freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1373160/32  زمان: 19:32  1395/08/26  بازدید: 4,898

شهرداری ارومیه دربی آذربایجان را در حالی از دست داد که پاسور این تیم عملکرد بسیار ضعیفی داشت.

به گزارش "ورزش سه"، دو تیم شهرداری تبریز و شهرداری ارومیه از ساعت 17 حساس ترین دیدار هفته هفتم لیگ برتر والیبال را برگزار کردند و  تبریزی ها با پیروزی در سه ست پیاپی موفق به فتح "دربی آذربایجان" شدند. این پیروزی در شرایطی به دست آمد که سالن شهید اقدمی تبریز مملو از هواداران دو تیم بود و آن ها با شور و شوق خاصی مشغول تشویق تیم های خود بودند. البته در نهایت این هواداران تیم میزبان بودند که با صورت بشاش و راضی از سالن محل برگزاری خارج شدند.

 

ارومیه ای ها که در والیبال بسیار پرشور هستند و هیچ تیمشان را تنها نمی گذارند این بار هم فاصله بین ارومیه تا تبریز را طی کرده بودند تا شاگردان یوبومیر تراویسا با روحیه مضاعف در میدان حاضر شوند و موفق به جبران شکست سنگین هفته پیش شوند اما اوضاع اصلا آن طور پیش نرفت که سفیدپوشان می خواستند. آن ها بسیار ضعیف کار می کردند و در فاز حمله موفق ظاهر نمی شدند، ضعفی که اغلب در پست های پاسور، لیبرو و پشت خط زن این تیم دیده می شد. دراگان تراویسا کاپیتان سابق تیم ملی ایتالیا که در ابتدای فصل به عنوان پاسور به این دلیل به این تیم اضافه شد که جای خالی سعید معروف را پر کند اما وی اصلا نتوانست موفق باشد تا جای خالی کاپیتان معروف خیلی زود در ترکیب شهرداری ارومیه دیده شود.

 

حال به نظر می رسد ارومیه ای ها که هفته قبل در از ارومیه به تبریز آمده بودند تا به سعید معروف پاسور پیکان اعتراض کنند، با دیدن ضعف در پست ذکر شده یازهم دلتنگ او شده اند و زمزمه های در خواستشان مبنی بر جذب او را در شبکه های اجتماعی مطرح کرده اند. حالا باید دید سعید معروف کاپیتان تیم ملی به قلب همشهریانش بازگشته است یا خیر؟!


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۵ - ۲۲:۲۰:۱۳ دیده شده : ۵۵بار نویسنده : admin

معروف به انگلیسی کلمه معروف به انگلیسی جملات معروف به انگلیسی به قول معروف به انگلیسی امر به معروف به انگلیسی جملات معروف به زبان انگلیسی ضرب المثل های معروف به انگلیسی بیوگرافی یک شخص معروف به انگلیسی سعید معروف به انگلیسی معنی معروف به انگلیسی معروف بهترین پاسور معروف بهترین پاسور لیگ جهانی معروف بهترین پاسور جهان معروف بهترین پاسور لیگ جهانی شد معروف بهترین پاسور شد سعید معروف بهترین پاسور جهان شد سعید معروف بهترین پاسور لیگ سعید معروف بهترین پاسورلیگ جهانی سعید معروف بهترین پاسور جهان اپارات فیلم سعید معروف بهترین پاسور معروف به داریوش ح الف معروف به داریوش کیست؟ ح الف معروف به داریوش ه الف معروف به داریوش افراشته معروف به داریوش مفسد اقتصادی معروف به داریوش ه ا معروف به داریوش دستگیری ح ا معروف به داریوش اقای ح ا معروف به داریوش دستگیری ح الف معروف به داریوش معروف بهترين پاسور ليگ جهاني 2014 شد سعید معروف بهترین پاسور لیگ جهانی والیبال 2014 بهائیان معروف ایران بهائیان معروف ایرانی معروفترین بهاییان معروفترین بهائیان ایران بهشت معروف افراد معروف بهشت زهرا شهدای معروف بهشت زهرا قبرهای معروف بهشت زهرا نام بهشت معروف شهدای معروف بهشت زهرا تهران حوض معروف بهشت بهشت امر به معروف روحانی معروف به استخاره روحانی معروف به استخاره در قم روحانی معروف به استخاره در شهر قم کیست روحانی معروف به استخاره قم روحانیون معروف به استخاره روحانیون معروف به استخاره در شهر قم یک روحانی معروف به استخاره اعدام روحانی معروف به استخاره دیالوگ معروف بهمن مفید متن دیالوگ معروف بهمن مفید دیالوگ های معروف بهمن مفید متن دیالوگ معروف بهمن مفید در قیصر دیالوگ معروف بهمن مفید در قیصر دیالوگ معروف بهمن مفید تو فیلم قیصر سعید معروف به روسیه رفت ایا سعیدمعروف به روسیه رفت رفتن سعیدمعروف به روسیه تاریخ رفتن سعیدمعروف به روسیه ایا سعید معروف به روسیه رفته چرا سعید معروف به روسیه رفت ایا سعید معروف به روسیه رفته است عکس رفتن سعید معروف به روسیه خبر رفتن سعید معروف به روسیه سعید معروف و رفتن به روسیه دیالوگهای معروف بهروز وثوقی دیالوگهای معروف بهروز وثوق هواداران قلب یخی هواداران سریال قلب یخی بهائیان معروف معروف به قلب هواداران ارومیه بازگشت؟!

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۳۱۷
  • تعداد حاضران : ۲۲۲
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها