freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


پارلمان «اسرائیل» طرح اولیه قانونی را تصویب کرد که به یهودیان اجازه می دهد در خانه هایی که در سرزمینهای متعلق به فلسطینی ها ساخته‌اند بمانند.

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از یورو نیوز، هزاران صهیونیست در زمین هایی در کرانه باختری رود اردن خانه ساخته اند که مالک این زمین ها فلسطینی ها هستند. در صورت تصویب نهایی این قانون، آن ها می توانند همچنان در این خانه ها زندگی کنند.

این طرح با ۵۸ رای موافق در مقابل ۵۰ رای مخالف تصویب شد. حزب بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر «اسرائیل»، از این طرح حمایت کرده است اما گفته می شود که نخست وزیر «اسرائیل» به دلیل انتقادهای بین المللی که اجرای این طرح به همراه خواهد داشت مدافع آن نیست. رسانه های «اسرائیل» می گویند که اعضای تندروی دولت این طرح را تهیه و به پارلمان ارائه کرده اند.

دولت آمریکا از این طرح انتقاد کرده است. اتحادیه اروپا هم از منتقدان شهرک سازی «اسرائیل» در سرزمینهای متعلق به فلسطینی ها است.

گفتگوهای صلح بین «اسرائیل» و فلسطینی ها از حدود دو سال قبل کاملا متوقف شده است. دولت فلسطین ادامه شهرک سازی در سرزمین های متعلق به فلسطینی ها را یکی از عوامل اصلی توقف مذاکرات اعلام کرده است.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۵ - ۳:۱۰:۱۱ دیده شده : ۳۷بار نویسنده : admin

صهیونیست ها صهیونیست های مسلمان صهیونیست های ایرانی صهیونیست های ایرانی الاصل صهیونیست ها چه کسانی هستند؟ صهیونیست های مسیحی صهيونيست ها صهیونیست های ایران صهیونیست های معروف عکس صهیونیست ها صهیونیستهای ایرانی الاصل عکس های صهیونیسم عکس جنایات صهیونیست ها عکس مسی با صهیونیست ها عکس های جنایت صهیونیست ها شهری در اراضی اشغالی فلسطین تقسیم اراضی در ایران تقسیم اراضی ایران مالکیت اراضی در ایران مالکیت اراضی در جامعه روستایی ایران تسطیح اراضی در نقشه برداری احداث باغ در اراضی شیبدار دستورالعمل احداث باغ در اراضی شیبدار اصلاحات ارضی در ایران اصلاحات ارضی در ایران و پیامدهای آن اصلاحات ارضي در ايران تاریخ اصلاحات ارضی در ایران مراحل اصلاحات ارضی در ایران قانون اصلاحات ارضی در ایران پیامدهای اصلاحات ارضی در ایران کتاب اصلاحات ارضی در ایران اصلاحات ارضي ايران هدف مرحله اول اصلاحات ارضی در ایران تفکیک اراضی در شهرسازی اراضی در فقه کشت در اراضی شور کاشت در اراضی شور کشت در اراضی شیب دار فلسطینیان ناصبی فلسطین ناصبی فلسطینی ناصبی آیا فلسطینیان ناصبی اند آیا فلسطینیان ناصبی هستند فلسطینیان داعشی فلسطین داعشی فلسطینیان و داعش فلسطینیان داعش فلسطینیان 48 فلسطينيو 48 فلسطین داعش فلسطینی داعش فلسطيني داعش ازدواج فلسطینیان با کودکان ازدواج فلسطینیان کشتار فلسطینیان كشتار فلسطينيان شکنجه فلسطینیان تصاویر شکنجه فلسطینیان عکس فلسطینیان عکس های فلسطینیان مذهب فلسطینیان مذهب فلسطینیان چیست مذهب فلسطينيان موافقت کنست با ابقای صهیونیست ها در اراضی فلسطینیان

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۲۰۴
  • تعداد حاضران : ۱۵۰
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها