freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1373177/31  زمان: 19:55  1395/08/26  بازدید: 1,718

روبرتو کارلوس، اسطوره باشگاه رئال مادرید مدعی شد که خامس برای اثبات کیفیتش به محبت نیاز دارد.

به گزارش "ورزش سه"، ستاره کلمبیایی تحت هدایت زیدان نتوانسته به کیفیت سابق خود بازگردد و عملکرد خوبش در فصل 15-2014 را تکرار کند. حال کارلوس که 4 قهرمانی لالیگا و 3 قهرمانی چمپیونزلیگ با رئال به دست آورده مدعی شد که خامس به محبت نیاز دارد تا به اوج برگردد.

 


او گفت:" اگر خامس آنطور که بعضی مردم می‌گویند ضعیف بود، کاپیتان تیم ملی کلمبیا نمی‌شد. مردم می‌توانند راجع به عملکرد او بحث کنند ولی او در بهترین تیم دنیا بازی می‌کند. او به محبت نیاز دارد، من هم در دوره ای نیاز دشتم. او باید به وجوهی که می‌تواند در آنها پیشرفت کند فکر کند. باید به خودش اطمینان کند. او بازیکن فوق العاده ای است. گاهی زیدان از او استفاده می‌کند و گاهی ایسکو. این به تصمیم او بستگی دارد ولی چیزی که من در تمرینات از او دیدم فوق العاده بوده است."


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۵ - ۲۱:۰:۱۶ دیده شده : ۵۷بار نویسنده : admin

به محبت نیاز دارم من نیاز به محبت دارم محبت به همسر محبت به همسر در اسلام محبت به همسر+حدیث محبت به همسر خود محبت به همسر از نظر اسلام محبت به همسر احادیث محبت به همسر اسلام محبت به شوهر راههای محبت به همسر اس محبت به همسر محبت به شوهرم محبت شوهر به زن ابراز محبت به شوهر روشهاي محبت به شوهر روش محبت به شوهر محبت زیادی به شوهر نحوه محبت به شوهر روشهای محبت به شوهر چگونگی محبت به شوهر محبت به زن محبت به زنان محبت به زنها محبت به زن در اسلام محبت به زن حدیث محبت زن به مرد محبت زن به شوهر محبت زنان به مردان محبت به خدا محبت به خداوند محبت خدا به انسان محبت خدا به بندگان محبت خدا به بنده محبت خداوند به انسان محبت خداوند به بندگان محبت خدا به بندگانش محبت خداوند به بندگانش محبت خدا به بنده اش محبت به دیگران محبت به دیگران در قرآن محبت به دیگران یعنی چه محبت به دیگران در اسلام محبت به ديگران حدیث محبت به دیگران دعای محبت به دیگران کلیپ محبت به دیگران حدیث درباره محبت به دیگران نیاز به محبت دیگران محبت به پدر و مادر آثار محبت به پدر و مادر شعر محبت به پدر و مادر محبت فرزند به پدر و مادر ابراز محبت به پدر و مادر محبت به پدر مادر حدیث در مورد محبت به پدر و مادر اس ام اس محبت به پدر و مادر دعای محبت فرزند به پدر و مادر ثواب محبت به پدر و مادر محبت به فرزند محبت به فرزندان محبت به فرزند در اسلام محبت به فرزند دختر محبت به فرزندان از دیدگاه اسلام محبت به فرزند در قرآن محبت به فرزند پسر محبت به فرزند در روایات محبت به فرزندان در قرآن محبت فرزند به مادر محبت به مرد محبت به مردان محبت به مردها محبت مرد به زن محبت مرد به همسرش محبت مردان به زنان محبت كردن به مردان روش محبت به مردان ابراز محبت به مرد ابراز محبت به مردان محبت زیاد به مردان نحوه محبت به مردان محبت زیادی به مردان نیاز به روت دارد برنامه نیاز به روت دارد برنامه که نیاز به روت دارد برنامه هایی که نیاز به روت دارد دانلود برنامه که نیاز به روت دارد نرم افزاری که نیاز به روت دارد نرم افزار هایی که نیاز به روت دارد این برنامه نیاز به روت دارد نرم افزار نیاز به روت دارد این نرم افزار نیاز به روت دارد انچه مدرسه نیاز دارد یک مرد نیاز دارد کارلوس: خامس به محبت نیاز دارد

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۳۱
  • تعداد حاضران : ۲۲۲
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها