freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


سیدمحمدجواد ابطحی در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به بیانات اخیر رهبری در دیدار با مردم اصفهان، گفت: ایشان مهمترین بحثی که مورد اشاره قرار دادند بصیرت بود که برخی ممکن است موضع‌گیری‌هایشان نسبت به مسائل درست نباشد لذا آنهایی که نخبگان جامعه هستند قطعا موضوعات را می‌دانند و می‌فهمند.

وی افزود: بر همین اساس کسانی که مسئولین ارشد نظام هستند یا دستشان به تریبون‌ها می‌رسد و یا صاحب رسانه می‌باشند باید با چشم باز به موضع‌گیری‌های دشمنان نگاه کنند و حرکات سیاسی آنها را در نظر بگیرند.

این نماینده اصولگرای مجلس اظهار کرد: اینکه در آمریکا انتخاباتی برگزار شود و بعضی‌ها چه در کشور ما و یا در کشور دیگری خوشحال باشند از نتیجه انتخابات و یا بالعکس سوگوار باشند این مساله نشان از نشناختن ماهیت آمریکا دارد.

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس اظهار کرد: چگونه می‌شود عده‌ای فکر کنند اگر کلینتون رای می آورد به نفع ما بود و یا نه. در حالیکه این نوع دیدگاه نشان از عدم بصیرت دارد و ما نباید کاری کنیم که دشمن تصور کند در بین نخبگان جامعه جایگاهی دارد.

ابطحی بیان کرد: همانطور که رهبری فرمودند ما همیشه از این دو حزب چه دموکرات‌ها و چه جمهوریخواهان ضربه خورده‌ایم لذا نباید در مقابل آنها ساده‌اندیش باشیم.

وی ادامه داد: متاسفانه بعضی از نخبگان جامعه و سیاسیون با سهل‌اندیشی و سطحی‌نگری با مسائل برخورد می‌کنند در حالیکه بنده معتقدم باید تفکر انقلابی داشته و بر روی مواضع اصولی خود بایستیم.

این نماینده مجلس همچنین بر استفاده از توانمندی داخلی جهت دستیابی به اقتصاد مقاومتی تاکید کرد و افزود: باید به قدری در اقتصاد مقاومتی پیشرفت داشته باشیم که دشمن نتواند ضربه بزند و ما باید در بحث اقتصاد، اشتغال، فرهنگ و پیشرفت علمی جامعه به راه خود ادامه دهیم و در این صورت است که آنها تسلیم ما خواهند شد.

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : جمعه ۲۸ آبان ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۰:۲۵ دیده شده : ۴۴بار نویسنده : admin

چشم باز چشم باز خوابیدن نوزاد چشم باز خوابیدن چشم باز کن چشم بازار را در آوردن چشم باز كردن توله سگ چشم بازکردن مومیایی چشم باز گوش باز چشم بازکردن قدیسه چشم باز کن اخوی با چشم باز خوابیدن نوزاد علت چشم باز خوابیدن نوزاد چشم باز خوابیدن نوزادان با چشم باز خوابیدن علت با چشم باز خوابیدن علت چشم باز خوابیدن دلیل چشم باز خوابیدن چشم دل باز کن آن بینی پادشها چشم خرد باز کن چشم دل باز کن چشم دل باز کن جان بینی چشم دل بازکن که جان چشم دل باز کن تا جهان بینی چشم جان باز کن چشم تا باز کنیم عمرمان چشم بازار را در آوردن کنایه از چیست؟ چشم بازار را در آوردن کنایه از عبارت چشم بازار را در آوردن کنایه از چیست؟ چشم بازار را دراوردن کنایه از چیست چشم باز گوش باز دانلود کتاب چشم باز گوش باز چشم بازو گوش باز زکریا هاشمی چشم باز و گوش باز و این عمی چشم باز و گوش باز دانلود چشم باز گوش باز زکریا هاشمی کتاب چشم باز و گوش باز چراغانیت کنند تا چراغانیت کنند میبرند تا چراغانیت کنند میبرند چراغانیت کنند قربانیت کنند که قربانیت کنند می برند که قربانیت کنند شاید که قربانیت کنند تریبون‌داران با چشم باز به موضع‌گیری‌های دشمنان نگاه کنند

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۶۴۳
  • تعداد حاضران : ۲۴۸
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها