freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


کد خبر: ۴۱۲۶۰۷

۴۲۵  بازدید

مجله ایده آل: شاید جزو افرادی هستید که از ریاضی و هندسه دل‌خوشی ندارند و تا اسم این درس‌ها به میان می‌آید، بدن‌تان کهیر می‌زند! اما این بار می‌خواهیم از زاویه‌ای شیرین و کاربردی به هندسه نگاه کنیم و از این راه بفهمیم در درون شما چه خبر است. پس همین جا زمینه‌های ذهنی‌تان از کلاس‌های مدرسه را دور بریزید و به اشکال ساده هندسی خوب فکر کنید. بعد ساده‌ترین اشكال هندسی را به خاطر بیاورید؛ مربع، مستطیل، مثلث، دایره و منحنی. سپس خیلی سریع و بدون اینكه زیاد به مغزتان فشار بیاورید، شكلی را انتخاب كنید كه بیشتر از همه می‌پسندید. در حقیقت یك تست روانشناسی پیش روی شما قرار دارد كه با توجه به انتخاب‌تان به‌سرعت نشان می‌دهد شما در زندگی چه جور آدمی هستید و در چه مشاغلی احتمال موفقیت‌تان بیشتر است! حتی می‌توانید برای شناسایی ابعاد پنهان شخصیت اطرافیان‌تان این تست را به‌کار ببرید و تا حدودی آنها را بهتر بشناسید.
ذوزنقه شخصیت 

منحنی؛ خلاق و هنرمند

خلاقیت در این قبیل افراد موج می‌زند و اغلب اوقات كارهای جدید و متفاوتی را ارائه می‌دهند. نظم و ترتیب برای‌شان كسالت‌آور است و اگر تكلیف را برای آنها در نظر بگیرید، ایده‌های خوب و مشخصی را برای آنها ابداع می‌كنند. زمینه‌های هنری مختلفی در این افراد دیده می‌شود و می‌توانند در هنر پیشرفت خوبی داشته باشند. به همین دلیل اگر می‌بینید که به شکل‌های خط‌کشی شده هندسی علاقه‌ای ندارید و اشکال منحنی را می‌پسندید باید بدانید محدودیت خلاقیت شما را نابود می‌کند. پس سعی کنید از این ویژگی برای رشد و پیشرفت‌تان بهره ببرید و خودتان را محدود نکنید. در صورتی که می‌بینید افرادی مایل به کارهای خلاقانه نیستند با آنها همکاری نداشته باشید؛ چون احتمال دارد دلزدگی و کسالت‌بار بودن آنها به شما هم منتقل شده و انگیزه‌تان برای خلاقیت نابود شود.

مستطیل؛ عاشق نظم و ترتیب


اصولگرایی مشخصه بارز این افراد است. آنها نیز نظم و ترتیب را دوست دارند ولی آن را بیشتر از طریق سازماندهی‌های دقیق اجرا می‌كنند. به طور مثال ممکن است برای انجام کارها جدول زمان‌بندی درست کنند و بدانند در هر ساعت از روز قرار است چه کاری را دقیقا انجام دهند.


این امر سبب می‌شود كه راه‌های مناسبی را انتخاب و همه قواعد و مقررات را بررسی كنند. اگر وظیفه‌ای را به این اشخاص محول ‌كنید، ابتدا آن را به خوبی سازماندهی می‌كنند تا اطمینان یابند كه به‌طور اصولی اجرا خواهد شد. نکته مهم اینجاست که گاهی گروهی از این افراد برای ایجاد نظم و ترتیب بیشتر از والد درون‌شان کمک می‌گیرند و مدام به دیگران دستور می‌دهند. این کار ممکن است با ناراحتی اطرافیان همراه شود و محبوبیت عاشقان نظم و ترتیب را کم کند. از این رو بهتر است با رفتاری بالغانه چنین درخواستی را از اطرافیان داشته باشید و مدام امر و نهی نکنید.

دایره؛ اجتماعی و خوش‌مشرب


چنین افرادی اجتماعی و خوش‌صحبت هستند، هیچ لحن خشنی ندارند و امور را به وسیله صحبت كردن درباره آنها تحت كنترل خود درمی‌آورند. ارتباطات اولین اولویت آنها در زندگی است. مطمئن باشید اگر وظیفه‌ای به آنها محول شود، آنقدر درباره آن صحبت می‌كنند تا هماهنگی لازم ایجاد شود. این را هم بدانید که دایره یکی از کامل‌ترین اشکال هندسی است و افرادی که این شکل را انتخاب می‌کنند میل به کمال‌طلبی هم در آنها دیده می‌شود. بیشتر دوستداران این شکل هندسی افرادی برونگرا هستند و در موقعیت‌های مختلف سعی می‌کنند خودشان را فعال و پرانرژی نشان دهند. بهتر است به آنها اجازه دهید خودشان را نشان دهند و فرصت صحبت کردن را در اختیارشان قرار دهید.

 مثلث، هدف‌گرا و با برنامه


اشخاصی كه شكل مثلث را انتخاب می‌كنند، هدف‌گرا هستند. آنها از برنامه‌ریزی قبل از انجام كارها لذت می‌برند و به طرح موضوعات و برنامه‌های بزرگ و بلند‌مدت تمایل نشان می‌دهند اما ممكن است جزییات را فراموش كنند.


اگر كاری را برعهده آنها بگذارید، ابتدا هدفی را برای آن تعیین و سپس با برنامه‌ریزی كار را آغاز می‌كنند. این طرز فکر سبب می‌شود رسیدن به هدف برای دوستداران مثلث نسبت به سایرین ساده‌تر باشد. نکته دیگر این است که به مثلث‌دوستان توصیه می‌شود اهداف‌شان را به سه دسته بلندمدت، میان‌مدت و کوتاه‌مدت تقسیم کنند تا دستیابی به آنها ساده‌تر باشد و با شکست و ناکامی همراه نشود.

 مربع؛ آرام و محافظه‌کار


افرادی كه شكل مربع را انتخاب می‌كنند كسانی هستند كه در یك محیط پایدار بیشترین احساس آرامش را دارند و مسیر كارهای‌شان كاملا واضح است. چنین اشخاصی محافظه‌كارند و دوست دارند همه چیز مرتب و منظم باشد. بی‌نظمی دشمن آسایش و راحتی این افراد است و وقتی از خط‌کشی‌های زندگی خارج می‌شوند، اعصاب شان به هم می‌ریزد.


این افراد وظیفه‌شناس هستند و اگر كاری را به آنها محول كنید، آنقدر روی آن وقت می‌گذارند تا تمام شود؛ حتی اگر كاری تكراری و طاقت‌فرسا باشد و مجبور شوند به‌تنهایی آن را انجام دهند؛ بنابراین همیشه می‌توانید روی مسئولیت‌پذیری آنها حساب کنید و کارهای حساس را روی دوش‌شان قرار دهید. نگران نباشید، از عهده انجام هر کاری برمی‌آیند.

ذوزنقه شخصیت 
این تست چه کاربردی دارد؟

این تست برای ارزیابی افراد نسبت به موقعیت شغلی‌شان كاربرد دارد یا به منظور پی بردن به این نكته كه اشخاص مختلف تا چه حد می‌توانند با هم كار كنند.


اگر شما به‌شدت علاقه‌مندید كه یك كار خاص و اصولی را انجام دهید یك فرد مربع‌دوست می‌تواند همكار خوبی برای‌تان باشد. همچنین اینگونه افراد برای كار در دوایر حسابرسی هم كاملا مناسبند.


اگر كارها نیاز به سازماندهی گروهی داشته باشد، مثلث‌دوستان در پیشبرد فعالیت‌ها موفق خواهند بود. این افراد می‌توانند مجری خوبی باشند چون اهداف را مشخص و اطمینان می‌یابند كه دستیابی به آنها ممكن است.


برای هر نوع ارتباطات حضوری افرادی كه دایره را انتخاب می‌كنند، بهترین هستند. آنها می‌توانند یك كارمند خوب، مسئول پذیرش یا فردی باشند كه به مشتریان خود خدمات مناسبی را ارائه می‌دهند.


بالاخره افرادی كه شكل مورد علاقه‌شان منحنی است، همیشه ایده‌های تازه دارند و به طور مثال برای كار در شركت‌های تبلیغاتی مناسبند و می‌توانند از پس کارهای هنری به خوبی بربیایند و در این زمینه به موفقیت‌های چشمگیری برسند. بدترین کار این است که چنین افرادی در یک اداره کار اداری روزمره‌ای را دنبال کنند. در این صورت امکان پرورش خلاقیت از آنها گرفته شده و رضایت‌شان از زندگی کاهش می‌یابد؛ چون هر روز کاری را انجام می‌دهند که با ویژگی‌های شخصیتی‌شان در تضاد است.


به طور كلی افرادی كه سه شكل اول یعنی مربع، مستطیل و مثلث را انتخاب می‌كنند در جهت مسیر ویژه در حركت هستند و كارها را به طور منطقی و اصولی انجام می‌دهند ولی ممكن است خلاقیت كمی داشته باشند.


اما گزینش دایره و منحنی نشان‌دهنده خلاقیت و برونگرایی است. چنین افرادی به موقعیت‌های جدید و سایر افراد دسترسی پیدا می‌كنند ولی چندان اصولگرا و قابل اعتماد نیستند.

منبع : برترین ها ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۰:۲۱ دیده شده : ۵۱بار نویسنده : admin

شخصیت شناسی شخصیت شناسی Mbti شخصیت شناسی از روی چهره شخصیت شناسی از روی اسم شخصیت شناسی از روی امضا شخصیت شناسی از روی اسم و فامیل شخصیت شناسی ماه تولد شخصیت شناسی از روی موسیقی شخصیت شناسی از روی رنگ چشم شخصیت شناسی از روی لب شخصیت شناسی Mbti رایگان تست شخصیت شناسی Mbti رایگان تست شخصيت شناسي Mbti کتاب شخصیت شناسی Mbti ست شخصیت شناسی Mbti دوره شخصیت شناسی Mbti تست شخصیت شناسی Mbti دانلود شخصیت شناسی به شیوه Mbti تست های شخصیت شناسی Mbti شخصیت شناسی از روی چهره افراد شخصیت شناسی از روی چهره احسان علیخانی تست شخصیت شناسی از روی چهره شخصیت شناسی مردان از روی چهره شخصیت شناسی زنان از روی چهره دانلود کتاب شخصیت شناسی از روی چهره دانلود نرم افزار شخصیت شناسی از روی چهره شخصیت شناسی از روی اعضای چهره کتاب شخصیت شناسی از روی چهره شخصیت شناسی از روی اسم افراد شخصيت شناسي از روي اسم شخصیت شناسی از روی اسم ها شخصیت شناسی از روی اسم اشخاص شخصیت شناسی از روی اسم فرد شخصیت شناسی از روی نام افراد شخصیت شناسی از روی نام فال شخصیت شناسی از روی اسم شخصیت شناسی از روی امضا افراد تست شخصیت شناسی از روی امضا شخصیت شناسی از روی نمونه امضا شخصيت شناسي ماه تولد شخصیت شناسی سال تولد شخصیت شناسی روز تولد شخصيت شناسي روز تولد شخصيت شناسي سال تولد شخصیت شناسی ماه های تولد شخصیت شناسی براساس ماه تولد شخصیت شناسی از ماه تولد شخصیت شناسی ازروی ماه تولد شخصیت شناسی از روی آهنگ شخصیت شناسی از روی موزیک شخصیت شناسی از روی رنگ چشم ها شخصيت شناسي از روي رنگ چشم تست شخصیت شناسی از روی رنگ چشم شخصیت شناسی افراد از روی رنگ چشم شخصیت شناسی از روی لباس شخصیت شناسی از روی لبخند شخصیت شناسی از روی لباس پوشیدن شخصیت شناسی از روی لباس افراد شخصيت شناسي از روي لباس شخصیت شناسی از روی لباس زنان شخصیت شناسی از روی لب ها شخصیت شناسی از روی رنگ لباس شخصیت شناسی مردان از روی لباس بازی با هندسه اشنایی با هندسه منیفلد دانلود کتاب آشنایی با هندسه منیفلد رابطه هندسه با معماری رابطه هندسه با طبیعت رابطه هندسه با ریاضی رابطه هندسه با علوم دیگر آشنایی با هندسه برخالی تست هندسه با جواب تست هندسه 1 با جواب تست هندسه 2 با جواب تست هندسه 1 با پاسخ تشریحی تست های هندسه 2 فصل اول با جواب تست هندسه تحلیلی با جواب تست هندسه دوم دبیرستان با جواب تست هوش اشکال هندسی با جواب تست هندسه 1 با پاسخ تست هندسه 2 با پاسخ سوالات هندسه با جواب سوالات هندسه تحلیلی با جواب سوالات هندسه 1 با جواب سوالات هندسه دوم دبیرستان با جواب سوالات هندسه 1 با پاسخ سوالات هندسه تحلیلی با پاسخ نمونه سوالات هندسه 1 با جواب نمونه سوالات هندسه تحلیلی با جواب نمونه سوالات هندسه 2 با جواب سوالات کنکور هندسه تحلیلی با جواب سوال هندسه با جواب نمونه سوال هندسه تحلیلی با جواب نمونه سوال هندسه 1 با جواب نمونه سوال هندسه 2 با جواب نمونه سوال مبانی هندسه با جواب شخصیت شناسی با هندسه!

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۶۵
  • تعداد حاضران : ۲۱۷
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها