freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1372627/40  زمان: 18:59  1395/08/24  بازدید: 25,698

سرمربی استقلال با از دست دادن یکی دیگر از بازیکنان این تیم در خط راست با معضل انتخاب هافبک راست مواجه است.

به گزارش "ورزش سه"، مشکل به وجود آمده برای بهنام برزای تهدیدی جدی برای علیرضا منصوریان در آستانه دیدار با صبای قم است. منصوریان که در جریان تمرینات هفته گذشته استقلال حساب ویژه ای بر روی برزای برای حضور در سمت راست این تیم در سیستم جدید خود باز کرده بود، با اتفاقات رخ داده در جریان تمرین دوشنبه آبی ها احتمالا یکی دیگر از بازیکنان خود در سمت راست زمین را از دست رفته می بیند.

 


استقلال برای دیدار با صبای قم در جام حذفی وریا غفوری را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد. خسرو حیدری نیز همچنان به تمرینات گروهی این تیم اضافه نشده و در روزهای گذشته تنها تمرینات انفرادی را پشت سر گذاشته است. منصوریان به خوبی می داند که اگر حیدری را مانند دیدار با سایپا زودتر از زمان تعیین شده از سوی پزشکان از ابتدا در ترکیب قرار دهد باید در آستانه دیدارهای حساس استقلال قید این بازیکن را بزند. همین موضوع باعث می شود تا حیدری نیز از جمله غایبان احتمالی استقلال در دیدار روز جمعه باشد.

 


بهنام برزای گزینه ای بود که منصوریان امید زیادی به درخشش او داشت اما حالا این بازیکن نیز شاید با تصمیم منصوریان دیگر در ترکیب استقلال جایی نداشته باشد تا سمت راست استقلال برای دیدار حساس برابر صبا خلوت تر از گذشته باشد.
استقلال برای انتخاب بازیکن در این پست گزینه های زیادی در اختیار دارد که البته هیچکدام بازیکن تخصصی این پست در سیستم جدید منصوریان نیستند تا انتخاب هافبک راست استقلال در صورت غیبت برزای یکی از معضلات استقلال باشد.


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۵ - ۱:۵۵:۲۸ دیده شده : ۲۹بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۷۴
  • تعداد حاضران : ۲۲۲
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها