freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


نامزد شکست خورده انتخابات اخیر ریاست جمهوری آمریکا اعلام کرد از اعلام نتایج انتخابات در این کشور سرخورده شده است.

به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از رویترز؛ هیلاری کلینتون، نامزد شکست خورده انتخابات اخیر ریاست جمهوری آمریکا در سخنرانی در موسسه دفاع از حقوق کودکان گفت بیش از آنچه که بتوانم بیان کنم، از نتایج انتخابات اخیر سرخورده هستم.

کلینتون در بخشی از سخنرانی خود با اشاره به نتایج انتخابات اخیر ریاست جمهوری در آمریکا با اشاره به سرنوشت ماریان، یکی از بنیانگذاران این موسسه گفت من همواره این سخن ماریان را نقل می کنم که خدمت رسانی، بهایی است که باید در ازای زیستن بپردازیم و صرف اینکه چون زندگی به دلخواه شما نمی گذرد، دلیل نمی شود که این بها را نپردازید. من می دانم که بسیاری از شما به شدت از نتایج انتخابات ریاست جمهوری سرخورده شده اید، من نیز اینگونه هستم، بسیار بیشتر از آنچه که بتوانم بیان کنم ولی همانطور که هفته گذشته نیز گفتم، کمپین ما هرگز وابسته به یک نفر یا حتی یک انتخابات نبود؛ درباره کشوری است که عاشقش هستیم، درباره ساختن آمریکایی است سرشار از امید، فراگیر و شجاع است.

وی افزود: من برای رسیدن به مناصب بالا نبود که وارد خدمات عمومی شدم، چهل و پنج سال پیش بود که به نظر می رسید دیدگاهی کاملا اشتباه باشد ولی تصمیم گرفتم از مدرک حقوق خود برای کمک به کودکان استفاده کنم. هر کودکی، شایستگی دارد فرصت لازم را برای استفاده از استعدادهای خدادادی اش را داشته باشد و این را نیز می دانم که معیار هر جامعه، نحوه برخورد مردمانش با کودکان آن جامعه است. در حالی که به سوی آینده ای جدید و از جهات بسیار نامشخص حرکت می کنیم، باور دارم که محکی برای آمریکا و برای همه ماست. تصمیم به پیشرفت گرفتیم و در زمان رئیس جمهور اوباما نیز پیشرفت داشتیم، در آمریکا بیش از سی و یک میلیون کودک در فقر یا شرایط نزدیک به فقر زندگی می کنند و من امیدوارم بتوانیم پیشرفتی را که رئیس جمهور اوباما ایجاد کرده بود، ادامه دهیم زیرا باور دارم که در کنار همدیگر قوی تر هستیم. 

وی تصریح کرد به یاد داشته باشیم که وقتی صحبت از مشکلات کودکان می کنیم، صحبت از کودک دیگران نیست بلکه اینها کودکان آمریکا هستند. موضوع فقر کودکان، فقط مربوط به کودکان روستایی، کودکان سیاه پوست یا لاتین نیست هر چند که کودکان رنگین پوست از فقر بیشتری رنج می برند. با این حال اشتباه نکنیم، کودکان فقیر در هر نژاد و قومیتی هستند. 

کلینتون با ارائه آمارهایی درباره فقر در قومیت های مختلف آمریکایی گفت وقتی اینها را در کنار هم قرار می دهیم، گستره و گستردگی این چالش روشن می شود. کودکان فقیر در هر ایالتی زندگی می کنند  و از این رو نیازمند توجه همه نمایندگان هستند و شاخص ما باید شمار کودکانی باشد که از فقر رها و به طبقه متوسط ملحق می شوند. لازمه این مساله نیز این است که والدین کار مناسب و دسمتزد مناسب به دست آورند، خدمات درمانی مناسب در اختیار داشته باشند و بتوانند توازنی برای نیازهای خانواده های کاری ایجاد کنند. 

وی از همه مردم، نهادها و فعالان در آمریکا خواست تلاش های خود را در همه سطوح برای پایان دادن به فقر کودکان بیشتر کنند.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۵ - ۸:۳۵:۱۸ دیده شده : ۵۷بار نویسنده : admin

آنچه از اینترنت باید بدانیم آنچه از دل برآید آنچه از دل برآيد آنچه از دل برآید بر دل نشیند آنچه از دل برآید لاجرم بر دل نشیند هر آنچه از دل برآید بر دل نشیند آنچه از سرگذشت شد سرگذشت شعر آنچه از سرگذشت شد سرگذشت آنچه از سرگذشت آنچه از زندگی آموختم آنچه از این زندگی آموختم آنچه از چشم تو تا عمق وجودم جاریست آنچه از چشم تو تا عمق وجودم جاری است آنچه از چشم تو تا آنچه از چشم تو تا عمق وجودم جاريست آنچه از چشم تو تا عمق وجودم کاش میدانستم چیست آنچه ازچشم تو تا چیست آنچه از چشم تو تا عمق وجودم جاریست کاش می دیدم چیست آنچه از چشم تو تا آنچه از چشم تو تا عمق آنچه از بورس باید بدانیم آنچه درباره بورس باید بدانیم آنچه از زبان فرانسه آموختم آنچه من از زبان فرانسه آموختم اگر گویی که بتوانم بازی که بتوانم بازی کنم بازی هایی که بتوانم بازی کنم بازی باربی که بتوانم بازی کنم بازی دخترانه که بتوانم بازی کنم از نتایج سحر است این از نتایج سحر است این هنوز از نتایج سحر است کین هنوز از نتایج سحر است کاین هنوز از نتایج سحر است از نتایج کنکور چه خبر از نتایج عملیات بیت المقدس نتایج عملیات بیت المقدس از نتایج سحر کتاب از نتایج سحر نتایج از مون نمونه دولتی نتایج ازمون نمونه دولتی ورودی دبیرستان نتایج ازمون نمونه دولتی اصفهان نتایج ازمون نمونه دولتی 93 نتایج ازمون نمونه دولتی تهران نتایج ازمون نمونه دولتی اذربایجان شرقی نتایج ازمون نمونه دولتی خراسان رضوی نتایج ازمون نمونه دولتی 94 نتایج ازمون نمونه دولتی استان کرمان نتایج ازمون نمونه دولتی 93-94 آگاهی از نتایج بر عملکرد اثر آگاهی از نتایج بر عملکرد تاثیر آگاهی از نتایج بر عملکرد آزمایش آگاهی از نتایج بر عملکرد آزمایش اثر آگاهی از نتایج بر عملکرد اثر آگاهي از نتايج بر عملكرد روانشناسی تجربی ( اثر آگاهی از نتایج بر عملکرد ) آزمایش آگاهی از نتایج بر بهبود عملکرد به عنوان تقویت تاثیر آگاهی از نتایج عملکرد اثر آگاهی نتایج بر عملکرد اطلاع از نتایج لاتاری نحوه اطلاع از نتایج لاتاری نحوه اطلاع از نتایج لاتاری 2015 اطلاع از نتایج فوتبال اطلاع از نتایج فوتبال برای اندروید اطلاع از نتایج فوتبال اندروید اطلاع از نتایج زنده فوتبال نرم افزار اطلاع از نتایج فوتبال اندروید دانلود نرم افزار اطلاع از نتایج فوتبال اندروید دانلود نرم افزار اطلاع از نتایج فوتبال تاثير آگاهي از نتايج عملكرد تاثیر آگاهی بر نتایج عملکرد آزمایش تاثیر آگاهی از نتایج بر عملکرد آزمون تاثیر آگاهی از نتایج بر عملکرد انتخابات اخیر افغانستان نتایج اخیر انتخابات افغانستان انتخابات اخیر ریاست جمهوری افغانستان انتخابات اخیر هند انتخابات اخیر ترکیه نتایج انتخابات اخیر ترکیه نتیجه انتخابات اخیر ترکیه انتخابات اخیر مجلس خبرگان انتخابات جدید مجلس خبرگان رهبری نتایج اخیر انتخابات ریاست جمهوری افغانستان انتخابات اخیر آلمان انتخابات اخیر عراق نتایج انتخابات اخیر عراق انتخابات اخیر ایران کلینتون: بیش از آنچه که بتوانم بیان کنم، از نتایج انتخابات اخیر سرخورده هستم

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۰۰۲۱
  • تعداد حاضران : ۱۶۲
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها