freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


قبل از برگزاری رویداد SEMA، طرح‌های جالبی از ترکیب یک فورد موستانگ GT و یک فورد GT مشاهده شد. این طرح‌ها در نهایت منجر به شکل‌گیری خودرویی شد که در نمایشگاه در معرض دید همگان قرار گرفت. نام این خودرو GTT گذاشته شده و در فروشگاه طرح‌های صفر تا ۶۰ (Zero to 60 Designs) شهر کورونا در ایالت کالیفرنیا شکل گرفته است. GTT عضلانی‌تر از GT است زیرا بر پایه‌ی یک موستانگ ایجاد شده است. ظاهر خودرو نیز بسیار جذاب است و یکپارچگی خوبی در آن مشاهده می‌شود.

گزارش شده است که وکلای کمپانی فورد به GTT حساسیت نشان داده‌اند. بر اساس گزارش Motor1، وکلای فورد در جلسه‌ای که با تیم طرح‌های صفر تا ۶۰ برگزار کردند، به بررسی شیوه‌ی نام‌گذاری GTT پرداختند که یادآور ماجرای کمپانیهای Singer و پورشه در نام‌گذاری مدل ۹۱۱ است. مشخصاً نمی‌توان خودروی مذکور را فورد موستانگ GTT نامید.

در حال حاضر خودروی موردبحث، GTT طرح‌های صفر تا ۶۰ نامیده می‌شود. اثری از فورد یا موستانگ نخواهد بود و لوگوی عقب موستانگ GT اصلی به‌روزرسانی شده که در نتیجه از طرح‌های فورد استفاده نمی‌شود.

کمپانی فورد را بایستی به خاطر عدم توقف به‌روزرسانی این خودروی منحصربه‌فرد تحسین کرد. طراحی GTT بسیار اغواکننده و زیبا به نظر می‌رسد و امید است به‌زودی در جاده‌ها دیده شود.

منبع : Zoomit ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۵ - ۱۰:۰:۷ دیده شده : ۲۶بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۲۴۷
  • تعداد حاضران : ۱۵۷
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها