freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش "دی اسپورت"، داود مهابادی پس از شکست و حذف تیمش مقابل سپاهان اصفهان در نشست خبری اظهار کرد: از مردم استان مرکزی تشکر ویژه‌ای می‌کنم. ما تمام تلاش‌مان را انجام دادیم اما امروز بدشانس بودیم. بازی با کیفیتی ارائه دادیم و شایسته پیروزی بودیم. سطح بازی‌های لیگ یک و لیگ برتر به یکدیگر بسیار نزدیک‌ شده است.

او با اشاره به دیدار تیمش در مسابقه‌های لیگ دسته یک گفت: ما در حالی پا به این دیدار گذاشتیم که در طول روزها و هفته‌های گذشته درگیر مسابقه‌های لیگ دسته یک بودیم اما سپاهان در تعطیلات به سر می‌برد و به همین دلیل فشار زیادی به بازیکنان ما وارد شد. با این حال مردم اراک دیدند که ما تمام تلاش‌مان را برای پیروزی انجام دادیم. بازیکنان سپاهان از انرژی زیادی برخوردار بودند و فشار زیادی به بازیکنان ما وارد کردند.

سرمربی آلومینیوم ادامه داد: انرژی بازیکنان ما در دقایق پایانی تحلیل رفت اما باز هم تا آخرین لحظه برای پیروزی تلاش کردند. بدشانسی و خستگی ناشی از سفر به بوشهر دو عامل مهم در باخت امروز تیم ما بود. معتقدم سپاهان شایسته پیروزی در این دیدار نبود و ما فوتبال خوبی را ارائه کردیم. با نتیجه امروز عدالت در فوتبال رعایت نشد.

سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک اظهار داشت: با نوع بازی‌ای که امروز ما ارائه دادیم اگر سپاهان را شکست می‌دادیم شگفتی نبود.

وی در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران مبنی بر گفته عبدالله ویسی درخصوص متفاوت بودن سطح لیگ یک و لیگ برتر تصریح کرد: به نظر بنده کیفیت بازی مهم‌ترین عامل تعیین سطح تیم‌های لیگ برتر و لیگ یک از یکدیگر است که امروز در این بازی ما نشان دادیم نه تنها تفاوتی با یک تیم لیگ برتری نداریم بلکه از آن نیز سرتر هستیم.

انتهای پیام


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : جمعه ۲۸ آبان ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۰:۲۱ دیده شده : ۴۶بار نویسنده : admin

فوتبالیستها در راه جام جهانی فوتبالیستها در راه جام جهانی 20 فوتبالیستها در راه جام جهانی 38 فوتبالیستها در راه جام جهانی 15 فوتبالیستها در راه جام جهانی 36 فوتبالیستها در راه جام جهانی 7 فوتبالیستها در راه جام جهانی 34 فوتبالیستها در راه جام جهانی دوبله فارسی فوتبالیستها در راه جام جهانی 2 فوتبالیستها در راه جام جهانی اپارات فوتبال در ایران فوتبال ایران در جام جهانی 2014 فوتبال ایران در جام جهانی فوتبال ایران در رده بندی فیفا فوتبال ایران در رده بندی جهان سوتی فوتبال در ایران دعوا فوتبال در ایران فوتبال ایران فوتبال ایران و عراق فوتبال ایران و آرژانتین فوتبال در اروپا نتایج فوتبال در اروپا اخبار فوتبال در اروپا تست فوتبال در اروپا نتايج فوتبال در اروپا فوتبال زنان در اروپا مربیگری فوتبال در اروپا استعدادیابی فوتبال در اروپا مدارس فوتبال در اروپا نتایج فوتبال در اروپا دیشب فوتبال در افغانستان فوتبال افغانستان و كويت فوتبال افغانستان در ایران فوتبال افغانستان در رده بندی فیفا فوتبال افغانستان در جهان فوتبال افغانستان در اینچئون تاریخچه فوتبال در افغانستان تاريخچه فوتبال در افغانستان ورزش فوتبال در افغانستان فوتبال پایه در افغانستان فوتبال در المپیک فوتبال در المپیک ریو فوتبال ایران در المپیک فوتبال ایران در المپیک مونترال فوتبال المپیک 2016 فوتبال المپیک لندن فوتبال المپیک 2012 لندن تاریخچه فوتبال ایران در المپیک حضور فوتبال ایران در المپیک سهمیه فوتبال آسیا در المپیک 2016 فوتبال در برزیل تماشاگران فوتبال در برزیل فوتبال ایران در برزیل فوتبال برزیل فوتبال برزیل و آلمان فوتبال برزیل آلمان فوتبال برزیل و آرژانتین فوتبال برزیل و هلند فوتبال برزیل 2014 فوتبال برزیل و کرواسی فوتبال در جهان تاریخچه فوتبال در جهان نتایج فوتبال در جهان فوتبال جهان فوتبال جهانی فوتبال جهان نتایج زنده فوتبال جهان و ایران فوتبال جهان زنان فوتبال جهانبخش فوتبال جهان فارس فوتبالیستها در استرالیا عکس فوتبالیستها در استرالیا عکسهای فوتبالیستها در استرالیا سلفی فوتبالیستها در استرالیا عکس سلفی فوتبالیستها در استرالیا عکسهای سلفی فوتبالیستها در استرالیا تصاویر فوتبالیستها در استرالیا فوتباليستها در راه جام جهاني فوتبال در اپارات فوتبال زنان در اپارات فوتبال خیابانی در اپارات فوتبال اپارات دعوا در فوتبال اپارات مرگ در فوتبال اپارات سوتي در فوتبال اپارات اموزش دریبل در فوتبال اپارات اموزش فوتبال در اپارات فوتبال ایران در اپارات مهابادی: عدالت در فوتبال رعایت نشد

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۳۸۶
  • تعداد حاضران : ۱۲۶
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها