freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


نیوزمکس در گزارشی نوشت: حتی منتقدان توافق هسته‌ای ایران هم مخالف پاره کردن آن به دست "دونالد ترامپ" هستند.

به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان ؛ پایگاه اینترنتی نیوزمکس در گزارشی به قلم "سولانگ رِینِر" نوشت: با انتخاب "دونالد ترامپ" به عنوان رئیس جمهور جدید آمریکا، گمانه‌زنی‌های بسیاری درباره وعده‌های انتخاباتی وی از جمله پاره کردن توافق هسته‌ای ایران، ساخت دیوار مرزی میان مکزیک و آمریکا و اخراج مهاجران غیرقانونی به راه افتاده است.

در ادامه این گزارش آمده است: موضوع لغو و یا پابرجا ماندن توافق هسته‌ای ایران به یکی از موضوعات بحث‌برانگیز این روزها تبدیل شده است. توافقی که به غیر از ایران و آمریکا، پنج کشور دیگر شامل چین، روسیه، انگلیس، فرانسه و آلمان نیز آن را امضا کرده‌اند و توافقی دو جانبه به حساب نمی‌آید. تعدادی از منتقدان سرسخت این توافق در آمریکا اعلام کردند بهتر است ترامپ توافق را زیر پا نگذاشته و چهارچوب کلی آن را حفظ کند.

به موجب توافق هسته‌ای، ایران فعالیت‌های هسته‌ای خود را محدود می‌کند و در مقابل تحریم‌های اقتصادی علیه این کشور لغو خواهد شد. ترامپ در جریان تبلیغات انتخاباتی مدعی شده بود این توافق یک فاجعه در سیاست خارجی آمریکا است و ایران یک شریک مطمئن نیست.

اما به نظر می‌رسد عده‌ای از مشاوران ترامپ قصد منصرف کردن وی را از لغو توافق هسته‌ای دارند. "باب کورکر،" سناتور ایالت تنسی و رئیس کمیته روابط خارجی مجلس سنای آمریکا، معتقد است ترامپ برجام را پاره نخواهد کرد.

کورکر در خصوص اینکه دونالد ترامپ توافقنامه هسته ای با ایران را نقض کند، اظهار تردید کرد و گفت چنین تصمیمی انحراف دولت نوپای دونالد ترامپ در نخستین روزهای فعالیت آن را باعث خواهد شد.

باب کورکر افزود رئیس جمهور منتخب آمریکا رویکردی ملایم تر در پیش خواهد گرفت و در دو طیف حزب های سیاسی در آمریکا تلاش خواهد کرد تا این توافقنامه را در شکل موجود آن مورد بازبینی قرار دهد.

کورکر در مصاحبه با سی ان ان گفت: فکر نمی‌کنم او توافقنامه را پاره کند، این  راه شروع به کار نیست. فکر می‌کنم کاری که او باید انجام دهد این است که با کشورهای دیگر اجماع ایجاد کند مبنی بر اینکه (ایران) به طور قطع درحال نقض توافقنامه است. او قصد دارد کنگره را در این موضوع همراه خود داشته باشد و فکر می‌کنم که این بهترین رویکرد است.

کورکر معتقد است مهمترین رویکرد برای آمریکا حفظ آمریکا و دیگر کشورها به عنوان متحد آمریکا است تا در دیپلماسی با ایران، واشینگتن را همراهی کنند.

در گزارشی که شورای ملی ایرانیان امریکا در ماه نوامبر منتشر کرده بودند، 76 کارشناس صاحب نام اظهار داشتند بهترین اقدام از سوی ترامپ برای حل چالش‌های منطقه‌ای و کمک به حفظ ثبات و امنیت در خاورمیانه، پابرجا نگه داشتن توافق هسته‌ای است.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۵ - ۸:۳۵:۱۴ دیده شده : ۴۵بار نویسنده : admin

منتقدان توافق هسته ای منتقدان توافق هسته ای لوزان منتقدان توافق ژنو همایش منتقدان توافق ژنو گردهمایی منتقدان توافق ژنو منتقدان توافقنامه ژنو همایش منتقدان توافقنامه ژنو منتقدان توافق لوزان منتقدین توافق لوزان منتقدان توافق منتقدان توافقنامه لوزان لغو آنگ پیشواز ایرانسل لغو آهنگ پیشواز ايرانسل دستور لغو آهنگ پیشواز ایرانسل آموزش لغو آهنگ پیشواز ایرانسل رمز لغو آهنگ پیشواز ایرانسل شماره لغو آهنگ پیشواز ایرانسل لغو آهنگ پیشواز در ایرانسل لغو موقت آهنگ پیشواز ایرانسل جهت لغو آهنگ پیشواز ایرانسل طرز لغو آهنگ پیشواز ایرانسل لغو آهنگ پیشواز همراه اول لغو آهنگ پیشواز همراه اول اعتباری لغو آهنگ پیشواز همراه لغو آهنگ پیشواز در همراه اول لغو آهنگ پیشواز 0912 لغو اشتراک پارس آنلاین لغو تور آنتالیا لغو تحریم آنتی ویروس لغو قرارداد پارس آنلاین فسخ قرارداد پارس آنلاین فرم فسخ قرارداد پارس آنلاین لغو سرویس پارس آنلاین از سوی دیگر به انگلیسی ترجمه از سوی دیگر به انگلیسی از سویدای دل نیایش هایی ازسویدای دل کتاب نیایشهایی از سویدای دل از دو سوی آمو از دو سوي آمو از باشگاههای سوییس از باشگاههای سوییس در جدول از باشگاههای سوئیس از باشگاهای سوئیس از باشگاهای سوئیس در جدول از باشگاههای سوئیس افث از باشگاههای سوئیس در جدول از باشگاههای سوئیسی نام باشگاههای سوئیس استفاده از سویا به جای گوشت استفاده از سویا استفاده از سویا سس استفاده از سویا برای بدنسازی استفاده از سویا در ماکارونی استفاده از سویا در کباب کوبیده استفاده از سویا سس در غذا استفاده از سویا در غذاها استفاده از سویا بجای گوشت طرز استفاده از سویا طلاق از سوی مرد طلاق از طرف مرد طلاق از طرف مرد باشد طلاق از طرف مرد چقدر طول میکشد درخواست طلاق از سوی مرد شرایط طلاق از سوی مرد دادخواست طلاق از سوی مرد طلاق یک طرفه از سوی مرد تقاضای طلاق از سوی مرد مراحل طلاق از سوی مرد چگونه از سویا استفاده کنیم پیامی از سوی خدا پیامی از سوی خدا به بنده های دل شکسته پیامی از سوی خدا به بنده دل شکسته پیامی از سوی خداوند ترامپ کلینتون ترامپ و کلینتون ترامپ ایران ترامپ کشتی کج ترامپ و زنان ترامپ دونالد دونالد ترامپ ويكيبيديا دونالد ترامپ جونیور سخنان دونالد ترامپ دونالد ترامپ هنر بازگشت زندگی دونالد ترامپ جملات دونالد ترامپ درباره دونالد ترامپ فرزندان دونالد ترامپ دانلود دونالد ترامپ ترامپ بی بی سی ترامپ فیلم ترامپ و کشتی کج ترامپ رسوایی لغو آنگ پیشواز نیوزمکس: مخالفت منتقدان توافق هسته‌ای با لغو آن از سوی ترامپ

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۶۳۳
  • تعداد حاضران : ۲۳۲
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها