freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


کارلوس کی‌روش، سرمربی پرتغالی تیم ملی که توانست دور رفت رقابت های انتخابی جام جهانی را با کسب 11 امتیاز و صدرنشینی پایان دهد از برنامه های خود در ادامه مسابقات و البته گله گزاری بابت بازی در زمین نامساعد دیدار با سوریه پرداخت.

 

 

به اهداف خود در دور رفت رسیدیم
از ابتدا گفته بودم که مهم ترین هدف ا این بود که دستاوردی داشته باشیم که در مسابقات نهایی در جایگاه خوبی قرار بگیریم. خوشبختانه در پایان دور اول مسابقات به هدف خود رسیدیم و اکنون باید در مسیر دور برگشت به موفقیتمان ادامه دهیم.

 


دیدار با سوریه روز تلخ فوتبال بود
متأسفانه روز گذشته، روز تلخ و زننده‌ای بود زیرا وجاهت فوتبال زیر سوال رفت. همچنین در درجه دوم این فوتبال ایران بود که ضرر کرد زیرا ما می‌توانستیم امتیاز کامل را از دیدار با سوریه کسب کنیم. برنامه‌ریزی من این بود که در پایان دور رفت 13 امتیاز داشته باشیم که این موضوع اتفاقی فوق العاده بود. البته 11 امتیاز را هم در ذهن داشتم، اما مزه تلخی در ذهن داریم و اینکه اگر بازی در شرایط معمولی و ورزشگاه بهتری برگزار می‌شد، می‌توانستیم سه امتیاز بازی را کسب کنیم.

 

اتفاقاتی تاسف آور برای FIFA و AFC رخ داد
متأسفانه اتفاقاتی که افتاد برای AFC و FIFA تاسف‌آور بود، البته نه برای همه، اما برخی از تصمیم‌گیرندگان AFC در حالی این تصمیم را گرفتند که اطلاع داشتند در این فصل در مالزی باران می‌آید، اما باز هم تصمیم به برگزاری این بازی گرفتند. حتی اگر می‌خواستند این دیدار را در مالزی برگزار کنند، در چند کیلومتری ما ورزشگاه‌های استاندارتری وجود داشت که می‌توانستند آنجا برگزار کنند. با این حال، در زمان لازم گزارش حرفه‌ای خود را به AFC ارسال کرده و گفتیم شرایط برای برگزاری بازی مهیا نیست، اما متاسفانه نه تنها تصمیمی نگرفتند، بلکه اگر صحبت کنیم جریمه‌مان کرده و با محرومیتی روبرو می‌شویم که قابل قبول نیست.
از کفاشیان بپرسید چرا در این شرایط بازی کردیم.
من اگر در مالزی حرف می زدم باز هم جریمه می شدم اما به اصحاب رسانه پیشنهاد کردم و از آنها خواستم از مسئولان AFC بپرسید چرا تصمیم به برگزاری این بازی گرفتند. خود شما فرد دوم آسیا را در ایران دارید که جایگاهش را به خاطر تیم ملی بزرگسالان و تیم‌های ملی به دست آورده است و از او بپرسید که AFC چرا تصمیم به برگزاری این دیدار در شرایط نامساعد گرفته است. این فرد ایرانی است و اکنون نایب رئیس فدراسیون به شمار می رود

 


شادی مردم بهترین جایزه است
بهترین و بزرگترین جایزه‌ای که تیم ملی بزرگسالان، بانوان، تیم ملی فوتبال ساحلی و فوتسال و تیم‌های ملی دیگر می‌توانند به دست بیاورند، شادی مردم و ملت بزرگ ایران است. این مسئله برای شخص من خیلی مهم است و سایر جایزه‌ها را اجازه می‌دهیم کشورهای دیگر ببرند. ما سعی می‌کنیم غرور ملت را حفظ و آنها را شاد کنیم. مهمترین مسئله ما این است که پیراهن تیم ملی را در جایگاه رفیع‌تری قرار بدهیم. آن جایزه در سطحی خاص برگزار می‌شود، اما شادی مردم ایران جمعی بوده و برای ما مهم است. تلاش همه ما این است که شادی و غرور را برای ایران به ارمغان بیاوریم.

 


صعود به جام جهانی دشوار است
برنامه‌های تیم ملی در آینده ساده خواهد بود. کسانی که فکر کنند صعود تیم ملی به جام جهانی آسان و مانند قدم زدن در پارک خواهد بود، افرادی خواهند بود که نمی‌خواهند تیم ملی به جام جهانی برود. این در شرایطی است که صعود به جام جهانی دشوار است. نه تنها درون زمین باید قدرتمند عمل کنیم، بلکه مخصوصا بیرون از زمین هم باید هوشمندانه برنامه‌های خود را ادامه دهیم. در دور دوم همه می‌دانند چه کار باید بکنند. حریفان به قولی دست هم را خوانده‌اند. کره‌جنوبی، ازبکستان، قطر، چین و سوریه  سعی خواهند کرد که ایران را از جام جهانی دور کنند و کاری کنند ایران به جام جهانی صعود نکند. با برای تضمین صعود به جام جهانی نیاز داریم که سخت تر کار کنیم.

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۵ - ۵:۳۰:۲۷ دیده شده : ۳۹بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۲۰۲
  • تعداد حاضران : ۲۶۸
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها