freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


یلدا یکی از دانش‌آموزان نمونه و سخت‌کوشم است. او با مشکلی برخورد کرد که حدس می‌زنم ممکن است این مسئله برای شما نیز اتفاق بیفتد.

یلدا می‌گفت: «من کتاب زیست سال سوم دبیرستان را بارها و بارها خوانده‌ام و مسلط هستم و زمانی که برای مرور مطالب پیش‌بینی کرده بودم سه ساعت بود، اما متأسفانه مرور آن دو روز کامل زمان گرفت و این خود مسائل بیش‌تری برایم درست کرد؛ زیرا از برنامه‌ام عقب ماندم و آن‌گونه که باید نتوانستم درس‌های دیگر را بخوانم. مسئله آن است که نمی‌توانم مرور را کنار بگذارم؛ آن هم برای درس زیست. ضمن آن‌که آن‌قدر زمان ندارم که برای مرور درس‌ها دو روز زمان بگذارم. به نظر شما چه کاری می‌توانم انجام دهم؟»

از او پرسیدم: «می‌دانی بازیابی چیست؟» می‌دانست بازیابی چیست اما به گفته‌ی ‌خودش تا به حال از آن استفاده نکرده بود. از او خواستم با بازیابی مرور کند؛ زیرا بازیابی به نسبت مرور مطالب زمان کم‌تری نیاز دارد و از زیاده‌خوانی و مطالبی که بر آن‌ها مسلط هستیم جلوگیری می‌کند. او بازیابی را امتحان کرد و اکنون سریع‌تر و قوی‌تر مرور می‌کند. شما هم می‌توانید برای مرور از بازیابی استفاده کنید تا پیروز میدان باشید. 

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۵ - ۲۱:۳۰:۲۸ دیده شده : ۴۱بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۵۰
  • تعداد حاضران : ۱۰۵
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها