freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


قبل از هر چیز باید بدانیم که اشتباهات از کدام نوع است، سپس راهکار مناسب آن را پیدا کرده و آن را رفع کنیم. برای پیدا کردن نوع اشتباهات به نمودار زیر توجه کنید:

با اشتباهاتمان چه کنیم؟

اگر اشتباهات شما از نوع شک‌دار است، بهترین راه جواب ندادن آن در جلسه‌ی آزمون است. شک نشانه‌ی یادگیری ناقص است و به این معنی است که مراحل مطالعه‌ی شما کامل نشده است. بعد از جلسه‌ی آزمون سؤالات شک‌دار را یک بار دیگر خوانده و از آن مبحث سؤالات متنوع بیش‌تری حل کنید.

اگر اشتباهات از نوع دیگری است که سؤال را با اطمینان پاسخ داه‌اید، اگر از ابتدا راه‌حل را اشتباه رفته‌اید یعنی در مرحله‌ی ادراک از مراحل یادگیری مشکل دارید و مطلب را خوب درک نکرده‌اید؛ پس بار دیگر به سراغ کتاب درسی، جزوه‌ی معلم، کتاب‌ها و دی‌وی‌دی‌های آموزش مفهومی و سپس دوسالانه بروید.

اگر اشتباهات شما از آخرین نوع است که یا در محاسبات پایانی اشتباه کرده‌اید یا در وارد کردن پاسخ، نشانه‌ی این است که به حد کافی با تمرین آشنا نشده‌اید. تمرین‌های بیش‌تری را به روش صحیح در منزل تا انتها حل کنید تا به پاسخ برسید.

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۵ - ۱۵:۲۵:۲۱ دیده شده : ۵۴بار نویسنده : admin

چه کنیم؟ چه کنیم دیر ارضا شویم چه کنیم فرزندمان پسر شود چه کنیم چاق شویم چه کنیم لاغر شویم چه کنیم تا زیبا شویم چه کنیم تا لاغر شویم چه کنیم تا قدمان بلند شود چه کنیم تا چاق شویم چه کنیم تا پریود شویم چه كنيم دير ارضا شويم چه کنیم تا دیر ارضا شویم چه كنيم كه دير ارضا شويم چه كار كنيم دير ارضا شويم چه کار کنیم که دیر ارضا شویم چه کنیم ک دیر ارضا شویم چه کنیم فرزندمان زیبا شود چه کنیم بچه پسر شود چه كنيم فرزندمان زيبا شود چه کار کنیم فرزندمان پسر شود چه کنیم بچه زیبا شود چه كنيم تا فرزندمان پسر شود چه كار كنيم فرزندمان پسر شود چه کار کنیم بچه پسر شود چه کنیم تا فرزندمان زیبا شود چه كنيم چاق شويم چه کار کنیم چاق شویم چه کنیم سریع چاق شویم چه کنیم ک چاق شویم چه کنیم کمی چاق شویم چه كنيم لاغر شويم چه کنيم لاغر شويم چه کار کنیم لاغر شویم چه کنیم که لاغر شویم چه کنیم زود لاغر شویم چه کنیم سریع لاغر شویم چه کنیم زودتر لاغر شویم چه کنیم تا زود لاغر شویم چه کنیم که زود لاغر شویم چه کنیم تا زیباتر شویم؟ چه کنیم تا جذاب شویم چه كنيم تا زيبا شويم چه کار کنیم تا زیبا شویم چه کنیم تا جذاب باشیم چه کار کنیم تا جذاب شویم چه کنیم تا پسری جذاب شویم چه کار کنیم تا جذاب باشیم چه كنيم تا لاغر شويم چه کار کنیم تا لاغر شویم چه ورزشی کنیم تا لاغر شویم چه کارهایی کنیم تا لاغر شویم چه موقع ورزش کنیم تا لاغر شویم چه ورزش هایی کنیم تا لاغر شویم چه كار كنيم تا لاغر شويم چه کار کنیم تا سریع لاغر شویم چه كنيم تا قدمان بلند شود؟ چه کار کنیم تا قدمان بلند شود چه كار كنيم تا قدمان بلند شود؟ چه ورزشی کنیم تا قدمان بلند شود چی کار کنیم تا قدمان بلند شود چکار کنم تا قدمان بلند شود چکار کنیم تا قدمان بلند شود چه کارهایی کنیم تا قدمان بلند شود چه کنیم تا قدمان خیلی بلند شود چه کنیم که چاق شویم چه كنيم تا چاق شويم چه کار کنیم تا چاق شویم چه کنیم تا زود چاق شویم چه ورزشی کنیم تا چاق شویم چه كنيم كه چاق شويم چه کنیم که پریود شویم چه كنيم تا پريود شويم چه کنیم تا زودتر پریود شویم چه کار کنم تا پریود شویم چه کنیم تا زود پریود شویم چه کنیم که زودتر پریود شویم؟ چه کار کنم که پریود شویم چه کنیم که زود پریود شویم چه كار كنيم تا پريود شويم با اشتباهاتمان چه کنیم؟

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۶۴۲
  • تعداد حاضران : ۲۴۲
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها