freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به تازگی شی پرنده ناشناس سبزرنگی در آسمان ژاپن مشاهده است.

به گزارش خبرنگار اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در ویدئویی که به تازگی منتشر شده است یک شی پرنده ناشناس آتشین سبز رنگ را در آسمان کشور ژاپن به تصویر می کشد. NHK یا سازمان ملی رادیو تلویزیونی ژاپن این ویدئو را در شهر نیگاتا ژاپن در ساعت 5.30 بامداد تهیه کرده است.

بعد از انتشار این ویدئو بازار نظریه پردازی نیز در این خصوص داغ شد. برخی آن را یک ستاره دنباله دار و برخی دیگر آن را قطعه ای از یک سیارک کوچک وارد شده به جو زمین و یا قطعه ای از یک موشک سقوط کرده دانستند. این شی ناشناس پرنده در سایر نقاط ژاپن مانند کاناگاوا،چیبا،آکیتا و ایواته نیز مشاهده شد. جالب اینکه تاکنون هیچ بقایایی از یک شی مرموز در این نقاط کشف نشده است.

"اسکات سی وارینگ" پژوهشگر و وبلاگ نویسی که در این زمینه فعالیت دارد گفت: این یک شی فوق زمینی بود. این شی ناشناس تلاش کرد تا وانمود کند یک شهاب سنگ سبزرنگ است اما دچار اشتباهات ناشیانه ای شد. نخست اینکه اکثر شهاب سنگ ها به رنگ سبز نیستند.د وم اینکه شهاب سنگ ها بصورت افقی پرواز نمی کنند چرا که نیروی گرانشی زمین آنها را به سمت پایین می کشد. وی همچنین مدعی شد هنگامی که این سفینه فضایی در دورترین نقطه چراغ آتشین خود را خاموش کرد یک شی دیسک مانند به وضوح قابل مشاهده بود.


مشاهده شی پرنده ناشناس آتشین در آسمان ژاپن+فیلم
برای دانلود فیلم اینجا کلیک کنید
انتهای پیام/
منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۵ - ۹:۵:۲۱ دیده شده : ۱۱۶بار نویسنده : admin

مشاهده شیر در ایران مشاهده شیر ایرانی مشاهده شی نورانی در آسمان تبریز دیدن شی نورانی در آسمان تبریز مشاهده شی نورانی در ایران مشاهده شیء نورانی در شمال ایران مشاهده شی نورانی در آسمان تهران دیدن شی نورانی در ایران مشاهده شی نورانی در آسمان ایران دیدن شی نورانی در آسمان ایران مشاهده شي نوراني در آسمان شهرهاي ايران مشاهده شی نورانی در آسمان استان یزد مشاهده شی نورانی در ارومیه مشاهده شی نورانی در آسمان ارومیه دیدن شی نورانی در اسمان ارومیه مشاهده شی نورانی در آسمان سرخس مشاهده شی نورانی در آسمان کرج دیدن شی نورانی در آسمان تهران مشاهده شی نورانی در آسمان یزد مشاهده شی مشکوک نورانی در آسمان یزد مشاهده شی نورانی در آسمان رضوانشهر یزد مشاهده شی عجیب و نورانی در آسمان رضوانشهر یزد پرنده ناشناس در ارومیه سقوط پرنده ناشناس در ارومیه پرنده ناشناس ارومیه سقوط مرموز پرنده ناشناس در ارومیه انفجار و سقوط پرنده ناشناس در ارومیه سقوط پرنده ناشناس ارومیه پرنده ناشناس پرنده ناشناس در داراب شی پرنده ناشناس در ایران شی پرنده ناشناس اشیا پرنده ناشناس اجسام پرنده ناشناس اشياء پرنده ناشناس مشاهده شی پرنده ناشناس در آسمان جنوب ایران اشیای پرنده ناشناس اشیاء پرنده ناشناس دروازه آتشین سریال دروازه آتشین نوشته آتشین در فتوشاپ متن اتشین فتوشاپ متن آتشین در فتوشاپ آموزش نوشته آتشین در فتوشاپ ساخت نوشته آتشین در فتوشاپ ایجاد نوشته آتشین در فتوشاپ نوشته های آتشین در فتوشاپ نوشته ی آتشین در فتوشاپ آموزش ساخت نوشته آتشین در فتوشاپ نوشتن متن آتشین در فتوشاپ آموزش ساخت متن آتشین در فتوشاپ آموزش متن آتشین در فتوشاپ ساخت متن آتشین در فتوشاپ آموزش افکت متن آتشین در فتوشاپ کوه آتشین در رامهرمز کوه آتشین رامهرمز کوه آتشین در ایران کوه آتشین در خوزستان کوه آتشین خوزستان اموزش نوشته ی اتشین در فتوشاپ آموزش ساختن نوشته آتشین در فتوشاپ آموزش نوشته آتشین با فتوشاپ ساخت نوشته آتشین با فتوشاپ ساخت متن آتشین با فتوشاپ ایجاد متن آتشین در فتوشاپ زیر آسمان ژاپن اسمان خراشهای ژاپن آسمان خراش ژاپن آسمان خراش های ژاپن آسمان شهر شناور ژاپن سریال ژاپنی اسمان عشق فیلم ژاپنی آسمان و زمین مشاهده شی پرنده ناشناس آتشین در آسمان ژاپن +فیلم

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۰۰۲۵
  • تعداد حاضران : ۲۳۶
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها