freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


هادی قوامی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: آقای طیبی رئیس دانشگاه جهاد دانشگاهی عصر امروز دوشنبه با حضور در جلسه کمیسیون برنامه و بودجه گزارشی از موفقیت های جهاد دانشگاهی در عرصه های پزشکی، صنعتی و ... ارائه کردند که مورد استقبال اعضای کمیسیون قرار گرفت .

وی با تاکید بر لزوم توجه به نقش جهاد دانشگاهی به عنوان نهاد برآمده از انقلاب یادآور شد: یکی از نکاتی که از سوی جهاد دانشگاهی مطرح شد و اعضا هم برآن تاکید داشتند این بود که ما باید بعد از سالها توجه به موضوع انتقال تکنولوژی  به ایجاد تکنولوژی بیاندیشیم که هزینه کمتری برای کشوردارد و شرایط اقتصاد مقاومتی را نیز فراهم می‌کند.

قوامی خاطر نشان کرد: در بیست سال گذشته بیش از دو هزار میلیارد تومان منابع جهاد دانشگاهی بوده که 500 میلیارد تومان آن را از دولت کمک گرفته و درواقع هشتاد درصد منابع جهاد دانگشاهی از خدمات این نهاد تعیین شده که این می‌تواند الگوی خوبی برای زیر دستگاه ها قرار گیرد تا وابستگی خود را به بودجه جاری کند.

نائب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه در ادامه از مخالفت این کمیسیون با کلیات طرح تشکیل صندوق دانه های روغنی خبر داد و افزود: ما در قانون بهره وری بخش کشاورزی صندوق های زیادی را ایجاد کردیم و معتقدیم خرد کردن صندوق ها آثار توسعه ای در بر ندارد لذا اعضای کمیسیون کلیات این طرح را رد کردند و این طرح از دستور کار کمیسیون برنامه و بودجه خارج شد.

قوامی در پایان با اشاره به واردات 4 میلیارد دلار دانه‌های روغنی از برزیل ،‌آرژانتین و کشورهای دیگر تصریح کرد: وزارت جهاد کشاورزی باید برنامه واقعی برای تولید دانه های روغنی داشته باشد چرا که متاسفانه ما توفیق زیادی در این زمینه نداشته ایم.

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۵ - ۱:۴۵:۱۹ دیده شده : ۴۰بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۰۰۱۲
  • تعداد حاضران : ۱۴۵
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها