freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1372637/42  زمان: 19:40  1395/08/24  بازدید: 6,234

سیمونه زازا، مهاجم تیم ملی ایتالیا اعتراف کرد که به خاطر خراب کردن پنالتی در برابر آلمان بسیار ناراحت شده است.​​​​​​​

به گزارش "ورزش سه"، در جریان ضربات پنالتی دیدار دو تیم آلمان و ایتالیا در یورو 2016، زازا با دورخیزی عجیب توپ را به آسمان زد. فردا شب این دو تیم در قالب دیداری دوستانه در شهر میلان به مصاف هم خواهند رفت.

 

 

 

 

زازا گفت: "بابت از دست دادن آن پنالتی خیلی اذیت شدم و تابستان بدی را سپری کردم. حتی امروز هم به آن صحنه فکر کردم البته قطعا این موضوع به اندازه گذشته مرا آزار نمی دهد.

 

هرگز اتفاقات بعد از آن را فراموش نمی کنم. صحبت ها و اشک هایی که ریخته شد، صرف نظر از هر اتفاقی که در ادامه برای من رخ دهد، همیشه در ذهن من باقی خواهد ماند. در آن مسابقات بازی های خوبی ارائه دادیم و نمایش قدرتمندی داشتیم. این در حالی بود که هیچ کس در ابتدا برای ما شانسی قائل نبود. شرایط بسیار بدی را بعد از دست دادن پنالتی تجربه کردم و همه اعضای خانواده ام به شدت برای من نگران بودند".


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۵ - ۲۱:۴۰:۳۴ دیده شده : ۵۵بار نویسنده : admin

برای آنچه که دوستش داری برای آنیسای عزیزمان برای آن مرحوم علو درجات علو درجات را برای آن مرحوم برای آن دو چشم کهربایی برای آنکه دوستش دارم برای آنکه دوستش دارم یلدا برای آنلاین نبودن در تلگرام آنلاین نبودن در تلگرام برای آن بسوی تومی آیم کتاب برای آن بسوی تومی آیم دانلود کتاب برای آن بسوی تومی آیم برای آن مرحوم غفران الهی برای آندروید برای آندروید Vpn برای آندروید Opera Mini دانلود برای آندروید Uc Browser دانلود برای اندروید Hotspot Shield دانلود برای اندروید دانلود فیلتر شکن برای اندروید فیلتر شکن برای اندروید Winrar برای اندروید دانلود سایفون برای اندروید Psiphon دانلود برای آنان که می اندیشند شدم گمراه و سرگردان، میان این همه ادیان شدم گمراه و سرگردان شدم گمراه و سرگردان میان شدم گمراه و سرگردان ميان اين همه اديان شاعر شدم گمراه و سرگردان شعر شدم گمراه و سرگردان شدم گمراه سرگردان میان این همه ادیان شدم گمراه سرگردون شدم گمراه و سرگردان میان این همه ادیان شدم معتاد تریاک شدم تنها شدم تنها تنها دلم شدم تنها من درین صهرا شدم تنها تنها دلم از هایده تنها شدم اشوان تنها شدم از اشوان تنها شدم وای تنها شدم وای کجای دنیای تنها شدم خدا تنها شدم Ashvan شدم عاشق چشم سیاهت شدم عاشق شدی عاشق شدم عاشق عاشقت شدم ریزه ریزه عاشقت شدم عاشق شدم من در زندگانی عاشق شدم بنیامین عاشق شدم کاش ندونه عاشقت شدم میثم ابراهیمی عاشقت شدم ریزه میزه شدم خسته دیگه شدم خسته دیگه حجت درولی شدم خسته دیگه از حجت درولی خسته شدم دیگه خدا خسته شدم دیگه بسه خسته شدم دیگه از این زندگی خسته شدم دیگه از زندگی خسته شدم ديگه اهنگ شدم خسته دیگه دانلود آهنگ شدم خسته دیگه بد شدم بد شدم ساسی بد شدم ساسی مانکن بد شدم متن بد شدم چون بد شدم یاش بد شدم از ساسی بد شدم ریمیکس بد شدم یاس ویکی صدا بد شدم Yas زازا: خیلی برای آن پنالتی اذیت شدم

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۵۰
  • تعداد حاضران : ۱۶۳
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها