freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


تروریستهای داعش و طالبان سعی دارند از پیروزی دونالد ترامپ برای جذب نیرو در گروه های خود استفاده کنند.

به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از رویترز، عناصر گروه های تروریستی قصد دارند از شوکی که با پیروزی "دونالد ترامپ،" نامزد حزب جمهوری خواه در انتخابات آمریکا به مردم وارد شد به عنوان یک ابزار تبلیغاتی برای جذب نیرو در میدان های نبرد استفاده کنند.

حامیان گروه تروریستی داعش و طالبان اعلام کردند لفاظی های مکرر ترامپ علیه مسلمانان و همینطور جلوگیری از ورود آنها به آمریکا می تواند در استخدام نیروهای جدید در این گروه تروریستی بخصوص در جوانانی که از وضع زندگی در غرب ناراضی هستند، بسیار مؤثر باشد.

ابو عمر خراسانی، سرکرده ارشد گروه تروریستی داعش در افغانستان گفت: "این مرد دیوانه است. نفرت مطلق او از مسلمانان کار ما را ساده تر می کند و ما می توانیم هزاران نفر را در گروه خود استخدام کنیم."

دونالد ترامپ در دوران مبارزات انتخاباتی وعده داد همانطور که آمریکا در جنگ سرد پیروز شد، گروه تروریستی داعش را نیز نابود کند. رئیس جمهور منتخب آمریکا همچنین اعلام کرد از ورود مسلمانان به آمریکا و مهاجرانی که کشورشان با تروریسم در ارتباط است، جلوگیری می کند. این درحالیست که ترامپ هیچ گونه توضیحی در خصوص نحوه مبارزه با گروه های تروریستی – از جمله داعش، طالبان و القاعده – نداد.

خراسانی در ادامه گفت: فرماندهان ما به دقت اخبار انتخابات ریاست جمهوری آمریکا را دنبال می کردند؛ اما با کمال ناباوری آمریکایی ها قبر خود را با دستان خود کندند. 

وی همچنین باراک اوباما و دونالد ترامپ را مقایسه کرد و گفت اوباما دست کم در مقایسه با ترامپ از اندکی مغز در سرش برخوردار است.

آمریکا تاکنون با حملات زیادی از جانب گروه های تروریستی مواجه شده است. از جمله این حملات می توان به کشتار 49 نفر در تیراندازی در باشگاه شبانه اورلندو در سال 2016 و کشته شدن 14 نفر در تیراندازی در یک مجتمع بهزیستی در سن برناردینو در جنوب کالیفرنیا در سال 2015 اشاره کرد. مقامات آمریکا هشدار دادند این کشور ممکن است در آینده هم با حملات مرگبارتری از جانب گروه های تروریستی مواجه شود؛ زیرا تروریستها حامیان خود را تشویق می کنند تا در محل زندگی خود حملات تروریستی انجام دهند.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۵:۲۳ دیده شده : ۴۰بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۵۰
  • تعداد حاضران : ۱۰۵
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها