freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


کد خبر: ۴۲۳۵۰۲

۹۴۲  بازدید

باغ های گمشده هلیگان در کورن‌وال یکی از محبوب ترین باغ های گیاه شناسی در انگلستان است. این باغ توسط اعضای خانواده «Cornish Tremayne» طی دوره ای از اواسط قرن 18 تا اوایل قرن 20 ایجاد شده است.

برترین ها: باغ های گمشده هلیگان در کورن‌وال یکی از محبوب ترین باغ های گیاه شناسی در انگلستان است. این باغ توسط اعضای خانواده «Cornish Tremayne» طی دوره ای از اواسط قرن 18 تا اوایل قرن 20 ایجاد شده و در حال تحول است و هر نسل که می گذرد عجیب تر می شود.

در قرن نوزدهم، باغ ها رونق یافتند، بزرگتر شدند و به کارکنان بیشتری برای مدیریت نیاز داشتند. قبل از وقوع جنگ جهانی اول، 22 باغبان در آن کار می کردند. بسیاری از باغبان های وفادار به جنگ رفتند و بعد از جنگ تعداشان کم شد بنابراین باغ ها رو به نابودی می رفتند. همان طور که بقیه املاک اجاره داده شدند، باغ ها هم فراموش شدند و سال 1990 دوباره کشف شدند. کشف دوباره این باغ ها توسط یکی از بستگان دور این خانواده صورت گرفت و منجر به تلاش گسترده ای برای احیای دوباره باغ شد.

بازسازی باغ های هلیگان توسط «تیم اسمیت» به عهده گرفته شد، همان معماری که پروژه «ادن» بزرگترین مجتمع گلخانه ای جهان را طراحی کرد. باغ در حال حاضر مجموعه ای شگفت انگیز از گل های صدتومانی و کاملیا، مجموعه ای از برکه ها، باغ های سبزیجات و گیاهان پرگل، باغ ایتالیایی و یک منطقه وحشی که با درختان نیمه حاره ای پر شده و جنگل نام دارد، را شامل می شود.

منبع : برترین ها ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۵ - ۶:۳۰:۳۶ دیده شده : ۴۴بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۲۰۲
  • تعداد حاضران : ۲۶۸
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها