freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


در فراخوانی با اشاره به نزدیکی پایان زمان تجدید نظر در آرای الکترال؛

در پی پیروزی ترامپ در انتخابات آمریکا، روزنامه هافینگتن پست از اعضای «مجمع گزینندگان» خواست در آرای خود تجدید نظر کنند.

هافینگتن پست خواستار تغییر آرای اعضای الکترال کالج به نفع کلینتون شدبه گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان؛ روزنامه هافینگتن پست طی یک فراخوان خواستار اعتراض به آرای الکترال شد و از اعضای الکترال کالج خواست در آرای خود تجدید نظر کنند.

این روزنامه در گزارشی نوشت: نوزده دسامبر آخرین روز تجدید نظر در آرای الکترال است و اعضای الکترال کالج (مجمع گزینندگان) باید در روز نوزدهم ما باید اعضای الکترال کالج را به انجام دادن کار درست ترغیب کنیم. 

در این مطلب آمده است: دونالد ترامپ یک مجرم و جامعه‌ستیز است که از نژادپرستی و بیگانه‌هراسی حمایت می کند.  او به منتقدان خود حمله می کند، به اشتباهاتش اعتراف نمی کند و در تلاش برای دست یابی به قدرت نامحدود می خواهد هر روند یا پروتکلی را نادیده بگیرد. او زنان را کالای جنسی و بردگانی برای تولید مثل می داند و قصد دارد در اطراف ما دیواری احداث کند تا تعامل و نفوذ ما بر جامعه جهانی قطع شود. او بخشی از جامعه ما را اغفال کرد. او در تلاش برای رد اصولی است که آمریکا بر پایه آنها بنا شده و تکامل یافته است.

هافینگتن پست نوشت: ما اکنون از اعضای الکترال کالج می خواهیم رویکردی اخلاقی را در نظر بگیرند و از پیروز واقعی انتخابات حمایت کنند و به کلینتون رأی دهند. ما باید به آنها اطمینان دهیم که محافظت از آمریکا در مقابل استبداد، گزینه‌ای است که قانون اساسی، نظام دولتی و اکثر مردم آمریکا از آن حمایت می کنند. آنها در روز نوزدهم ماه دسامبر برای دادن رأی به کلینتون به حمایت ما نیاز دارند. الکترال کالج باید به مهمترین وظیفه‌اش عمل کند تا بتواند موجودیت خود را توجیه کند. کلینتون انتخاب درست است.

این نشریه آمریکایی در ادامه نوشت: اگر ما فاشیسم را به رسمیت بشناسیم در آن صورت، همه نظام‌های دموکراتیک ما بی معنا و پوچ خواهند بود. ما باید برای دموکراسی خود مبارزه کنیم. ما باید برای یکدیگر مبارزه کنیم. ما باید به اعضای جمهوری‌خواه کالج الکترال بگوییم که نوزدهم دسامبر زمان دفاع از آزادی و بزرگی کشور ماست.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : جمعه ۲۸ آبان ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۰:۳۵ دیده شده : ۴۰بار نویسنده : admin

هافینگتن پست هافینگتن پست ایران هافینگتن پست اربعین هافینگتن پست چیست سایت هافینگتن پست روزنامه هافینگتن پست سایت روزنامه هافینگتن پست هند خواستار تغییر نام اینترنت آرای اعضای شورای شهر تهران تعداد آرا اعضای شورای شهر تهران میزان رای اعضای شورای شهر تهران تعداد آرای اعضای شورای شهر تهران الکترال کالج الکترال کالج چیست الکترال کالج امریکا سیستم الکترال کالج به نفعته احسان تهرانچی دانلود آهنگ به نفعته احسان تهرانچی دانلود آهنگ به نفعته از احسان تهرانچی دانلوداهنگ به نفعته احسان تهرانچی متن آهنگ به نفعته از احسان تهرانچی تعهد به نفع شخص ثالث تعهد به نفع شخص ثالث در حقوق ایران تمیز تعهد به نفع شخص ثالث از نهادهای حقوقی مشابه ماهیت تعهد به نفع شخص ثالث مقاله تعهد به نفع شخص ثالث ماهیت حقوقی تعهد به نفع شخص ثالث پایان نامه تعهد به نفع شخص ثالث تعهد به نفع شخص ثالث در حقوق فرانسه تعهد به نفع شخص ثالث از نظر شیخ انصاری در تعهد به نفع شخص ثالث تعهد به نفع ثالث مفهوم تعهد به نفع ثالث ماهیت تعهد به نفع ثالث ماهیت حقوقی تعهد به نفع ثالث تفسیر به نفع متهم اصل تفسیر به نفع متهم تفسیر شک به نفع متهم تفسیر قانون به نفع متهم قاعده تفسیر به نفع متهم تفسیر مضیق به نفع متهم تفسیر قوانین به نفع متهم اصل تفسیر شک به نفع متهم اصل تفسیر قانون به نفع متهم شعار به نفع استقلال وصیت به نفع معدوم به تبع موجود وصیت به نفع معدوم داوری به نفع استقلال اشتباهات داوری به نفع استقلال رای به نفع عراق رای Afc به نفع عراق جوک به نفع دخترا جک به نفع دخترا به نفع به انگلیسی هافینگتن پست خواستار تغییر آرای اعضای الکترال کالج به نفع کلینتون شد

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۶۱۸
  • تعداد حاضران : ۱۹۸
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها