freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


اوایل سال جاری در نمایشگاه خودرو دیترویت، آکورا با معرفی مدل مفهومی سدان Precision از زبان طراحی خارجی جدید خود در مدل‌های آینده رونمایی کرد. حالا در نمایشگاه خودرو لس‌آنجلس ۲۰۱۶، آکورا طراحی Precision را به فضای داخلی نیز گسترش داده است. این طراحی جدید که بر اساس طراحی داخلی سوپراسپرت NSX توسعه یافته است، با تمرکز بر سیستم‌های ارتباطی آینده، رانندگی خودران و خودروهای الکتریکی پا به عرصه‌ی تولید خواهد گذاشت.

آکورا precision

در طراحی جدید فضای داخلی، آکورا از دو صفحه‌ی نمایش ۱۲.۳ اینچی استفاده کرده است، یکی در قسمت مرکزی کنسول اصلی خودرو و دیگری پشت فرمان. رنگ‌ها و انیمیشن‌های طراحی‌شده برای این صفحه‌ها با حالت‌های رانندگی خودرو هماهنگی کامل دارند برای مثال، در حالت رانندگی در برف از رنگ سفید، در حالت رانندگی نرم و راحت از رنگ آبی، در حالت اسپرت از رنگ قرمز و در حالت اسپرت پلاس از رنگ نارنجی استفاده شده است.

اصولا در خودروها برای کنترل تنظیمات خودرو از دکمه‌ها یا صفحه‌های نمایش لمسی استفاده می‌شود. ازآنجا که استفاده از دکمه‌ها می‌تواند گیج‌کننده و در مواقعی همراه با تأخیر در انجام دستور باشد، برخی خودروسازان به استفاده از نمایشگرهای لمسی روی آوردند؛ اما این نمایشگرها نیز به دلیل جانمایی نامناسب معمولا از دسترس رانندگان دور هستند و راننده برای اعمال تنظیمات مختلف دچار مشکل می‌شود. به همین دلیل، آکورا در طراحی جدید خود از یک صفحه‌ی لمسی مجزا برای کنترل تنظیمات مختلف صفحه‌ نمایش استفاده کرده است. آکورا ادعا می‌کند این صفحه‌ی لمسی (که در قسمت مرکزی کنسول خودرو قرار دارد)، مشکلات دو سیستم قبلی را حل کرده است و راننده می‌تواند با لمس لبه‌های خارجی این صفحه‌ی لمسی در میان تنظیمات مختلف اسکرول کند. این صفحه به یک سیستم مپینگ بسیار دقیق مجهز است که هر نقطه از این صفحه‌ی لمسی را به یک نقطه‌ی یکتا از صفحه‌ی نمایش مربوط می‌سازد، سیستمی که به ادعای آکورا برای اولین بار در خودروها مورد استفاده قرار گرفته است. البته، لازم به ذکر است که استفاده از صفحه‌های لمسی برای کنترل نمایشگرها قبلا در مدل‌هایی از بی‌ام‌و، لکسوس و آئودی مورد استفاده قرار گرفته است و به همین دلیل ادعای آکورا تا حدودی عجیب است.

آکورا precision

آکورا precision

سیستم سرگرمی و اطلاعات جدید آکورا به سیستم عامل اندروید مجهز است و به این سیستم اجازه می‌دهد تا به صورت امن به اپلیکیشن‌های موبایل، اطلاعات و محتویات دیگر دسترسی داشته باشد. همچنین، صفحه نمایش مرکزی در این طراحی می‌تواند به دو قسمت مجزا تقسیم شود و به راننده اجازه می‌دهد تا به‌راحتی در میان تنظیمات، سیستم ناوبری، سیستم پاسخگویی به تماس‌ها و سیستم صوتی جست‌وجو کند. برای مثال، نقشه‌ی مسیر می‌تواند در طرف راست صفحه به نمایش درآید؛ درحالی‌که راننده از قسمت دیگر صفحه برای جست‌وجو در سایر قسمت‌ها استفاده می‌کند. لازم به ذکر است که سیستم اطلاعات و سرگرمی جدید آکورا از انیمیشن‌ها و آواهای منحصربه‌فرد بهره می‌برد.

آکورا precision

برای آنکه سیستم رانندگی خودران به بهترین نحو عمل نماید، آکورا صفحه نمایش موجود در پشت فرمان را به یک موتور سه‌بعدی با بازخورد آنی مجهز کرده است که با دریافت اطلاعات از حسگرهای خودرو، مکان دیگر خودروها و اشیای موجود در اطراف خودرو را نشان می‌دهد. به علاوه، مدل مفهومی ارائه‌شده به سیستم ارتباط بین خودرویی مجهز شده است تا به رانندگان خودروهای خودران اجازه دهد هشدارهای لازم را بین یکدیگر تبادل کنند. سیستم تصویری پیشرفته‌ی مبتنی بر هوش مصنوعی، قابلیت دیگری است که آکورا در این مدل مفهومی ارائه کرده است. این سیستم توانایی پیش‌بینی مسیر حرکتی خودروها، دوچرخه‌ها و عابرهای پیاده -حتی اگر در دیدرس راننده نباشند- را دارد.

تنها کاری که اکنون لازم است انجام دهیم، انتظار برای استفاده از این امکانات و طراحی‌های جدید در مدل‌های آینده‌ی آکورا در سال‌های آتی است.

منبع : Zoomit ارسال به :
انتشار : جمعه ۲۸ آبان ۱۳۹۵ - ۲۰:۴۵:۴۸ دیده شده : ۲۱۱بار نویسنده : admin

با زبان بی زبانی با زبان بی زبانی بارها گفتی برو سیل اشکم با زبان بی زبانی بگفتم با زبان بی زبانی دانلود آهنگ با زبان بی زبانی حال دل می گویم با زبان بی زبانی با زبان میشود با زبانی که گناه نکردی دعا کن با زبان دیگران دعا کنید با زبان حال میگفتش بتول با زبان عقربک میگفت عمر با زبانی دعا کن که گناه نکرده باشی با زبانی دعا کن که گناه نکردی با زبانی دعا کن با زبانی دعا کنید با زبانی دعا کنید که گناه نکرده باشید با زبانی دعا کن که گناه نکرده ای با زبانی دعا کن که گناه نکرده باشد با زبانی دعا کنید که گناه نکردید با زبانی دعا کن که گناه نکرده با زبانی که گناه نکرده اید دعا کنید فیس بوک با زبان فارسی فيس بوك با زبان فارسی فيس بوك با زبان فارسي حذف اکانت فیس بوک با زبان فارسی ثبت نام فیس بوک با زبان فارسی دانلود فیس بوک با زبان فارسی آموزش فیس بوک با زبان فارسی عضویت در فیس بوک با زبان فارسی ثبت نام در فیس بوک با زبان فارسی آموزش کار با فیس بوک به زبان فارسی زبان با سس قارچ زبان با سس قارچ و خامه طرز تهیه زبان گوسفندی با سس قارچ خوراک زبان گوساله با سس قارچ طرز پخت زبان با سس قارچ خوراک زبان گاو با سس قارچ طرز پخت خوراک زبان با سس قارچ طرز تهیه ی خوراک زبان با سس قارچ خداحافظی با زبان خداحافظی با زبان ژان لوک گدار خداحافظي با زبان خداحافظی با زبان گدار خداحافظی با زبان دانلود خداحافظی با زبان دانلود فیلم خداحافظی با زبان نقد خداحافظی با زبان انگلیسی وداع با زبان فیلم خداحافظی با زبان گدار جدید طراحی ناخن طراحي جديد ناخن طراحی جدید ناخن 2014 طراحی جدید ناخن 2013 طراحی جدید ناخن 2015 طراحی جدید ناخن 2012 طراحی جدید ناخن زمستانی طراحی جدید ناخن 92 طراحی جدید ناخن دانلود طراح جدید ناخن طراحی جدید فیس بوک طرح جدید پروفایل فیس بوک طرح جدید فیس بوک طراحی جدید کابینت آشپزخانه طرح جدید از کابینت آشپزخانه طرح جدید کابینت آشپزخانه طرح جديد كابينت آشپزخانه طرح جدید کابینت آشپزخانه Mdf طرحهای جدید کابینت آشپزخانه طرح جدید کابینت برای آشپزخانه های کوچک طرح هاي جديد كابينت آشپزخانه طرح های جدید کابینت آشپزخانه Mdf طرح جدید کابینت آشپزخانه کوچک طراحی جدید پیکان طراحی جدید پیکان ایران خودرو طراحی داخلی پیکان جدید طراحی داخل پیکان جدید عکس طراحی جدید پیکان طراحی داخلی پیکان جدید 93 تصویر طراحی پیکان جدید طراحی موتور پیکان جدید طرح جدید ناخن 2014 طرحهای جدید ناخن 2014 طراحی های جدید ناخن 2014 مدل جدید طراحی ناخن 2014 مدلهای جدید طراحی ناخن 2014 جدید ترین مدل طراحی ناخن 2014 آموزش طراحی ناخن جدید 2014 عکسهای جدید طراحی ناخن 2014 جدید ترین طراحی ناخن 2014 طراحی جدید کابینت ام دی اف طراحی جدید کابینت Mdf طراحی های جدید کابینت طراحی های جدید کابینت اشپزخانه مدل جدید طراحی کابینت نرم افزار جدید طراحی کابینت طراحی جدید کابینت طرح جدید ناخن 2013 طرحهای جدید ناخن 2013 عکس طراحی ناخن جدید 2013 عکس های جدید طراحی ناخن 2013 جدید ترین طراحی ناخن 2013 مدل جدید طراحی ناخن 2013 مدلهای جدید طراحی ناخن 2013 طراحی جدید آشپزخانه طراحی جدید اپن آشپزخانه طراحی های جدید آشپزخانه مدل جدید طراحی آشپزخانه مدل های جدید طراحی آشپزخانه طرح جدید ناخن 2015 مدل جدید طراحی ناخن 2015 مدلهای جدید طراحی ناخن 2015 جدید ترین طراحی ناخن 2015 جدیدترین مدل طراحی ناخن 2015 طرحهای جدید ناخن 2015 طراحی های جدید ناخن 2015 طراحیهای جدید ناخن آشنا شوید با زبان جدید طراحی کابین آکورا آشنا شوید

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۷۹۸۷
  • تعداد حاضران : ۲۲۶
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها