freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش ایسنا، میرحمایت میرزاده در جلسه علنی صبح امروز (سه شنبه) مجلس در اخطاری مستند به بند 12 اصل سوم قانون اساسی گفت: به موجب این اصل دولت موظف است همه امکانات خود را برای پی ریزی اقتصاد صحیح و عادلانه طبق ضوابط اسلامی جهت ایجاد رفاه و رفع فقر و بر طرف ساختن هر نوع محرومیت در زمینه های تغذیه، مسکن، کار و .... به کار برد. لازم است دولت به مردم اعلام کند که برای اجرای این قانون چه کرده است.

وی افزود: ما امیدواریم با توجه به شاخص های رفاه، مسکن، اشتغال و بهداشت در سطح جهانی، میانگین کشور، استان ها و شهرستان ها مقایسه و منتشر شود.

این نماینده مجلس با بیان اینکه توزیع امکانات و اعتبارات به صورت علمی انجام نمی شود خاطر نشان کرد: بی عدالتی در توزیع امکانات و اعتبارات بین استان ها و شهرستان ها وجود دارد و متاسفانه با لابی گری انجام می شود که در شان نظام نیست. در حالی که اگر پول و اعتبار نیست، برای همه نیست.

میرزاده با بیان اینکه در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام عملی برای لبیک به ندای رهبری انجام نشده، خاطر نشان کرد: مصوبه و صورت جلسه روی کاغذ دردی را دوا نمی کند.

وی همچنین گفت: بانک ها با افشای تسهیلات غیر منطقی ارائه شده، عقده های خود را بر سر روستاییان خالی می کنند و تولیدکنندگان و کارآفرینان را پشیمان کرده‌اند و فراری داده‌اند، ما از بانک ها می‌خواهیم برای کسانی که می خواهند اشتغال ایجاد کنند قدمی بردارند و تغییر رویکرد بدهند.

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۰:۷ دیده شده : ۶۱بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۵۸
  • تعداد حاضران : ۲۱۰
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها