freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1373442/31  زمان: 12:33  1395/08/28  بازدید: 316

برانیسلاو ایوانوویچ، مدافع چلسی ابراز امیدواری کرد که عملکردش در پیراهن صربستان به او کمک کند در چلسی نیز فیکس شود.

به گزارش "ورزش سه"، ایوانوویچ 32 ساله 7 بازی برای چلسی در این فصل انجام داده ولی نتوانسته جایگاه فیکسی در تیم پیدا کند. حال او ابراز امیدواری کرد که نمایش‌های خوبش در تیم ملی صربستان بتواند باعث فیکس شدن او در چلسی شود.

 

 


او گفت:" به نظرم بازی کردن با 3 مدافع در تیم ملی صربستان به فیکس شدنم در چلسی کمک زیادی خواهد کرد. وقتی در مورد صربستان صحبت می‌کنیم، مشصا با تغییر در سیستم دفاعی عملکرد تیم بهتر شده است. این موضوع کمک زیاید به من می‌کند زیرا من را آماده نگه می‌دارد."


کونته ادامه داد:" البته که کونته مربی بزرگی است که تمام بازیکنان چلسی را زیر نظر دارد. من مصدوم بودم و اخیرا به تیم ملی بازگشته ام. بازگشت به میادین برایم خیلی مهم است زیرا نیاز دارم بازی کنم. برای من فیکس شدن خیلی مهم است  و امیدوارم در آینده از لحاظ فیزیکی آماده باشم تا بتوانم برای چلسی بدرخشم."


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : جمعه ۲۸ آبان ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۰:۲۹ دیده شده : ۴۲بار نویسنده : admin

ترکیب به لاتین ترکیب به انگلیسی تركيب به انگليسي ترکیب بندی به انگلیسی ترکیبات به انگلیسی معنی ترکیب به انگلیسی ترکیب تیم به انگلیسی ترکیبی به انگلیسی ترکیب بند به انگلیسی ترکیب شیمیایی به انگلیسی سیکل ترکیبی به انگلیسی دیکشنری ترکیبات انگلیسی به فارسی ترکیبیات به انگلیسی نگاهی به ترکیب در نستعلیق دانلود نگاهی به ترکیب در نستعلیق نگاهی به ترکیب در نستعلیق Pdf ترکیبات به لیمو ترکیبات شیمیایی به لیمو ترکیبات شربت به لیمو ترکیبیات به زبان ساده اموزش ترکیبیات به زبان ساده ترکیبات به عربی ترکیبات بهار نارنج ترکیبات بهبود دهنده نان ترکیبات به ترکیبات بهبود دهنده ترکیبات ادویه بهارات ترکیبات میوه به بهترین ترکیبات رنگ مو کلمات ترکیبی انگلیسی به فارسی ترکیب اصلی چلسی ترکیب اصلی چلسی 2016 ترکیب اصلی چلسی2017 ترکیب اصلی چلسی2015 ترکیب اصلی تیم چلسی سایت اصلی چلسی سایت رسمی چلسی سایت رسمی چلسی در ایران سایت رسمی چلسی انگلیس سایت اصلی باشگاه چلسی سایت اصلی تیم چلسی سایت رسمی چلسی لندن سایت رسمی چلسی ایران سایت رسمی چلسی 2014 بازیکنان اصلی چلسی خرید لباس اصلی چلسی خرید لباس اصل چلسی چگونه بازگردم رمان چگونه بازگردم دانلود رمان چگونه بازگردم Pdf دانلود رمان چگونه بازگردم برای موبایل خلاصه رمان چگونه بازگردم چگونه به خدا بازگردم ایوانوویچ: امیدوارم به ترکیب اصلی چلسی بازگردم

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۶۴۲
  • تعداد حاضران : ۲۴۲
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها