freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


از چند هفته پیش، شخصی مرتبط با داعش ارسال نامه های مکتوب از داخل موصل درباره البغدادی را به واحد اطلاعات ارتش عراق در بغداد آغاز کرده است.

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از پایگاه شبکه خبری العالم، یک مخبر ناشناس دارای ارتباط با داعش در موصل در اوایل نوامبر در نامه های مکتوبی که در مورد ابوبکر البغدادی سرکرده داعش برای اطلاعات ارتش عراق فرستاده نوشته است: "اعصاب او به شدت به هم ریخته است."

یکی از این نامه ها می افزاید: "البغدادی از رفت و آمدهای خود کاسته است و به شکل ظاهری خود اهمیت نمی دهد، تا آنجا که شکل و شمایل او تغییر یافته است. او در گذشته به ظاهرش بسیار اهمیت می داد اما اکنون این گونه نیست".

همچنین در این نامه آمده است: "او در زیر زمین زندگی می کند و تونل هایی دارد که به مناطق دیگر امتداد یافته اند. او بدون کمربند انفجاری نمی خوابد تا در صورت بازداشت شدن آن را منفجر کند".

این نامه کتبی که رویترز آن را به دست آورده یکی از نامه های متعددی است که بیانگر حال و روز داعش پس از آغاز عملیات نظامی نیروهای عراق جهت بازپس گیری شهر موصل از چنگال این گروهک تروریستی است. این نامه ها و مصاحبه های انجام شده با مقامات بلندپایه کرد و داعشی های به اسارت گرفته شده در عملیات اخیر گویای یک تصویر غیرعادی از این گروهک تندرو است.

در این نامه ها آمده است: "اعدام افرادی که می خواهند فرار کنند، به یک موضوع روزمره سازمان یافته تبدیل شده است. البغدادی نسبت به افراد پیرامون خود شک و تردید پیدا کرده است".

در یکی از نامه ها آمده است: "رفتار البغدادی بسیار شک برانگیز شده است. او به نزدیک ترین افراد خود شک می کند. او در گذشته با ما شوخی می کرد اما این روزها با هیچ کس شوخی نمی کند".

رویترز در مورد هویت فرد مخبری که با واحد اطلاعات ارتش عراق نامه نگاری می کند، اطمینان حاصل کرده است اما تاکنون نتوانسته از منابع مستقل نسبت به صحت اطلاعات ذکر شده در نامه های وی کسب اطمینان کند. 

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۵ - ۰:۰:۲۶ دیده شده : ۳۶بار نویسنده : admin

نامه هایی از ایوجیما فیلم نامه هایی از ایوجیما دانلود فیلم نامه هایی از ایوجیما نقد فیلم نامه هایی از ایوجیما دانلود نامه هایی از ایوجیما نامه هایی از ایووجیما دانلود فیلم نامه هایی از ایووجیما نامه هایی از تبریز کتاب نامه هایی از تبریز دانلود کتاب نامه هایی از تبریز دانلود کتاب نامه هایی از تبریز ادوارد براون نامه هایی از هستی نامه هايي از هستي کتاب نامه هایی از هستی کتاب نامه هایی از هستی Pdf دانلود کتاب نامه هایی از هستی نامه هایی از پراگ نامه هایی از لندن فیلم نامههایی از ایوجیما دانلود فیلم نامههایی از ایوجیما نقد فیلم نامههایی از ایوجیما درباره شهر موصل درباره موصل زوایای پنهان غدیر کتاب زوایای پنهان غدیر دانلود کتاب زوایای پنهان غدیر زوایای پنهان زندگی خامنه ای زوایای پنهان زوایای پنهان پرونده ریحانه جباری زوایای پنهان زندگی زوایای پنهان فتنه 88 زوایای پنهان توافق ژنو زندگی البغدادی زندگینامه ابوبکر البغدادی زندگی نامه البغدادی زندگی ابوبکر البغدادی بیوگرافی ابوبکر البغدادی بیوگرافی ابوبکر البغدادی سرکرده داعش بیوگرافی ابوبکر البغدادی رهبر داعش زندگی نامه ابوبکر بغدادی زندگينامه ابوبكر بغدادي زندگی نامه بغدادی زندگی نامه ی ابوبکر البغدادی زندگی ابوبکر بغدادی زندگي ابوبكر بغدادي نامه‌هایی از موصل درباره زوایای پنهان زندگی البغدادی

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۲۱۶
  • تعداد حاضران : ۱۷۱
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها