freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


 به تازگی یک روزنامه نگار ادعا کرد که لاوتزی به دلیل استفاده از ماری جوانا، از ترکیب آلبی سلسته کنار گذاشته شده و این مهاجم هم در مقابل، از این روزنامه نگار شکایت کرد.


بعد از پیروزی 3-0 آرژانتین مقابل کلمبیا، بازیکنان این تیم حاضر به صحبت با رسانه ها نشدند و مسی اعلام کرد که دلیل این تصمیم، ماجرای لاوتزی بوده است.

 

 

 


او گفت:" ما تصمیم گرفتیم که دیگر با رسانه ها صحبت نکنیم. واضح است که می دانید چرا. اتهامات زیادی به ما زده شده، بی احترامی و ما چیزی نگفتیم اما فکر می کنم این بار دیگر زیاده روی کرده اند.


اتهامی که به لاوتزی زده شده، خیلی جدی است زیرا اگر ما چیزی نگوییم، مردم باور می کنند. بنابراین، به خاطر آدم های زیادی که ممکن است چیزهایی که گفته می شود را باور کنند، ما صحبت نمی کنیم. ما خیلی ناراحتیم که مجبوریم این کار را بکنیم اما گزینه دیگری وجود ندارد."

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۵ - ۲:۴۳:۱۸ دیده شده : ۷۴بار نویسنده : admin

مسی بهتر است یا رونالدو مسی بهتر است یا رونالدو اپارات آیا مسی بهتر است یا رونالدو بازی مسی بهتر است یا رونالدو کدام بهتر است مسی یا رونالدو تکنیک مسی بهتر است یا رونالدو ایا بازی مسی بهتر است یا رونالدو لیونل مسی بهتر است یا کریستین رونالدو در سال 2015 مسی بهتر است یا رونالدو لیونل مسی بهتر است یا کریس رونالدو مسی به رئال پیوست مسی به انگلیسی زندگی نامه مسی به انگلیسی زندگی نامه مسی به زبان انگلیسی بیوگرافی مسی به انگلیسی لیونل مسی به انگلیسی مشخصات مسی به انگلیسی درباره مسی به انگلیسی نام مسی به انگلیسی نوشتن مسی به انگلیسی اسم کامل مسی به انگلیسی مسی به کما رفت مسی بهترین بازیکن اروپا مسی بهترین بازیکن جهان شد مسی بهترین بازیکن جهان است مسی بهترین بازیکن جهان است یا رونالدو مسی بهترین بازیکن جهان 2013 لیونل مسی بهترین بازیکن جهان چرا مسی بهترین بازیکن جهان شد مسی به تیم ملی بازگشت مسی بهترین بازیکن تاریخ مسی بهترین بازیکن تاریخ است مسی بهترین بازیکن تاریخ فوتبال لیونل مسی بهترین بازیکن تاریخ مسی بهتر از رونالدو مسی بهتر از رونالدو است چرا مسی بهتر از رونالدو است مسی بهتر یا رونالدو چرا مسی بهتر از رونالدو رونالدو مسی بهتر از من است رونالدو بهتر از مسی آپارات مسی به زندان رفت کنیم به انگلیسی ببینیم و تعریف کنیم به انگلیسی مسی: به خاطر لاوتزی نمی‌توانستیم سکوت کنیم

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۶۱۳
  • تعداد حاضران : ۱۵۱
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها