freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


پارلمان بلغارستان امروز استعفای دولت اقلیت راست میانه "بویکو بوریسوف،" نخست وزیر این کشور را، پذیرفت.

موافقت پارلمان بلغارستان با استعفای دولت راست میانهبه گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان؛ به نقل از رویترز، پارلمان بلغارستان امروز استعفای دولت اقلیت راست میانه "بویکو بوریسوف،" نخست وزیر این کشور را، پذیرفت.

براساس این گزارش، این اقدام احتمالا منجر به برگزاری انتخابات زودهنگام در اوایل سال آینده میلادی خواهد شد.

بوریسوف سرنوشت دولت خود را به نتایج انتخابات ریاست‌جمهوری بلغارستان گره زده بود. وی پس از پیروزی "رومن رادف،" در دومین دور رای گیری در روز یکشنبه، استعفا کرد.

این در حالی است که رادف خواهان بهبود رابطه بلغارستان و روسیه است و از سوی سوسیالیست‌های مخالف دولت حمایت می‌شود.

بوریسوف در پارلمان این کشور اعلام کرد نتایج انتخابات ریاست‌جمهوری روز یکشنبه این مسئله را بر همگان آشکار کرد که جامعه نیازمند تغییر است. این انتخابات تغییر در اوضاع سیاسی را ایجاب می‌کند.

همچنین تمامی احزاب پارلمان بلغارستان از استعفای دولت راست میانه حمایت کردند.

در صورتی که هیچ‌یک از احزاب با حکم تشکیل دولت جدید خارج از قوه مقننه، موافقت نکنند، روسن پلونلیف، رئیس‌جمهوری پیشین این کشور، مشاوره در خصوص انتصاب یک دولت موقت برای هدایت بلغارستان به سمت برگزاری انتخابات زودهنگام را که به احتمال قوی در فصل بهار خواهد بود، آغاز می‌کند.

پلونلیف، که وزیر پیشین راست میانه در دولت تحت رهبری بوریسوف بود، اظهار کرد با رادف، رئیس‌جمهوری آتی بلغارستان نیز در خصوص تشکیل دولت موقت، بحث و گفتگو خواهد کرد.

رادف، فرمانده پیشین نیروی هوایی بلغارستان که از ژانویه به عنوان رئیس‌جمهوری این کشور فعالیت خود را آغاز می‌کند، اعلام کرد این کشور باید روابط خود با روسیه را احیا کند و هم‌چنان عضو ناتو و اتحادیه اروپا باقی بماند. 

انتهای پیام /

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۵ - ۰:۰:۹ دیده شده : ۵۲بار نویسنده : admin

بلغارستان با معراج تور بلغارستان با پرواز معراج بلغارستان با پرواز تابان تور بلغارستان با پرواز تابان بلغارستان با پرواز بلغاری تور بلغارستان با پرواز بلغاری بلغارستان با پرواز قشم ایر تور بلغارستان با پرواز قشم ایر بلغارستان با پرواز ماهان تور بلغارستان با پرواز ماهان بلغارستان با قطار تور بلغارستان با قطار بلغارستان با قشم ایر تور بلغارستان با قشم ایر بلغارستان با ماهان بالچیک بلغارستان بارکد بلغارستان استعفای دولت کویت استعفای دولت موقت استعفای دولت موقت انقلاب استعفا دولت موقت دلیل استعفای دولت موقت دلایل استعفای دولت موقت علت استعفای دولت موقت استعفای اولین دولت موقت استعفای دولت اردن استعفای دولت روحانی اولین استعفای دولت روحانی استعفای دولت بازرگان دلایل استعفای دولت بازرگان علت استعفای دولت بازرگان استعفای دولت یمن استعفای دولت مصر استعفای دولت فرانسه موافقت پارلمان بلغارستان با استعفای دولت راست میانه

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۰۰۲۵
  • تعداد حاضران : ۲۱۶
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها