freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


مدیرعامل انویدیا جن سان هاونگ انتظار دارد شرکتش در خط مقدم خودروهای خودکار قرار گیرد و کنترلی مبتنی بر هوش مصنوعی ارائه دهد که توسعه‌ی خودروهای خودران را ممکن می‌سازد.

پلتفرم Drive PX انویدیا به عنوان ماژول کامپیوتری برای سیستم‌های خودکار عمل خواهد کرد و با استفاده از چند CPU و GPU به‌صورت هم‌زمان با معماری نرم‌افزار «یادگیری عمیق» می‌تواند جریان‌های داده‌های زنده را پردازش کند.

در تمام خودروهای جدیدتسلا نیز، نسل دوم سخت‌افزار PX 2 داده‌ها را از ۸ دوربین و چندین حسگر با استفاده از رادار و سیگنال‌های فراصوت پردازش خواهد کرد.

هاونگ می‌گوید:

به نظر من کاری که تسلا قرار است با رونمایی و روانه‌ی جاده کردن خودروهایی مجهز به هوش مصنوعی با قابلیت و ظرفیت هدایت کاملا خودکار انجام دهد، شوک شدیدی به صنعت خودروسازی وارد خواهد کرد. این اقدام به‌سادگی ۵ سال از تمام تکنولوژی‌های موجود پیشرفته و جلوتر است.

جدا از عملکرد محاسبه‌ی خام، هاونگ بیان کرد که خودروسازان به پلتفرم‌هایی علاقه‌مند و جذب خواهند شد که انعطاف‌پذیر هستند و اجازه می‌دهند لایه‌های نرم‌افزاری به‌صورت منظم به‌روزرسانی شوند.

وی افزود:

قابلیت توسعه‌ی نرم‌افزارهای مخصوص هر کمپانی به دست خود آن کمپانی ممکن خواهد بود، البته بعد از اینکه نرم‌افزار را بر اساس پلتفرم ما توسعه دهند.

تسلا قصد دارد سیستم را با استفاده از یک خودروی کاملا خودران که مسیری را از لس‌آنجلس به نیویورک بدون هیچ‌گونه دخالت انسانی طی خواهد کرد، به نمایش بگذارد.

منبع : Zoomit ارسال به :
انتشار : جمعه ۲۸ آبان ۱۳۹۵ - ۱۷:۵۵:۴۶ دیده شده : ۴۱بار نویسنده : admin

چیپ کارت هوشمند به خودروهای دو در میگویند قیمت خودروهای به روز قیمت خودروهای به روز سایپا قیمت خودروها به روز قيمت خودروها به روز قیمت ماشینهای به روز ایران خودرو قیمت خودروهای وارداتی به روز قیمت خودروهای Mvm به روز قيمت خودروهاي ايراني به روز قیمت خودروهای خارجی به روز قيمت خودروهاي داخلي به روز بروزترین قیمت خودروهای ایران خودرو جدیدترین قیمت خودروهای ایران خودرو جدیدترین قیمت ماشینهای ایران خودرو جدیدترین قیمت خودروهای پارس خودرو جدیدترین قیمت خودروهای شرکت ایران خودرو جدیدترین قیمت های خودروهای ایران خودرو جدیدترین قیمت های محصولات ایران خودرو جدیدترین لیست قیمت خودروهای ایران خودرو جدیدترین قیمت انواع خودروهای ایران خودرو جدیدترین قیمت خودروهای داخلی ایران خودرو اعطای وام به خودروهای فرسوده قیمت به روز خودروهای سایپا و ایران خودرو قیمت به روز خودروی سایپا قیمت به روز خودروهای شرکت سایپا قیمت به روز خودروهای گروه سایپا قیمت به روز شده خودروهای سایپا قیمت خودروهای شرکت سایپا به نرخ روز قیمت به روز خودروهای سایپا دیزل قیمت های به روز خودروهای سایپا قیمت به روز انواع خودروهای سایپا قوانین مربوط به خودروهای ارس میزان وام به خودروهای فرسوده خودروهای به سرقت رفته قیمت خودروهای داخلی به روز قيمت خودروهاي سايپا به روز قیمت خودروهای کارکرده به روز به روزترین خودروهای جهان به روزترین ماشینهای جهان خودروهای به روز چیپ هوش مصنوعی انویدیا کلید دستیابی به خودروهای کاملا خودکار

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۲۶۳
  • تعداد حاضران : ۱۹۶
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها