freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1372815/1  زمان: 14:47  1395/08/25  بازدید: 3,491

نشست هیات رییسه فدراسیون دو ومیدانی با معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان بعدازظهر دیروز برگزار شد.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از سایت فدراسون دو و میدانی، جلسه هیات رییسه فدراسیون دو و میدانی، بعداز ظهر روز گذشته(دوشنبه) 24 آبان ماه در دفتر دکتر نصرالله سجادی، معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جونان برگزار گردید.


در این نشست، ابتدا دکتر سجادی در خصوص اهمیت جلسات هیات رییسه فدراسیون و تصمیم گیری های حاصله در موفقیت های ورزش دو و میدانی به عنوان یک ورزش پایه، پرمدال و المپیکی به برگزاری منظم و هدفمند جلسات هیات رییسه، تاکید کرد.


در ادامه، مجید کیهانی در خصوص برنامه های مدنظر فدراسیون دو و میدانی در 3 حوزه اداری، مالی و فنی گزارش خود را ارایه نمود. همچنین ساماندهی مسایل مالی و اداری و نیز تمرکز بر مسایل استعدادیابی و کار پایه و نیز سامان دهی تیم ملی بزرگسالان از جمله مسایلی بود که توسط رییس فدراسیون در این جلسه مطرح شد.


در ادامه، آقایان گواری (مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون ها)، منکرسی ( سرپرست دفتر برنامه ریزی و نظارت) و دکتر طباطبایی ( مدیر کل دفتر استعدادیابی و توسعه ورزش قهرمانی ) در خصوص فعالیت های فدراسیون دو و میدانی نقطه نظرات خود را بیان کردند، سپس اعضای هیات رییسه فدراسیون دو و میدانی نیز در خصوص فعالیت های انجام شده فدراسیون در حوزه های مختلف، نکاتی را اشاره نمودند.

در پایان این جلسه دکتر نصرالله سجادی در خصوص برنامه های فدراسیون دو و میدانی و اهمیت کسب نتیجه و ارتقای جایگاه این رشته ورزشی در کشور، دیدگاه های خود را بیان کردند.


لازم به یادآوری است، مجید کیهانی، دکتر حمید رجبی، دکتر علی گرزی، هاشم صیامی، پریسا بهزادی، مرتضی غلامی، اعضای هیات رییسه حاضر در این نشست بودند.


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۵ - ۲۰:۱۵:۱۷ دیده شده : ۳۷بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۶۲۳
  • تعداد حاضران : ۲۳۵
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها