freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1372966/30  زمان: 01:25  1395/08/26  بازدید: 1,582

تیم ملی انگلیس در دیداری دوستانه در ورزشگاه ومبلی مقابل اسپانیا به تساوی 2-2 رضایت داد.

 

به گزارش "ورزش سه"، سه شیرها در این دیدار ابتدا با دو گل از حریف پیش افتادند اما با دریافت دو گل در دقایق پایانی بازی، به تساوی رضایت دادند.

 

اسپانیا بازی را بهتر آغاز کرد و در دقایق ابتدایی بر توپ و میدان تسلط داشت اما این انگلیس بود که در دقیقه 8 به گل اول رسید. داور برخورد په په رینا و جیمی واردی را پنالتی تشخیص داد و آدام لالانا از روی نقطه پنالتی، سه شیرها را پیش انداخت.

 

 

اسپانیایی ها می توانستند خیلی زود کار را به تساوی بکشند اما ویتولو نتوانست از موقعیتی که ماتا برایش به وجود آورده بود، استفاده کند و توپ را به بیرون زد.

 

در ادامه بازی متعادل شد و کمتر موقعیت خطرناکی روی دروازه ها ایجاد شد. به این ترتیب، نیمه اول با برتری 1-0 انگلیس به پایان رسید.

 

نیمه دوم را انگلیس بهتر آغاز کرد و تنها سه دقیقه از این نیمه سپری شده بود که جیمی واردی اختلاف را به دو گل افزایش داد. روی ارسال دیدنی هندرسون بود که واردی زودتر از کارواخال توانست به توپ ضربه بزند و دروازه رینا را باز کند.

 

 

بعد از چند دقیقه که اسپانیایی ها از شوک گل خورده خارج شدند، بازی را در اختیار گرفتند و حملات خطرناکی روی دروازه حریف ترتیب دادند تا اینکه سرانجام در دقیقه 89، یکی از گل های خورده را جبران کردند.

 

روی یک ضدحمله سریع بود که یاگو آسپاس، روی پاس موراتا صاحب موقعیت شد و با ضربه تماشایی، دروازه انگلیس را باز کرد.

 

 

 

اما این پایان کار نبود و اسپانیایی ها با ادامه حملات شان، توانستند در پنجمین دقیقه از وقت های تلف شده، به گل تساوی برسند. ارسال کارواخال به درون محوطه جریمه انگلیس، در موقعیتی مناسب به ایسکو رسید و او هم بعد از یک کنترل دیدنی، با ضربه ای دقیق، کار را تمام کرد و به این ترتیب، بازی با تساوی 2-2 به پایان رسید.


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۵ - ۲:۳۵:۲۳ دیده شده : ۴۶بار نویسنده : admin

بدون توقف انگلیسی بسته آموزشی بدون توقف انگلیسی بدون توقف آموزش زبان انگلیسی انگلیسی بدون توقف دانلود انگلیسی بدون توقف آریانا انگلیسی بدون توقف خرید انگلیسی بدون توقف کامل انگلیسی بدون توقف شرکت آریانا انگلیسی بدون توقف فروش دانلود بدون توقف زبان انگلیسی توقف ممنوع به انگلیسی توقف به انگلیسی حق توقف به انگلیسی ترکیب اسپانیا مقابل هلند تركيب اسپانيا مقابل هلند ترکیب تیم اسپانیا مقابل هلند ترکیب اسپانیا در مقابل هلند ترکیب تیم ملی اسپانیا در مقابل هلند ترکیب اسپانیا مقابل بلاروس باخت اسپانیا مقابل هلند باخت سنگین اسپانیا مقابل هلند شکست اسپانیا مقابل هلند شکست اسپانیا در مقابل هلند ترکیب اسپانیا مقابل ایتالیا ترکیب تیم اسپانیا مقابل ایتالیا ترکیب اسپانیا مقابل مقدونیه گلهای هلند مقابل اسپانیا دانلود گلهای هلند مقابل اسپانیا پیروزی هلند مقابل اسپانیا هلند مقابل اسپانیا ترکیب هلند مقابل اسپانیا ترکیب تیم هلند مقابل اسپانیا برد هلند مقابل اسپانیا دوپینگ بازیکنان هلند مقابل اسپانیا سیستم بازی هلند مقابل اسپانیا ترکیب تیم ملی هلند مقابل اسپانیا ترکیب اسپانیا مقابل شیلی ترکیب تیم اسپانیا مقابل شیلی توقف انگلیس مقابل اسپانیا در ومبلی

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۵۰
  • تعداد حاضران : ۱۲۳
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها