freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1372585/40  زمان: 16:36  1395/08/24  بازدید: 1,727

دروازه بان پیشین تیم ملی می گوید که اخباری گزینه مناسب تری برای حضور در ترکیب تیم ملی به شمار می رود.

هادی طباطبایی در گفت و گو با "ورزش سه، درباره دیدار روز سه شنبه تیم ملی برابر سوریه گفت: «فکر نمی کنم تیم ملی برابر سوریه بازی سنگینی داشته باشد. سوریه حریف زهرداری نیست و بازیکنان تیم ملی با توجه به شرایطی که دارند می توانند در این بازی نیز برنده از زمین خارج شوند.»


دروازه بان پیشین تیم ملی در پاسخ به این سوال که "آیا شرایط بد آب و هوایی می تواند مانع از پیروزی ایران شود"، بیان کرد: «این مشکل برای هر دو تیم وجود دارد. بازیکنان ما نزدیک به 10 روز در مالزی اردو داشتند و با شرایط آب و هوایی محل بازی آشنا هستند.»


وی ادامه داد: «همچنین قدرت تیم ما به مراتب از سوریه بیشتر است. ما در این بازی باید به گل برسیم و کار سوری ها برای دفاع در زمینی که شرایط مناسب ندارد از کار ما سخت تر است.»


طباطبایی درباره ابهام در انتخاب دروازه بان تیم ملی عنوان کرد: «هر سه دروازه بانی که در تیم ملی حضور دارند بسیار آینده دار و خوب هستند. در میان گزینه هایی که در مالزی حضور دارند، اخباری گزینه بهتری برای حضور در ترکیب اولیه تیم ملی به شمار می رود. او از لحاظ شخصیتی و فنی دروازه بان آینده داری است و اعتقاد دارم می تواند به تیم ملی کمک کند.»


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۵ - ۱۷:۵۵:۴۲ دیده شده : ۳۹بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۶۲۳
  • تعداد حاضران : ۲۳۵
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها