freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1373559/42  زمان: 18:41  1395/08/28  بازدید: 517

ژوزه مورینیو، سرمربی پرتغالی منچستریونایتد در مصاحبه ای سراسر طعنه در مورد ونگر و شرایط تیمش صحبت کرد.

به گزارش "ورزش سه"، فردا دو تیم منچستریونایتد و آرسنال در ورزشگاه اولدترافورد به مصاف هم خواهند رفت.

 

مورینیو گفت: "باز هم باید تکرار کنم که رکورد های من در برابر دیگر مربیان اهمیتی ندارد و برای من تنها نتایج تیمی اهمیت دارد. در لیگ برتر، فردا قرار است مسابقه ای بین دو تن از بهترین مربیان برگزار شود.

 

دیگر سر الکس فرگوسن در فوتبال فعالیت نمی کند و ما در مورد مربیانی صحبت می کنیم که تا به حال چندین بار فاتح لیگ برتر شده اند. من 3 بار موفق به کسب قهرمانی شده ام و ونگر نیز 3 یا 4 بار (مطمئن نیستم) فاتح لیگ شده است. پس به این دلایل باید به این دسته از مربیان احترام گذاشت ولو اینکه شاید تیم آنها در شرایط فعلی خیلی خوب نتیجه نمی گیرد.

 

 

 

 

من اطمینان دارم همه شما برای ونگر احترام زیادی قائل هستید. در حالی که این احترام در مورد من وجود ندارد و این در حالی است که از آخرین جامی که من موفق به فتح آن شده ام، 18 ماه می گذرد نه 18 سال. به همین دلیل من نیز ترجیح می دهم تنها به راه خودم ادامه دهم و به سوی کسب چهارمین عنوان قهرمانی لیگ حرکت کنم".

 

در حال حاضر من در باشگاهی که دوست دارم فعالیت می کنم. زمانی که از چلسی اخراج شدم، مشکل بزرگی رخ نداد زیرا بسیاری از باشگاه های بزرگ اروپا به من پیشنهاد دادند که به خاطر رعایت اصول حرفه ای، نامی از آنها نمی برم. اما من ترجیح دادم مدتی صبر کنم و آن پیشنهادات را رد کردم.

 

تا به حال در 4 باشگاه موفق به کسب قهرمانی شده ام و علاقمندم این رکورد به همه کارنامه من و باشگاه هایی که در آن کار کرده ام تعمیم پیدا کند. این رکورد بسیار جالبی است که من می خواهم به آن دست پیدا کنم".


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : جمعه ۲۸ آبان ۱۳۹۵ - ۱۸:۵۰:۲۰ دیده شده : ۴۸بار نویسنده : admin

من به آمار زمین مشکوکم من به آمار زمین مشکوکم تو چطور من به آمار زمین مشکوکم علی تکتا من به آمار زمين مشکوکم من به آمار زمین مشکوکم اگر این سطح من به آمار زمین مشکوکم شاعر من به آمار زمین مشکوکم از کیست من به آمار زمین مشکوکم اگر من به آمار زمین مشکوکم سپهری من به آمار زمین مشکوکم دانلود من به پایان دگر نیندیشم من به پايان دگر نينديشم كه همين دوست داشتن زيباست شعر من به پایان دگر نیندیشم گرچه پایان راه ناپیداست من به پایان دگر نیندیشم من به پایان راه دگر نیندیشم شعر فروغ من به پایان دگر نیندیشم من بهارم تو زمین من بهارم تو زمین دانلود من باهارم تو زمین سهیل نفیسی من بهارم تو زمین اعتمادی من بهارم تو زمين آهنگ من بهارم تو زمین دانلود آهنگ من بهارم تو زمین متن شعر من بهارم تو زمین دانلود ترانه من بهارم تو زمین من بهارم تو زمین من زمینم من به چشم خویشتن دیدم من به چشم خویشتن دیدم که جانم من به چشم خویشتن دیدم که یارم می رود من به چشم خویشتن دیدم که من به چشم خویشتن دیدم جانم میرود من خود به چشم خويشتن ديدم كه من خودبه چشم خویشتن دیدم شعر من به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود من خودم به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود من خودبه چشم خويشتن ديدم من به آخوند آلرژی دارم من به آخوند آلرژي دارم من به خود نامدم اینجا من به خود نامدم اينجا كه بخود باز روم من به خود نامدم اینجا که به خود بازروم من به خاکستر نشینی من به خاکستر نشینی عادت دیرینه دارم معین من به خاکستر نشینی عادت دیرینه دارم دانلود من به خاکستر نشینی از معین دانلود من به خاکستر نشینی دانلود آهنگ من به خاکستر نشینی معین دانلود آهنگ من به خاکستر نشینی من به شوهرم خیانت کردم من به شوهرم خيانت كردم من به همسرم خيانت كردم چرا من به شوهرم خیانت کردم من به این معروفم من به اين معروفم كه بد عاشق ميشم من به اين معروفم شادمهر من به این معروفم شادمهر عقیلی من به این معروفم از شادمهر من به این معروفم از شادمهر عقیلی من به این معروفم که بد عاشق میشم دانلود من به این معروفم که بد عاشق میشم شادمهر من به این معروفم دانلود من به این معروفم متن من به انگلیسی من آمدم به انگلیسی من بهترینم به انگلیسی عشق من به انگلیسی من برگشتم به انگلیسی نفس من به انگلیسی زندگی من به انگلیسی من خوبم به انگلیسی اسم من به انگلیسی دوست من به انگلیسی است المراة است المراة يوتيوب است المراة فيديو معنى است المراة ماهو است المراة شكل است المراة است اثيكا مستشفى است اثيكا است یا هست است و هست تفاوت است و هست کاربرد است و هست فرق بین است و هست فرق بين است و هست تفاوت فعل است و هست فرق بين است و هست چيست است هستم است يمنيه است يمنيه تويتر اجمل است يمنيه احلى است يمنيه است مره اكبر است مره اجمل است مره است معنى معنى است في اللغه العربيه معنى است باللغه العربيه ما معنى است في اللغة العربية معنى است بالجنوبي معنى است بالانجليزي معنى است بالفارسية معنى است في المعجم معنى است في اللغة مورینیو: ناکامی من به اندازه ونگر طولانی نبوده است

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۵۵
  • تعداد حاضران : ۲۶۷
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها