freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


قائم مقام حزب اعتماد ملی در پیش کنگره پانزدهم حزب مردم سالاری گفت: دموکراسی بدون حضور احزاب شعاری بیش نیست.

وی افزود: اولین مقیاس، مقیاس عقل است. دوم شرع و حوزه های وحیانی است که مکمل عقل است. سوم سیره عقلا است چیزی که کمتر به آن توجه می شود و چهارم عرف است.

قائم مقام حزب اعتماد ملی گفت: البته یکی از مسائلی که این 4 مقیاس بر آن استوار است عبارت است از اینکه جامعه باید در مسیر توسعه باشد چرا که توسعه سیاسی منوط بر وجود آزادی و دموکراسی در کشور است.

وی با بیان اینکه آزادی  در کشور مشروط بر حضور احزاب است گفت: این بدین منظور است که دموکراسی در جامعه مدنی بدون حزب شعاری بیش نیست بنابراین توسعه سیاسی بدون تهذب یک شعار پوچ و تو خالی است.

منتجب نیا در ادامه با بیان اینکه بین 4 مدل نظام توپولیستی، نظام استبدادی، نظام لوی جلگه و نظام هیاتی آنچه شرع مقدس و عرف می پذیرد نظام حزبی است گفت: این در حالی است که نظام لوی  جرگه نظام استبدادی نظام هیاتی و نظام توپولیستی هیچکدام مورد تایید علما نیستند.

وی با بیان اینکه نباید اجازه دهیم استبداد حزبی و جبه ای در کشور به وجود بیاید گفت: نباید اجازه دهیم دیگران جای ما تصمیمی بگیرند و ما هم خدایی نکرده به بهانه وحدت به استبداد روی بیاوریم.

قائم مقام حزب اعتماد ملی در پایان گفت: در حال حاضر اتحاد بین اصولگرایان و اصلاح طلبان رمز پیروزی آنها است منتهی این اتحاد را باید در قالب اراده افراد تعریف کنیم. چرا که اگر بخواهیم این اتحاد را بر پایه نظام هیاتی و یا لویی جرگه تعریف کنیم بر خلاف ایده عقلا حرکت کرده ایم.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : جمعه ۲۸ آبان ۱۳۹۵ - ۲۰:۱۵:۳۳ دیده شده : ۵۰بار نویسنده : admin

دموکراسی بدون دموکرات ها دموکراسی بدون دموکرات نیست نشان زندگی نیست در شهر نگاری که دل ما ببرد نیست در شهر نگاری که دل ما ببرد تفسیر نیست در شهر نگاری که دل ما ببرد Hafezdivan نیست در شهر نگاری که دل ما ببرد گنجور نیست در شهر نگاری ک دل ما ببرد نیست در شهر نگاری که دل ما ببرد تعبیر نیست در شهر نگاری که دل ما ببرد 1doost نیست در شهر نگاری که دل ما را ببرد نیست در شهر نگاری که دل ما ببر نیست در شهر نگاری گنجور نیست کند هست کند نيست كند هست كند نیست در سودای زلفت نیست در سودای زلفت کار نيست در سوداي زلفت نیست در سودای زلفت از ایرج دانلود آهنگ نیست در سودای زلفت دانلود نیست در سودای زلفت شعر نیست در سودای زلفت نیست که نیست شعر نیست که نیست مهم نیست که نیستی مهم نیست که قشنگ نیستی نیست بر لوح دلم جز الف نیست بر لوح دلم جز الف قامت یار نیست بر لوح دلم جز الف قامت دوست تفسیر نیست در لوح دلم جز الف قامت یار نيست در لوح دلم جز الف قامت يار نیست در لوح دلم جز الف نیست در لوح دلم جز نیست در سودای زلفت کار من نیست در سودای زلفت کار من جز بی قراری نیست تردید زمستان گذرد نیست در شهر نگاری نیست بر لوح دلم دموکراسی بدون حضور احزاب شعاری بیش نیست

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۶۱۸
  • تعداد حاضران : ۲۰۰
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها