freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش "دی اسپورت"، هاشم بیک‌زاده در گفت‌وگو با فارس، در خصوص اینکه گفته می‌شود وی از اردوی صبا قهر و ورزشگاه آزادی را ترک کرده است، گفت: من در طول هفته گذشته دو سه جلسه با تیم تمرین کردم اما در روزهای آخر احساس کردم که نمی‌توانم زیاد به پایم فشار بیاورم. به همین خاطر سبک‌تر تمرین کردم و امروز هم آقای مرفاوی من را در ترکیب نگذاشت و من هم از او خواهش کردم به من استراحت بدهد.

وی افزود: خودم خواستم که در فهرست 18 نفره نباشم و از مرفاوی اجازه گرفتم و همیشه یاد گرفتم به نظر سرمربی احترام بگذارم و هیچ وقت در این سال‌ها از من بی‌احترامی ندیده‌اید. مگر بچه هستم که قهر کنم؟ فردا در تمرینات شرکت می‌کنم تا همه آنهایی که نوشتند من قهر کردم متوجه شوند که این اتفاق درست نیست.

بیک‌زاده در ادامه گفت‌وگو با فارس تاکید کرد: همیشه حرفم را روراست می‌زنم و اگر جایی راحت نباشم آن را بازگو می‌کنم. الان هم که با شما صحبت می‌کنم وقتی به آقای مرفاوی گفتم که به من اجازه بدهد گفت اگر خودت این گونه دوست داری مشکلی وجود ندارد.

مدافع صبا در پاسخ به این سوال که پس چرا ورزشگاه را ترک کرده گفت: الان که با شما صحبت می‌‌کنم در رختکن ورزشگاه ‌آزادی هستم و احتمالا از روی سکوها بازی را تماشا کنم. اگر هم این اتفاق نیفتاد شاید بین دو نیمه از استادیوم بروم اما باز هم تاکید می‌کنم هیچ مشکلی با کادر فنی و شخص آقای مرفاوی و دستیارانش ندارم.

انتهای پیام/


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : جمعه ۲۸ آبان ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۰:۳۰ دیده شده : ۵۱بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۶۴۳
  • تعداد حاضران : ۲۴۸
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها