freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1373144/31  زمان: 18:16  1395/08/26  بازدید: 6,821

جوزپ ماریا بارتومئو، رئیس باشگاه بارسلونا مدعی شد که لیونل مسی، ستاره این تیم، فوتبالش را در بارسا به پایان خواهد رساند.

به گزارش "ورزش سه"، در چند روز اخیر شایعات زیادی مبنی براینکه مسی قراردادش را با بارسا تمدید نخواهد کرد منتشر شده است. قرارداد مسی در تابستان 2018 به پایان خواهد رسید و این بدین معنی است که بارسا باید هر چه سریعتر تلاش ها برای تمدید آن را آغاز کند.

 

 


خبرگزاری های اسپانیایی مدعی شده بودند که مسی قصد تمدید قراردادش را ندارد و گفته می‌شود که می‌خواهد راهی منچسترسیتی شود و به چالشی جدید نیاز دارد. با این حال بارتومئو در مراسم معارفه اسپانسر جدید بارسلونا، مدعی شد که مسی فوتبالش را در بارسا به پایان خواهد رساند.


او گفت:" ما مطمئنیم که مسی در بارسا بازنشسته خواهد شد، او رهبر تیم ماست و هیچ خللی در روند تمدید قراردادش وجود ندارد. او بازیکنی است که موفقیت را با خود به باشگاه آورده است."


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۵ - ۵:۴۰:۴۳ دیده شده : ۳۱بار نویسنده : admin

بارسا در لیگ قهرمانان اروپا بارسا در لیگ قهرمانان بارسلونا در لیگ قهرمانان اروپا بارسلونا در ليگ قهرمانان قهرمانی بارسا در لیگ قهرمانان اروپا قهرمانی بارسلونا در لیگ قهرمانان اروپا قهرمانی بارسلونا در لیگ قهرمانان بازی بارسلونا در لیگ قهرمانان بارسلونا لیگ قهرمانان اروپا تعداد قهرمانی بارسا در لیگ قهرمانان اروپا سوارز در بارسا عکس سوارز در بارسا حضور سوارز در بارسا سوارز در لباس بارسا گلهای سوارز در بارسا لوئیس سوارز در بارسا لوییز سوارز در بارسا گل سوارز در بارسا لوئیز سوارز در بارسا سوارز در تمرینات بارسا مسی در بارسا مسی در بارسا میماند مسی در بارسا نیوز دستمزد مسی در بارسا پست مسی در بارسا مسی بارسا مسی بارسا نیوز اولین گل مسی در بارسا تعداد گلهای مسی در بارسا عکس مسی در بارسا اگرو در بارسا قهرمانی بارسا در اروپا قهرمانی بارسلونا در اروپا تعداد قهرمانی بارسا در اروپا اولین قهرمانی بارسا در اروپا سالهای قهرمانی بارسلونا در اروپا اولین قهرمانی بارسلونا در اروپا تعداد قهرمانی های بارسا در اروپا قهرمانی بارسا در لالیگا قهرمانی بارسا در لالیگا 2015 قهرمانی بارسلونا در لالیگا قهرمانی بارسلونا در لالیگا 2015 تعداد قهرمانی بارسا در لالیگا فیلم قهرمانی بارسا در لالیگا تعداد قهرمانی بارسلونا در لالیگا جشن قهرمانی بارسلونا در لالیگا جشن قهرمانی بارسلونا در لالیگا 2015 قهرمانی های بارسلونا در لالیگا بارسا در فصل جدید ترکیب بارسا در فصل جدید ترکیب بارسلونا در فصل جدید خریدهای بارسلونا در فصل جدید بازیکنان بارسلونا در فصل جدید لباس بارسلونا در فصل جدید خرید های بارسا در فصل جدید بازی های بارسا در فصل جدید بازی های بارسلونا در فصل جدید اسامی بازیکنان بارسلونا در فصل جدید بارتومئو: مسی در بارسا بازنشسته می‌شود

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۴۰۹
  • تعداد حاضران : ۲۱۸
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها