freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


معصومه ابتکار با انتشار پستی در اینستاگرام خود در خصوص حضور خود در مراکش برای شرکت در کنفرانس بین المللی بررسی تغییرات آب و هوایی مطلبی را منتشر کرد.

به گزارش خبرنگار حوزه سیاسیون در فضای مجازی گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ معصومه ابتکار رئیس سازمان حفاظت محیط زیست با انتشار پستی در اینستاگرام خود در خصوص حضور خود در مراکش برای شرکت در کنفرانس بین المللی بررسی تغییرات آب و هوایی مطلبی را به اشتراک گذاشت و مهم ترین چالش کشور را معضل گرد و غبار است دانست.

وی نوشت:
"دیروز بعد از ظهر پس از ورود به مراکش برای شرکت در کنفرانس بین المللی بررسی تغییرات آب و هوایی با وزیر محیط زیست افغانستان با موضوع حق آبه هامون ملاقات و گفت و گو داشتم. محور اصلی بحث، موافقت نامه محیط زیستی با افغانستان بود، پیگیر نهایی شدن متن و رفع اختلاف از مواد مورد بحث برای همکاری به ویژه در زمینه تالاب های مشترک و دریافت حق آبه تالاب هامون بود. به آقای مصطفی ظاهر گفتم اکنون که مجموعه تالاب های بین المللی هامون پس از تلاش های بسیار به ثبت یونسکو رسیده، باید از این فرصت در مجامع بین المللی بهره برد و در سطح داخلی دو کشور هم بدانید که تاثیر طوفان های گرد و غبار ناشی از خشک شدن تالاب هامون و عوارض آن از سلامتی مردم گرفته تا گسترش نا امنی برای هر دو کشور عواقب دارد.

بنابراین کارگروه فنی میان دو کشور رفع اختلافات در متن توافق نامه هر چه سریع تر باید تشکیل شود. آقای ظاهر رییس سازمان محیط زیست افغانستان نیز با اشاره به تاثیرات تغییر اقلیم بر کشورش مانند آب شدن سریع یخچال ها، به شرح موارد اختلاف در موافقت نامه پرداخته و برای رفع آنها ابراز امیدواری کرد. او گفت که به دلیل حساسیت های موجود در کشورش، این موضوع باید در سطوح بالاتر و تا تایید رییس جمهورافغانستان پیگیری شود و تلاش می کند این امر را تسهیل کند. همچنین با زاهد حمید، وزير تغیير اقليم پاكستان نیز دیدار و گفت و گو داشتم و با اشاره به تصویب برنامه اقتصاد کم کربن در دولت ایران، گفتم که از مهم ترین چالش های کشور ما، معضل گرد و غبار است و به این منظور تلاش می کنیم تالاب ها را احیاء کنیم. وزیر تغییر اقلیم پاکستان گفت که در کشورش 20 میلیون نفر تحت تاثیر پدیده تغییر اقلیم قرار گرفته اند و از همکاری با ایران در بحث تغییر اقلیم استقبال کرد."

دیدار ابتکار با وزیر محیط زیست افغانستان بر سر حق‌آبه هامون+اینستاپست
انتهای پیام/
منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۵ - ۶:۳۰:۱۱ دیده شده : ۴۱بار نویسنده : admin

مهمترین خبرها مهمترین خبرهای ایران وجهان مهمترین خبرهای ورزشی مهمترين خبرهاي روز مهمترین خبرهای روز ایران مهمترین خبرهای ورزشی امروز مهمترین خبرهای سیاسی مهمترین خبرهای سیاسی روز مهمترین خبرهای 24 ساعت گذشته مهمترین خبرهای اقتصادی مهمترین ویتامین برای ریزش مو مهمترین اخبار ایران و جهان مهمترین اخبار ایران وجهان در 24 ساعت گذشته مهمترین اخبار ايران و جهان مهمترين خبرهاي ايران وجهان مهمترین اخبار سیاسی ایران و جهان مهمترين اخبار روز ايران وجهان مهمترین اخبار ورزشی ایران و جهان مهمترین اخبار حوادث ایران و جهان مهمترین اخبار سیاسی روز ایران و جهان مهمترین اخبار ورزشی امروز ایران و جهان مهمترین مساجد مسلمانان مهمترین مساجد مسلمانان جهان مهمترین مسجد مسلمانان مهمترین مهمترین عید مسیحیان مهمترین رودهای ایران مهمترین اخبار جهان مهمترین سوالات مسیحیت مهمترین اخبار روز ایران مهمترین رود ایران مهمترين رود ايران بزرگترین و مهمترین مسجد مسلمانان مهمترین خاصیت سیر مهمترین خواص سیر چالش کشوری تبیان چالش های فرهنگی کشور چالش های آب کشور چالش های مدیریت منابع آب کشور چالش های اقتصادی کشور معضلات گردشگری در ایران معضلات گردشگری ایران معضلات گردشگری معضلات صنعت گردشگری معضل خیابان گردی Yfh Yfhf Yfhj Yfhg Yfhd Fhh Yfhex Logistics Yfhy Yfhfg Yahoo Yfhv مهم ترین چالش کشور معضل گرد و غبار است +اینستاپست

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۶۱۵
  • تعداد حاضران : ۱۹۰
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها