freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1372988/1  زمان: 08:31  1395/08/26  بازدید: 1,658

سرمربی تیم هندبال شهرداری کاشان امیدوار است که وضعیت باشگاه ها و لیگ خودمان به گونه ای باشد که بازیکنان نیازی نداشته باشند به تیم‌های دیگر بروند.

به گزارش "ورزش سه"، علیرضا حبیبی در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه بازیکنان خوبی داریم که با توانایی بالا قابلیت حضور در لیگ های مطرح دنیا را دارند، اظهار کرد: امین یوسف نژاد به لیگ تونس می رود و با یکی دو باشگاه نیز مذاکره داشته است. همچنین ممکن است پویا نوروزی نژاد به آلمان برود. این بازیکن پیشنهادی را داشته و اگر این پیشنهاد جدی تر شود نوروزی نژاد نیز به لیگ آلمان خواهد رفت.

 

وی با بیان اینکه متاسفانه لیگ اروپا شروع شده و این بازیکنان شاید به نیم فصل برسند، اظهار امیدواری کرد که وضعیت باشگاهها و لیگ خودمان نیز به گونه ای باشد که بازیکنان نیازی نداشته باشند به تیم های دیگر بروند.

 

سرمربی تیم هندبال شهرداری کاشان ادامه داد: اگر وضعیت مالی باشگاهها تامین باشد قطعا لیگ ما با کیفیت‌تر و پویاتر خواهد شد.

 

حبیبی ادامه داد: اکثرا اردوهای ملی با مسابقات لیگ اروپا تداخل پیدا می کند و باشگاه ها اجازه نمی دهند که بازیکنان ما به اردوی تیم ملی ملحق شوند، البته حضور این بازیکنان در تیم های خوب دنیا افتخار بزرگی است و بسیاری از بازیکنان با بازی در لیگ های معتبر با یک اردوی کوتاه مدت می توانند با یکدیگر هماهنگ شوند.

 

سرمربی تیم هندبال شهرداری کاشان ادامه داد: زمانی بازیکنان خارجی در لیگ ایران بازی می کردند، اما اکنون برعکس شده است زیرا موقعیت خوبی برایشان در باشگاه‌ها فراهم نیست.

 


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۰:۱۲ دیده شده : ۴۱بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۲۰۴
  • تعداد حاضران : ۱۵۷
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها