freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


 تری که دو ماه قبل در دیدار مقابل سوانسی از ناحیه قوزک پا دچار آسیب دیدگی شده بود، بعد از پشت سر گذاشتن دوران نقاهت، نتوانست به ترکیب اصلی تیم آنتونیو کونته برگردد.

 

در حالی که چند باشگاه چینی برای به خدمت گرفتن تری ابراز تمایل کرده اند، ویلکینز اعلام کرد که مقصد بعدی این مدافع باتجربه می تواند یک باشگاه لیگ برتری دیگر باشد.

 

 

 

 

او به خبرنگاران گفت:" با این موضوع که تری پیشنهاد چینی ها را رد می کند، کاملا موافق هستم. فکر نمی کنم جان علاقه ای به رفتن به لیگ چین داشته باشد.

 

رفتن به الدترافورد؟ او برای چلسی بازی نمی کند اما هنوز چیزهای زیادی برای ارائه دارد. در یونایتد کسی هست که دوست دارد او را در تیمش داشته باشد."

 

در حالی که گفته می شد فصل گذشته آخرین فصل حضور تری در استمفوردبریج خواهد بود اما او قراردادش را برای یک فصل دیگر تمدید کرد. ولی با تغییر سیستم چلسی به 3-4-3 و حضور سه مدافع در ترکیب، او جایگاهش را در ترکیب اصلی از دست داد.

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۵ - ۲:۴۳:۲۲ دیده شده : ۵۶بار نویسنده : admin

ممکن است ممكن استخدم اختبار الحمل مرتين ممکن است بشناسید در تانگو May استخدام غیرممکن ممکن است آیا ممکن است بیبی چک مش ممكن استغني يوم عنك هل ممكن استخدام اختبار الحمل مرتين ممكن استخدام اختبار الحمل مرتين افرادی که ممکن است بشناسید در تانگو May استخدامات استخدام May Might Could استخدام May And Might استخدامات May Might Could استخدامات May Might استخدام May و Might شرح استخدام May Might قواعد استخدام May استخدامات May و Might غیرممکن ممکن است ژوزف مورفی کتاب غیرممکن ممکن است غیرممکن غیر ممکن است دانلود کتاب غیرممکن ممکن است دانلود كتاب غيرممكن ممكن است غیرممکن کمی دیرتر ممکن است دانلود رایگان کتاب غیرممکن ممکن است خلاصه کتاب غیرممکن ممکن است کتاب غیر ممکن غیرممکن است آیا ممکن است بیبی چک اشتباه کند ایا ممکن است بیبی چک بارداری را نشان ندهد يونايتد برودكاست يونايتد برودكاست دبي يونايتد برودكاست اند ميديا سوليوشنز شركة يونايتد برودكاست ممکن است جان‌تری به یونایتد برود

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۷۸
  • تعداد حاضران : ۲۵۱
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها