freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


کمپانی گوگل در اوایل سال جاری میلادی، سرویس یادگیری ماشینی مبتنی بر کلاود خود را راه اندازی کرد و هم اکنون، از این سرویس به عنوان یکی از بخش‌هایی که توانسته در این مدت زمان، بیشترین رشد را تجربه کند، یاد می شود.در همین رابطه، امروز این غول دنیای تکنولوژی از برخی ویژگی های جدید این سرویس برای کاربران و توسعه دهندگانی که می خواهند حجم کارهای یادگیری ماشینی خود را بر روی کلاود گوگل اجرا کنند، رونمایی کرد.

گوگل بر خلاف رقبای خود در این زمینه همانند AWS و Azure، هرگز به توسعه دهندگان اجازه دسترسی به ماشین های مجازی مجهز به واحد های پردازش گرافیکی (GPU) پیشرفته را نمی داد که خوشبختانه قرار است این امکان در آینده ای نزدیک یعنی در سال 2017 برای توسعه دهندگان فراهم شود.در واقع، یادگیری ماشینی به طور قابل توجهی به همین پردازنده های گرافیکی وابسته است چرا که این تراشه ها، تامین کننده انرژی الگوریتم هایی هستند که منجر به موفقیت این تکنیک (یادگیری ماشینی) شده است.

هنوز مشخص نیست که چرا گوگل چنین امکانی را برای کاربران خود فراهم نکرده است و این در حالیست که رقبای این شرکت یعنی AWF و Azure، از مدت ها قبل چنین اجازه ای را برای توسعه دهندگان فراهم کرده اند.اگرچه دسترسی کامل به سرورهای جدید می تواند برای کاربران بسیار مطلوب‌ترباشد اما تا زمانی که گوگل به این تصمیم خود جامه عمل بپوشاند، کاربران می توانند از سرویس های یادگیری ماشینی فعلی این شرکت به منظور ساخت مدل های یادگیری عمیق خود استفاده کنند.

درست است که شرکت گوگل، در حال حاضر سرویس خود را به منظور ساخت مدل های یادگیری ماشینی مرسوم ارائه می دهد، اما این امکاناتی را نیز برای توسعه دهندگان فراهم کرده است که از میان آن ها می توان تبدیل کلمات موجود در گفت و گو به متن مکتوب، ترجمه به زبان های مختلف، استخراج اطلاعات از متون و غیره اشاره کرد.همچنین به لطف پیشرفت های اخیر در حوزه یادگیری ماشینی و دستیابی به تکنولوژی تولید تراشه، این شرکت اعلام کرد که قصد دارد تا قیمت استفاده از Cloud Vision API را تا 80 درصد کاهش دهد. همچنین، عملکرد این سرویس ها در شناسایی لوگوی کمپانی ها، مناظر طبیعی و سایر اشیا بهتر خواهد شد.

با این بروزرسانی، Cloud Natural Language API برای استخراج اطلاعات از متن، از امروز از حالت بتای خود خارج خواهد شد. ویژگی های دیگر این سرویس شامل تحلیل ارتقا یافته نحوی (Syntax) می شود که امکان شناسایی ویژگی های متن همانند اعداد، جنسیت، شخص و جمله را فراهم خواهد کرد.به گفته گوگل، هم اکنون Natural Language API قادر است هویت های بیشتری را با دقت بالاتر تشخیص و تحلیل احساسات را نیز انجام دهد.

در حال حاضر، سرویس های ترجمه گوگل برای مشتریان نیز از تراشه های این شرکت استفاده می کنند و امروز این شرکت، این قابلیت را با اجرای یک نسخه پریمیوم از Cloud Transition API برای توسعه دهندگان فراهم کرد. این API از هشت زبان (انگلیسی به چینی، فرانسوی، آلمانی، ژاپنی، کره ای، پرتغالی؛ اسپانیایی و ترکی استانبولی) و شانزده زبان دوتایی پشتیبانی می کند. گفته می شود که API جدید، خطاها را برای این زبان ها از 55 تا 85 درصد کاهش خواهد داد.

به اعتقاد گوگل، API جدید برای ترجمه های متون طولانی مفید خواهد بود. در حالی که سرویس ترجمه کنونی این شرکت که بیش از 100 زبان را پشتیبانی می کند، بیشتر برای ترجمه متون کوتاه مورد استفاده است. 

علاوه بر این، یک ای پی آی جدید به عنوان Cloud Jobs API نیز معرفی شد که به طور ویژه به کسب و کارها و به منظور کنار هم قرار دادن شغل ها برای داوطلبین کمک خواهد کرد به طوری که می تواند با نگاه کردن به عناوین شغل ها، مهارت ها و سایر سیگنال ها، مناسب ترین شغل را برای افرادی که به دنبال شغل هستند، ارائه دهد. در حال حاضر، این API در حالت محدودشده ی آلفا قرار دارد.

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : جمعه ۲۸ آبان ۱۳۹۵ - ۱۸:۴۰:۳۳ دیده شده : ۴۴بار نویسنده : admin

گوگل به چه معناست کلمه گوگل به چه معناست گوگل به چه معنا است گوگل به زبان انگلیسی دانلود گوگل کروم به زبان انگلیسی تغییر زبان گوگل به انگلیسی سایت گوگل به زبان انگلیسی گوگل کروم به زبان انگلیسی صفحه اصلی گوگل به زبان انگلیسی دانلود گوگل ارث به زبان انگلیسی تنظیم زبان گوگل به انگلیسی تغیر زبان گوگل به انگلیسی گوگل به زبان فارسی گوگل ارث به زبان فارسی Google به زبان فارسی گوگل به زبان فارسي سایت گوگل به زبان فارسی گوگل مپ به زبان فارسی ترجمه گوگل به زبان فارسی تبدیل گوگل به زبان فارسی دانلود گوگل به زبان فارسی نقشه گوگل به زبان فارسی گوگل به روز رسانی گوگل به روز رسانی شود گوگل پلی به روز رسانی Google Play به روز رسانی به روز رسانی گوگل کروم به روز رسانی گوگل ارث به روز رسانی گوگل پلیر به روز رسانی گوگل پلی اندروید به روز رسانی گوگل پلاس به روز رسانی گوگل پلی برای اندروید گوگل به زبان عربی گوگل به مامان زنگ بزن گوگل به کوردی گوگل به زمانی کوردی گوگل به زبان کوردی گوگل به كوردي گوگل به زبان کردی گوگل به فارسی گوگل فارسی به انگلیسی گوگل فارسی به عربی مترجم گوگل به فارسی تبدیل گوگل به فارسی گوگل فارسي به انگليسي تغییر گوگل به فارسی اخبار گوگل به فارسی تنظیم گوگل به فارسی گوگل فینگلیش به فارسی خواهد شد خواهد شد خواهر من خواهد شد به انگلیسی خواهد شد خواهر من حسین فخری خواهد شد خواهر من کویتی پور خواهد شد آشکارا خواهد شد حافظ سبز خواهد شد میدانم چه خواهد شد صبح خواهد شد نوحه خواهد شد خواهر من دانلود خواهد شد خواهر من دانلود نوحه خواهد شد خواهر من دانلود مداحی خواهد شد خواهر من چه خواهد شد بگویید ای رفیقان فریحا چه خواهد شد آینده چه خواهد شد فردا چه خواهد شد؟ ایران چه خواهد شد؟ عاقبت چه خواهد شد نمی دانم چه خواهد شد طلا چه خواهد شد ستایش چه خواهد شد صبح خواهد شد و به این کاسه آب صبح خواهد شد و داخل واژه صبح صبح خواهد شد پلتفرم کلاود گوگل به ماشین‌‌های پردازشی گرافیکی مجهز خواهد شد

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۴۵۰
  • تعداد حاضران : ۱۲۸
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها