freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1373239/31  زمان: 10:16  1395/08/27  بازدید: 413

فابیو کاناوارو، مدافع سابق اینتر معتقد است که فرانک دی بوئر مقصر وضعیت نامساعد اینتر نیست.

به گزارش "ورزش سه"، دی بوئر روز اول نوامبر، پس از 85 روز حضور روی نیمکت اینتر و 7 شکست در 14 بازی اخراج شد. استفانو پیولی جانشین او شد و روز یکشنبه در دربی میلان به مصاف آث میلان خواهد رفت. با این حال کاناوارو دی بوئر را مقصر نمی‌داند.

 

 


او گفت:" فرانک دی بوئر در هلند نشان داد که مربی خوبی است. وضعیت اینتر تقصیر او نیست. مشکل از آنهایی است که به دنبال او رفته اند و هنوز روی صندلی مدیریت باشگاه می‌نشینند.  این یک فرهنگ غلط در فوتبال است. مربی به زمان نیاز دارد تا بازیکنان، محیط، هواداران و فرهنگ باشگاه را بشناسد. نمی‌توان در یک یا دو ماه همه مشکلات را حل کرد."


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۵:۹ دیده شده : ۴۴بار نویسنده : admin

دی بوئر دی بوئر جهانبخش فرانک دی بوئر رونالد دی بوئر برادران دی بوئر فرانك دي بوئر فرانک دي بوئر بیوگرافی فرانک دی بوئر نیست نشان زندگی نیست در شهر نگاری که دل ما ببرد نیست در شهر نگاری که دل ما ببرد تفسیر نیست در شهر نگاری که دل ما ببرد Hafezdivan نیست در شهر نگاری که دل ما ببرد گنجور نیست در شهر نگاری ک دل ما ببرد نیست در شهر نگاری که دل ما ببرد تعبیر نیست در شهر نگاری که دل ما ببرد 1doost نیست در شهر نگاری که دل ما را ببرد نیست در شهر نگاری که دل ما ببر نیست در شهر نگاری گنجور نیست کند هست کند نيست كند هست كند نیست در سودای زلفت نیست در سودای زلفت کار نيست در سوداي زلفت نیست در سودای زلفت از ایرج دانلود آهنگ نیست در سودای زلفت دانلود نیست در سودای زلفت شعر نیست در سودای زلفت نیست که نیست شعر نیست که نیست مهم نیست که نیستی مهم نیست که قشنگ نیستی نیست بر لوح دلم جز الف نیست بر لوح دلم جز الف قامت یار نیست بر لوح دلم جز الف قامت دوست تفسیر نیست در لوح دلم جز الف قامت یار نيست در لوح دلم جز الف قامت يار نیست در لوح دلم جز الف نیست در لوح دلم جز نیست در سودای زلفت کار من نیست در سودای زلفت کار من جز بی قراری نیست تردید زمستان گذرد نیست در شهر نگاری نیست بر لوح دلم کاناوارو: شرایط اینتر تقصیر دی بوئر نیست

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۱۰۸
  • تعداد حاضران : ۱۴۸
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها