freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


پیش از این، کمپانی اپل پتنتی برای سیستم‌های نظارتی مبتنی بر هدفون‌ و هدست‌ بی‌سیم به ثبت رسانده و حالا این شرکت به دنبال ساخت چنین محصولی است. ایده‌ی اصلی این پتنت، ردیابی فعالیت‌هایی نظیر ضربان قلب، دمای بدن و دیگر داده‌های بیومتریک کاربردی کاربران از طریق هدفون است. در ادامه با زومیت همراه باشید.

پتنت‌ قبلی اپل در سال ۲۰۰۸ به ثبت رسید و در اواخر سال ۲۰۱۴ به‌روزرسانی شد. این پتنت برای ساخت دستگاهی در نظر گرفته شده بود که می‌توان با ژست‌های حرکتی سر، آن را کنترل کرد؛ اما به نظر می‌رسد شرکت یادشده به این نکته پی برده که افراد در حین فعالیت‌هایی مثل دویدن یا سایر ورزش‌ها، تمایلی به تکان دادن سر خود به چپ و راست یا حرکت‌هایی از این قبیل ندارند. در عوض اپل پتنت خود را به طور کامل مورد بازنگری قرار داده و ظاهرا هدفون جدیدی که قصد تولید آن را دارد با فرمان‌های صوتی و ورودی لمسی کنترل خواهد شد.

FitPods

پتنت جدید کوپرتینویی‌ها نشان می‌دهد که هدفون موردنظر این شرکت در سه مدل تولید می‌شود که در هر کدام سنسورهای بیومتریک در یک جایگاه قرار گرفته‌اند. این سنسورها در بخش پشتی گوش کاربر و روی سیم این هدفون قرار داده خواهند شد. هر سه مدل یادشده قابلیت‌های یکسانی ارائه می‌کنند ولی فقط دو مدل از آن‌ها طرحی شبیه به ایرپاد‌های کنونی خواهند داشت و در این مدل‌ها خبری از سیم نخواهد بود؛ چراکه ایده اصلی ساخت محصولی کاملا بی‌سیم است.

FitPods

برخی از قابلیت‌های هدفون موردنظر اپل نظیر شتاب‌سنج -که در پتنت جدید این شرکت به آن اشاره شده است- در ایرپادهای جدید این شرکت نیز ارائه خواهند شد. بنابراین می‌توان انتظار داشت که برخی ویژگی‌های جدید این پتنت در نسل‌های بعدی هدفون‌های اپل وجود داشته باشند. همچنین باید اشاره کنیم در احتمال اینکه نام محصول جدید اپل FitPod باشد، شک و تردید زیادی وجود دارد.

نظر شما در این مورد چیست؟

منبع : Zoomit ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۵:۲۴ دیده شده : ۵۱بار نویسنده : admin

کردپرس کردپرس سوریه کردپرس نسخه موبایل کردپرس ایران کردپرس پیرانشهر کردپرس موبایل کردپرس کوبانی کردپرس مهاباد کردپرس عبدالله کاردانی کردپرس نیوز کرد صدا كرد صدا کرد صدا دات کام صدای کرد سایت کرد صدا کی صدا کرد منو مرجان کی صدا کرد منو كي صدا كرد منو مرجان سایت جدید کرد صدا کی صدا کرد منو مرجان دانلود کرد پلیر کرد کرمانشاه کرد کرمانشاهی عروسی کرد کرمانشاه كرد كرمانشاه کرمانشاه کرد یا فارس کرمانشاه کرد هستند کرد موزیک کرمانشاه چینی کرد کرمانشاه اسب کرد کرمانشاه خوانندگان کرد کرمانشاه کرد موزیک 7 کرد موزیک کرد موزیک ادرس جدید کرد موزیکال کرد موزیک محسن لرستانی کرد موزیک دانلود کرد موزیک سایت کرد میدیا کرد چت کرد چت روم کرد چت بانه کرد چتا بانه کرد چت کرمانشاه کرد چتا کرد چتت کرد چت بوکان کرد چت مهاباد کرد چت سنندج کرد میهن حسن کردمیهن خسرو کردمیهن موسسه کردمیهن شیخ حسن کردمیهن حجت الاسلام کردمیهن حسین کرد میهن محمد کرد میهن سخنرانی کرد میهن حسن کرد میهن سوریه کرد ترکیه كرد تركيه خوانندگان کرد ترکیه بازیگران کرد ترکیه خواننده کرد ترکیه کردپرس ترکیه هنرمندان کرد ترکیه شهرهای کرد ترکیه خوانندهای کرد ترکیه کرد کرمانج ترکیه اپل پتنت هدفون مجهز به سنسورهای بیومتریک ثبت کرد

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۴۶
  • تعداد حاضران : ۱۲۴
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها