freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


 اخبار حاکی از آن است که لیورپول قصد دارد تا سردار آزمون، ملقب به مسی فوتبال ایران را جذب کند اما به نظر می رسد رونالد کومان، سرمربی هلندی اورتون نیز علاقمند به جذب این مهاجم جوان است. امروز چند رسانه انگلیسی در اخباری جداگانه به علاقه اورتون به مهاجم ایرانی روستوف پرداختند.

 

عملکرد سردار آزمون در این فصل از لیگ قهرمانان به شدت مورد توجه قرار گرفته است و از زمان پیوستن او به روستوف، این بازیکن از اجزای تفکیک ناپذیر موفقیت های این تیم لقب گرفته است. سردار در دیدارهای پلی آف روستوف در برابر آژاکس و اندرلخت گلزنی کرد و مدتی پیش نیز موفق شد دروازه اتلتیکو مادرید را در ویسنته کالدرون باز کند. این مهاجم جوان که فصل فصل گذشته به صورت قرضی از روبین کازان به روستوف ملحق شد، موفق شد 12 بار برای تیمش گلزنی کند.

 

 

 

 

آزمون همچنین در عرصه ملی نیز عملکردی فوق العاده از خود به جای گذاشته است و در 22 بازی، 16 بار موفق به گزنی شده است و همین عوامل باعث شده تا نظر رونالد کومان، به این ستاره 21 ساله ایرانی جلب شود.

 

با توجه به حضور فرهاد مشیری در مدیریت اورتون، او می تواند نظر هموطن خود را جلب کرده و مقدمات پیوستن سردار به اورتون را فراهم کند.

 

استوک سیتی و المپک مارسی نیز از دیگر مشتریان این بازیکن جوان به شمار می آیند.

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۵ - ۰:۱۰:۱۳ دیده شده : ۴۵بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۶۶۰
  • تعداد حاضران : ۲۱۷
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها