freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


فرمانده نیروی هوافضا سپاه پاسداران گفت: برای حل مشکلات کشور نباید به دنبال فرش قرمز باشیم.

برای حل مشکلات کشور نباید به دنبال فرش قرمز باشیمبه گزارش خبرنگار دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ سردار امیرعلی حاجی زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در گرامیداشت پنجمین سالگرد شهید طهرانی مقدم که عصر امروز در دانشگاه امیرکبیر برگزار شد، اظهار داشت: کشور ایران امروزه مانند جزیره ای امن در اقیانوس پرتلاطم منطقه است که توسط دشمنان این هرج و مرج ایجاد شده است.

فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران ادامه داد: در حال حاضر ما در کشور تهرانی مقدم‌های فراوانی داریم باید از آن‌ها استفاده نماییم و این قوای بالقوه را به بالفعل تبدیل کنیم.

وی ادامه داد: یکی از مسائل مهم کشور بحث توان موشکی بود که به همت شهید طهرانی مقدم این مسئله حل شد اما در حال حاضر در کشور مشکلات عدیده دیگری وجود دارد که برای حل آن می‌توانیم از نخبگان و جوانان امروزی استفاده نماییم چرا که آنها توانایی این کار را دا رند.

سردار حاجی زاده با اشاره به این موضوع که متأسفانه در زمان جنگ تحمیلی برنامخ درازمدت وجود نداشت، بیان داشت: در زمان جنگ تحمیلی ما اگر برنامه‌ریزی بلندمدت داشتیم می‌توانستیم شرایط جنگ را با گونه دیگری تغییر دهیم با زمانی که اولین سری جنگ موشک‌ها را در زمان جنگ خریداری کرده‌ایم ایده ساخت آنها را در داخل کشور در دستور کار قرار داده‌ایم و رفته رفته آنها را در کشور ساختیم اما باید ببینیم که چرا این روش که در دوران دفاع مقدس عملی بود دیگر در کشور به کار گرفته نمی‌شود و راهکار آن را ارائه کنیم.

فرمانده نیروی هوا فضای سپاه پاسداران تصریح کرد: شهید حسن طهرانی مقدم مانند یک نخ تسبیح بود که مهره‌ها را دور هم جمع می‌کرد که همین اتحاد و یگانگی باعث پیشرفت کشور شد اما امروزه طرز تفکرها تغییر یافته که اگر این طرز تفکرها در زمان شهید طهرانی مقدم بود مطمئنا کشور با شکست روبرو می‌شد.

وی ادامه داد: امروزه در کشور دو تفکر وجود دارد که اولین تفکر تکیه بر توان داخلی کشور است و دومی این است که ما برای حل مشکلات خود باید با کشورهای غربی سازش کنیم که این فکر غلطی است چون تاریخ نشان داده است که هر کشوری که به سمت غرب گرایش پیدا کرده منزوی شده و از بین رفته است.

سردار حاجی‌زاده ادامه داد: آمریکایی‌ها قصد تشکیل یک خاورمیانه جدید را دارند و از این رو از گذشته به دنبال این مسئله بودند که ارتش‌های کشورهای مسلمان را از بین ببرند و همگان دیدند که آنها با ارتش یمن، سوریه و عراق چه کردند.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۰:۱۱ دیده شده : ۳۸بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۴۶
  • تعداد حاضران : ۱۲۴
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها