکست و فشار زیادی به ما وارد کرد. باید در ادامه بهتر کار کنیم تا بتوانیم روند پیروزی‌های خود را حفظ کنیم.

 

او ادامه داد: به نظر نوع عملکردی که تیم‌ها در مقابل ما دارند با آنچه برابر تیم‌های دیگر ارائه می‌کنند، کاملاً متفاوت است و انگیزه زیادی برای رقابت با ما دارند. حقیقت این است که ما تیم خوبی داریم و بانک سرمایه، مجموعه خوبی را برای لیگ برتر مهیا کرده است. ما بعد از حضور در المپیک در مسابقات باشگاه‌های آسیا شرکت کردیم و سپس وارد لیگ شدیم. شرایط برای تیم‌های دیگری هم که ملی پوش دارند به همین شکل است و متحمل فشار زیادی شده‌اند. مسابقات باشگاه‌های آسیا واقعاً بچه‌ها را خسته کرد. روند آماده سازی تیم ما هم حدود 20 روز دیرتر از سایر تیم‌ها شروع شد. در هر حال، چاره‌ای نیست و باید خودمان را در مرحله پلی آف به اوج آمادگی برسانیم.

 

محمودی در مورد برخودش با لیبروی تیم خاتم اردکان گفت: تیم حریف بعد از گرفتن امتیاز، خوشحالی کرد و لیبرو این تیم در هنگام دویدن به من خورد. کل قضیه همین بود و مورد خاصی در کار نبود.

 

بازیکن بانک سرمایه در پایان تصریح کرد: قرار نیست همه بازی‌ها را 3 بر یک و 3 بر صفر ببریم. اگر این طور که بود بازار شرط بندی گرم می‌شد. هیچ تیمی مقابل ما بازی ضعیفی انجام نداده است.

 

 


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۵:۲۳ دیده شده : ۴۴بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۰۹
  • تعداد حاضران : ۲۴۵
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها