freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1373164/31  زمان: 19:16  1395/08/26  بازدید: 959

جیانی اینفانتینو، رئیس فیفا مدعی شد که سیستم ویدیو چک هنوز برای استفاده در بازی های رسمی آماده نیست.

به گزارش "ورزش سه"، در تقابل دو تیم آلمان و ایتالیا که در دیداری دوستانه در سن سیرو برگزار شد، از این سیستم به صورت آزمایشی استفاده شد. داوری مخصوص برای بررسی تصاویر استفاده شد که حال اینفانتینو مدعی شد که سه تصمیم داور توسط کمک داور بررسی شد که کمک هر 3 را تایید کرد.


رئیس فیفا گفت:" هنوز در حال آزمایش این سیستم هستیم و هنوز نقص دارد. ولی حداقل شرایطی داریم که کمک داور می‌تواند به داور اصلی در تایید تصمیماتش کمک کند. باید ببینیم که در آینده چطور کار خواهد کرد و همچنین بیشتر آزمایش شود. باید در بازی های رسمی نیز بتواند به داورها کمک کند."


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۵ - ۲۱:۰:۲۶ دیده شده : ۴۴بار نویسنده : admin

نیست نشان زندگی نیست در شهر نگاری که دل ما ببرد نیست در شهر نگاری که دل ما ببرد تفسیر نیست در شهر نگاری که دل ما ببرد Hafezdivan نیست در شهر نگاری که دل ما ببرد گنجور نیست در شهر نگاری ک دل ما ببرد نیست در شهر نگاری که دل ما ببرد تعبیر نیست در شهر نگاری که دل ما ببرد 1doost نیست در شهر نگاری که دل ما را ببرد نیست در شهر نگاری که دل ما ببر نیست در شهر نگاری گنجور نیست کند هست کند نيست كند هست كند نیست در سودای زلفت نیست در سودای زلفت کار نيست در سوداي زلفت نیست در سودای زلفت از ایرج دانلود آهنگ نیست در سودای زلفت دانلود نیست در سودای زلفت شعر نیست در سودای زلفت نیست که نیست شعر نیست که نیست مهم نیست که نیستی مهم نیست که قشنگ نیستی نیست بر لوح دلم جز الف نیست بر لوح دلم جز الف قامت یار نیست بر لوح دلم جز الف قامت دوست تفسیر نیست در لوح دلم جز الف قامت یار نيست در لوح دلم جز الف قامت يار نیست در لوح دلم جز الف نیست در لوح دلم جز نیست در سودای زلفت کار من نیست در سودای زلفت کار من جز بی قراری نیست تردید زمستان گذرد نیست در شهر نگاری نیست بر لوح دلم اینفانتینو: ویدیو چک هنوز برای بازی‌های رسمی آماده نیست

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۶۳۳
  • تعداد حاضران : ۲۲۵
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها