freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1372930/42  زمان: 21:00  1395/08/25  بازدید: 2,021

تیبو کورتوا، سنگربان بلژیکی چلسی به تمجید از آنتونو کونته پرداخت و او را تاکتیکی ترین مربی دوران حرفه ای خود خطاب کرد.

به گزارش "ورزش سه"، چلسی در هفته های اخیر و زیر نظر کونته نتایج بسیار خوبی گرفته است و در  بازی اخیر موفق به کسب همه امتیازات و بسته نگه داشتن دروازه خود شده است.

 

 

 

 

کورتوا گفت: "کونته تاکتیکی ترین مربی من بوده است و بعد از او دیگو سیمئونه، مورینیو و مارک ویلمتوس، سرمربی سابق بلژیک در رده های بعدی قرار دارند. ما فصل را با سیستم 3-3-4 آغاز کردیم و 3 پیروزی متوالی نیز کسب کردیم اما بعد از آن در مقابل سوانسی و لیورپول خوب بازی نکردیم و شکست سنگینی در برابر آرسنال پذیرا شدیم.

 

بعد از این اتفاقات، کونته شرایط را تغییر داد و ما در دیدارهای بعدی با سیستم دیگری بازی کردیم و نتایج مثبت آن را نیز مشاهده کردیم. در دیدارهای هفته های اخیر، همه ما کیفیت واقعی چلسی را دیدیم".


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۵ - ۲۱:۴۰:۳۱ دیده شده : ۲۷بار نویسنده : admin

مورینیو از رئال اخراج شد مورینیو از پورتو تا رئال کلیپ از مورینیو دانلود کلیپ از مورینیو تصاویری از مورینیو تصاویری از خوزه مورینیو تمجید مورینیو از مسی اخراج مورینیو از چلسی عکس هایی از مورینیو عکس هایی از خوزه مورینیو اخرین خبرها از مورینیو اخرین اخبار مورینیو اخرین اخبار از مورینیو آخرین اخبار از ژوزه مورینیو آخرین اخبار از خوزه مورینیو جدیدترین اخبار از مورینیو تمجید فرگوسن از مورینیو Tactical ترجمة Tactical Force ترجمة است المراة است المراة يوتيوب است المراة فيديو معنى است المراة ماهو است المراة شكل است المراة است اثيكا مستشفى است اثيكا است یا هست است و هست تفاوت است و هست کاربرد است و هست فرق بین است و هست فرق بين است و هست تفاوت فعل است و هست فرق بين است و هست چيست است هستم است يمنيه است يمنيه تويتر اجمل است يمنيه احلى است يمنيه است مره اكبر است مره اجمل است مره است معنى معنى است في اللغه العربيه معنى است باللغه العربيه ما معنى است في اللغة العربية معنى است بالجنوبي معنى است بالانجليزي معنى است بالفارسية معنى است في المعجم معنى است في اللغة کورتوا: کونته از مورینیو تاکتیکی تر است

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۲۶۳
  • تعداد حاضران : ۱۹۶
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها