freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


یک زن باردار که به علت سوختگی دست راهی بیمارستان شده، ادعا می‌کند دلیل این حادثه گوشی آیفون 7 است.

به گزارش خبرنگار اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ "ملانی تن پلیز" نام یک زن باردار استرالیایی است که به علت سوختگی دست راهی بیمارستان شده و ادعا میکند دلیل این حادثه گوشی آیفون 7 او است.

این زن می گوید: "صبح با سوزش بازو از خواب بیدار شدم و دیدم که قسمت بزرگی از دستم به شدت قرمز و متورم شده است." پزشکان با مشاهده علائم، علت این حادثه را سوختگی با جسم خارجی (سوختگی درجه دو) اعلام کرده اند.

ملانی تن پلیز می گوید گوشی اش را به شارژ متصل کرده است و در حال تماشای تلویزیون بوده که در همان حال به خواب می رود. به طوری که بازوی وی به طور کامل بر روی گوشی قرار میگیرد و صبح با حرارت دست‌اش از خواب بیدار می شود. این خانم استرالیایی آیفون 7 را علت اصلی این حادثه می داند و با مراجعه به فروشگاه اپل، کارمندان این شرکت را از این حادثه آگاه می کند. اما کارکنان اپل چنین موضوعی را نمی پذیرند چراکه این گوشی به گونه ای طراحی شده که در زمان حرارت شدید، به صورت خودکار خاموش می شود.

هنوز مشخص نیست سوختگی به چه علت صورت گرفته چرا که هیچ علائمی از بوی سوختگی در گوشی این زن وجود ندارد. کارکنان اپل گفته اند که می تواند علت این حادثه نرسیدن هوای کافی به گوشی برای خنک شدن دستگاه باشد. اپل یک گوشی دیگر را به این کاربر استرالیایی خود پیشنهاد داد که این زن به دلیل نداشتن اعتماد به اپل آن را نپذیرفت. نسخه پزشکی "ملانی تن پلیز" را می توانید در زیر مشاهده کنید.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۵:۲۲ دیده شده : ۶۸بار نویسنده : admin

آیفون 7 آیفون 7 قیمت آیفون 7 پلاس آیفون 7 جت بلک آیفون 7 پرو آیفون 7 آپارات آیفون 7 در ایران آیفون 7 دیجی کالا آیفون 7 کی میاد آیفون 7 مشخصات قیمت آیفون 7 در ایران آیفون 7 پلاس قیمت اپل آیفون 7 آپارات قیمت گوشی آیفون 7 در ایران Ios 7 دیجی کالا Ios 7 کی میاد Ios 7 كي مياد ایفون 7 کی به بازار میاد Ios 7 کی به بازار میاد Ios 7 کی میاد؟ مشخصات آيفون 7 یک زن با دو شوهر زندگی یک زن با دو شوهر ازدواج یک زن با دو شوهر روزی یک زن و شوهر با دو فرزند کوچک خود یک زنی دارم گلین باجی یک زن یک زندگی خوب یک زن خوب یک زن رنگین کمانی یک زن تنها یک زندگی موفق یک زن در برلین یک زن وچند مرد یک زندگی خوب چگونه است؟ يك زندگي خوب چگونه یک زندگی خوب داشته باشیم داشتن یک زندگی خوب راز یک زندگی خوب ویژگی یک زندگی خوب شرایط یک زندگی خوب رازهای یک زندگی خوب اداب یک زندگی خوب یک زن خوب چه خصوصیاتی دارد یک زن خوب چه خصوصیاتی باید داشته باشد یک زن خوب کیست یک زن خوب چه ویژگی هایی دارد یک زن خوب برای ازدواج یک زن خوب میخوام یک زن خوب برای شوهر یک زن خوب چگونه باید باشد خصوصیات یک زن خوب یادداشتهای یک زن رنگین کمانی خاطرات یک دختر رنگین کمانی خطرات یک زن رنگین کمانی یک زن تنها به مردی يك زن تنها خاطرات یک زن تنها وبلاگ یک زن تنها حرفهای یک زن تنها عکس یک زن تنها خاطرات يك زن تنها زندگی یک زن تنها دلتنگیهای یک زن تنها یک زندگی موفق چه ویژگی دارد یک زندگی موفق چه ویژگی هایی دارد؟ يك زندگي موفق چگونه یک زندگی موفق داشته باشیم رازهای یک زندگی موفق راز یک زندگی موفق ویژگی یک زندگی موفق ویژگیهای یک زندگی موفق داشتن یک زندگی موفق يك زن در برلين کتاب یک زن در برلین دانلود فیلم یک زن در برلین دانلود کتاب یک زن در برلین دانلود یک زن در برلین دانلود رایگان فیلم یک زن در برلین یک زن با چند مرد راههای باردار شدن سریع راههاي باردار شدن سريع روشهای باردار شدن سریع نحوه باردار شدن سریع روشهاي باردار شدن سريع راههایی برای باردار شدن سریع راههای سریعتر باردار شدن راههاي سریع باردار شدن راههای سریع برای باردار شدن چگونگی باردار شدن سریع راههای باردار شدن راههای باردار شدن دوقلو راههای باردار شدن پسر راههای باردار شدن زن راههای باردار شدن زنان راههای باردار شدن چیست راههای باردار شدن خانمها راههای باردار شدن زود راهای باردار شدن راهای باردار شدن سریع راهای باردار شدن زنان راهای باردار شدن زن راهاي باردار شدن راهای پیشگیری از باردار شدن بارداری راحت بارداري راحت لباس بارداری راحتی چگونه بارداری راحتی داشته باشیم لباس بارداری راحت شلوار بارداری راحتی مدل لباس بارداری راحتی مدل پیراهن بارداری راحتی دوران بارداری راحت داشتن بارداری راحت راههاي سريعتر باردار شدن راه باردار شدن سریع روش باردار شدن سریع راه های باردار شدن سریع روش باردار شدن سريع روش های باردار شدن سریع راه حل برای باردار شدن سریع سریعترین راه باردار شدن راه های سریعتر باردار شدن سریعترین راه برای باردار شدن راه سریعتر باردار شدن راهکارهای باردار شدن راهكارهاي باردار شدن راهکار باردار شدن راز باردار شدن راز باردار شدن دوقلو راز زود باردار شدن رازهای باردار شدن سریع رازهای باردار شدن آیفون 7 یک زن باردار را سوزاند +عکس

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۱۹
  • تعداد حاضران : ۲۳۷
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها