freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


برای رسیدن به هر هدفی نیاز به تلاش و سخت‌کوشی داریم و سخت‌کوشی لازمه‌ی دست‌یابی به اهداف است. در طول دوران کاری‌ام در زمینه‌ی پشتیبانی، خاطره‌ی سخت‌کوشی‌های یک دانش‌آموز را هیچ گاه فراموش نمی‌کنم.؛ دانش‌آموزی که در آزمون‌های ابتدایی سال تحصیلی ترازهای بین 4500 تا 5300 به دست می‌آورد ولی با تلاش و تمرین و تکرار فراوان که میوه‌ی سخت‌کوشی است، توانست در آزمون ورودی تیزهوشان موفق شود.

این دانش‌آموز برای رسیدن به هدفی که مورد نظرش بود همه‌ی توانش را گذاشت و به نتیجه‌ی مطلوب خود دست یافت. راه رسیدن به اهداف، تلاش و تمرین و تکرار و سخت‌کوشی است.

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۵:۲۵ دیده شده : ۵۲بار نویسنده : admin

موفقیت در کنکور موفقیت در کنکور تجربی 95 موفقیت در کنکور ارشد موفقیت در کنکور تجربی موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد موفقیت در کنکور سراسری موفقیت در کنکور 94 موفقیت در کنکور دکتری موفقیت در کنکور انسانی موفقیت در کنکور ارشد برق موفقیت در کسب و کار موفقیت در کسب و کار Pdf موفقیت در کسب و کار جدید موفقیت در کسب و کارهای کوچک موفقیت در کسب و کار کوچک موفقیت در کسب و کار اینترنتی موفقیت در کسب و کار ایران راههای موفقیت در کسب و کار راز موفقیت در کسب و کار عوامل موفقیت در کسب و کار موفقیت در نتورک مارکتینگ رمز موفقیت در نتورک مارکتینگ رازهای موفقیت در نتورک مارکتینگ رموز موفقیت در نتورک مارکتینگ راههای موفقیت در نتورک مارکتینگ عوامل موفقیت در نتورک مارکتینگ راز موفقیت در نتورک مارکتینگ اصول موفقیت در نتورک مارکتینگ راهای موفقیت در نتورک مارکتینگ موفقیت نتورک مارکتینگ موفقیت در کار موفقیت در کار و تجارت موفقیت در کار و زندگی موفقیت در کارشناسی ارشد موفقیت در کارها موفقیت در کار املاک موفقیت در کارآفرینی موفقیت در کار گروهی موفقیت در کارشناسی ارشد حقوق موفقیت در کارشناسی ارشد روانشناسی موفقیت چیست؟ موفقیت چیست؟موفق کیست؟ موفقیت چیست و موفق کیست موفقیت چیست Pdf موفقیت در گرو چیست موفقيت چيست راز موفقیت چیست رمز موفقیت چیست موفقیت در چیست راه موفقیت چیست موفقیت یعنی موفقیت یعنی چی؟ موفقیت یعنی توفیق بندگی خدا موفقیت یعنی تمرکز موفقيت يعني موفقيت يعني چه موفقيت يعني چي موفقیت در زندگی یعنی پول راز موفقیت یعنی چه موفقیت تحصیلی یعنی چه موفقیت در زندگی موفقیت در زندگی زناشویی موفقیت در زندگی مشترک موفقیت در زندگی و کار موفقیت در زندگی چیست موفقيت در زندگی موفقیت در زندگی از نظر بزرگان موفقیت در زندگی زناشوئی موفقيت در زندگي زناشويي موفقیت در سنین بالا موفقیت دکتر هلاکویی دانلود سمینار موفقیت دکتر هلاکویی راز و رمز موفقیت دکتر هلاکویی دانلود موفقیت دکتر هلاکویی سمینار موفقیت دکتر هلاکویی رمز موفقیت دکتر هلاکویی سخت‌کوشی یعنی موفقیت

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۶۲۳
  • تعداد حاضران : ۲۳۵
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها