freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش" دی اسپورت":مهاجم پرتغالی تیم فوتبال رئال مادرید گفت: در دو تیم ملی پرتغال و باشگاهی رئال مادرید حسی مشترک دارم.

کریستیانو رونالدو با درخشش در بازی شب گذشته تیمش گامی دیگر در نزدیک شدن به مردم پرتغال برداشت و با 68 گل زده در جدول گلزنان برتر اروپایی صعودی قابل توجه داشت.

کریس در مصاحبه با آس اسپانیا گفت: در پرتغال و رئال مادرید حس مشترکی دارم و معتقدم که در هر دو تیم بهترین دوستانم در کنارم هستند و آرامش دارم. تعصب یک کلمه ساده نیست، چیزی است که باید تجربه و اجرا شود، این موضوع هم در رئال مادرید با من است و هم در تیم ملی فوتبال پرتغال اما مشخص است که تیم ملی برایم اهمیت زیادی دارم، من همیشه مدیون کشورم هستم و هر کاری از دستم براید برای فوتبال کشورم انجام خواهم داد.

رونالدو درباره بازی پیش روی تیمش برابر اسپورتینگ پرتغال گفت: نگاه ما باید حرفه‌ای باشد، من بازیکن رئال مادرید هستم، با این تیم قرارداد رسمی دارم و برای این تیم با تمام وجود بازی خواهم کرد، اگر گل بزنم شادی می‌کنم و دوست ندارم شادی خود را پنهان کنم. اسپورتینگ تیم کودکی من است، تیمی که در آن ریشه دارم اما دلیل نمی‌شود تحت تاثیر قرار بگیرم. باید حرفه‌ای باشیم.

منبع:ایسنا


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۰:۲۱ دیده شده : ۷۸بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۰۰۱۲
  • تعداد حاضران : ۱۴۵
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها