freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1372923/42  زمان: 20:20  1395/08/25  بازدید: 3,863

سرژ گنابری، ستاره جوان تیم ملی آلمان و وردربرمن معتقد است ادن هازارد می تواند الگوی مناسبی برای او باشد.

به گزارش "ورزش سه"، گنابری در اولین بازی ملی خود برای آلمان برابر سن مارینو هت تریک کرد و در روزهای اخیر به عنوان پدیده فوتبال آلمان مطرح شده است.

 

گنابری گفت: "هازارد بازیکنی در کلاس جهانی است و بسیار شگفت انگیز بازی می کند. شکلی که او توپ را حفظ می کند و بازی تکضرب او شگفت انگیز است. من همیشه بازی او را تحسین می کنم و فیلم بازی های او را در شبکه های مختلف تماشا می کنم.

 

 

 

 

البته بازیکنانی مانند آرین روبن و فرانک ریبری نیز دوران بسیار خوبی را سپری کرده اند و بازیکنان جوان علاقمند هستند تا تجاربی مانند آنها داشته باشند. برای من باعث خوشحالی است که اسطوره ای همانند لوتار ماتیوس سطح بازی من را همانند این ستارگان می داند اما من می دانم که هنوز در ابتدای راه هستم و راه زیادی باقی مانده است".


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۵ - ۵:۱۰:۳۳ دیده شده : ۳۲بار نویسنده : admin

برای من نوشته برای من نوشته گذشته ها گذشته برای من نوشته معین برای من نوشته گذشته ها گذشته دانلود برای من نوشته متن معين برای من نوشته اهنگ برای من نوشته دانلودآهنگ برای من نوشته ازمعین آهنگ براي من نوشته معين برای من گوگوش برای من گوگوش متن برای من گوگوش Mp3 برای من گوگوش 320 براي من گوگوش دانلود برای من گوگوش آکورد برای من گوگوش دانلود کلیپ کلیپ برای من گوگوش ویدیو برای من گوگوش برای من همین خوبه برای من همین خوبه گوگوش براي من همين خوبه گوگوش براي من همين خوبه برای من همین خوبه دانلود برای من همین خوبه بدونی بی تو برای من همین خوبه بگیرم رد دنیاتو براي من همين خوبه بدوني بي تو نابودم برای من همین خوبه بدونی بی تو نابودم دانلود براي من همين خوبه متن برای من چراغ بیاور برای من یک چراغ بیاور برای من ای مهربان چراغ بیاور برای من برای منظم شدن قاعدگی برای منظم شدن قاعدگی چه باید کرد برای منظم شدن قاعدگی چه کنیم برای منظم شدن قاعدگی چکار کنیم برای منظم شدن قاعدگی چه باید خورد برای منظم شدن پریود چه کنیم برای منظم شدن پریود راههایی برای منظم شدن قاعدگی تغذیه برای منظم شدن قاعدگی داروی گیاهی برای منظم شدن قاعدگی است المراة است المراة يوتيوب است المراة فيديو معنى است المراة ماهو است المراة شكل است المراة است اثيكا مستشفى است اثيكا است یا هست است و هست تفاوت است و هست کاربرد است و هست فرق بین است و هست فرق بين است و هست تفاوت فعل است و هست فرق بين است و هست چيست است هستم است يمنيه است يمنيه تويتر اجمل است يمنيه احلى است يمنيه است مره اكبر است مره اجمل است مره است معنى معنى است في اللغه العربيه معنى است باللغه العربيه ما معنى است في اللغة العربية معنى است بالجنوبي معنى است بالانجليزي معنى است بالفارسية معنى است في المعجم معنى است في اللغة گنابری: هازارد الگوی مناسبی برای من است

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۵۰
  • تعداد حاضران : ۱۰۵
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها