freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1373597/42  زمان: 20:06  1395/08/28  بازدید: 18,787

ژوزه مورینیو، سرمربی پرتغالی منچستریونایتد تاکید کرد اتفاقات چند روز اخیر به شرایط منچستریونایتد ربطی ندارد.

به گزارش "ورزش سه"، هفته قبل عکس های نامناسبی از وین رونی منتشر شد که حاشیه های زیادی را در روزهای اخیر برای کاپیتان تیم ملی انگلیس و منچستر به همراه داشته است. مورینیو همچنین در مورد شرایط بازیکنان تیمش در آستانه دیدار برابر آرسنال صحبت کرد.

 

اتفاقات مربوط به وین رونی: "در تمرینات چند روز اخیر ما اتفاق خاصی رخ نداده است. رونی نیز مانند دیگر بازیکنان تمرین می کند و علاقمند به بازی کردن است. آن چیزی که در بازی های ملی رخ داده مربوط به آنجاست و من نظری در این رابطه ندارم. وقتی بازیکنان به اردوی تیم ملی می روند، شرایط آنها به آنجا مربوط می شود و به من ربطی ندارد.

 

 

 

 

در بعضی از موارد، بازیکنان با شرایط بسیار خوبی از اردوهای ملی باز می گردند زیرا اتفاقات خوبی در جریان بازی ها رخ داده است. اما در بعضی از روزها، آنها درگیر مصدومیت های بزرگ یا سرخوردگی به خاطر نتایج تیم ملی هستند و با شرایط بدی به تیم ملحق می شوند. در مورد رونی، ما می دانیم که اتفاقات خوبی در تیم ملی رخ نداده است اما فعلا پرونده این بازی بسته شده و تا چند ماه دیگر بازی ملی وجود ندارد".

 

مصدومیت اسمالینگ: "برخی بازیکنان ما مصدوم‌ هستند اما برای آن گریه نمی‌کنم. این یک شانس برای دیگر بازیکنان آماده است و آنها نیز آماده‌ بازی کردن هستند. در مورد اسمالینگ هم فکر می‌کنم اخبار شما کامل ‌تر از من است، پس به همان منابع خودتان اکتفا کنید".

 

شرایط لوک شاو: "شاو در همه جلسات تمرین تلاش خود را کرده است و در حال حاضر  آماده بازی کردن است. من مشکلی با وی  ندارم اما نمی توانم بگویم که او فردا بازی خواهد کرد یا خیر. باید عنوان کنم که او از بازیکنان با استعداد منچستریونایتد است، اما مشکلاتی دارد که باید آن‌ها را رفع کند".


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۵ - ۶:۵:۳۵ دیده شده : ۱۳۶بار نویسنده : admin

مشکل مورینیو با کاسیاس اصلی ترین مشکل مورینیو با کاسیاس رونی به چلسی پیوست وین رونی به چلسی پیوست پیوستن رونی به چلسی رونی به رئال پیوست وین رونی به رئال پیوست وین رونی به رئال مادرید پیوست رونی کلمن بهشت زهرا روني كلمن بهشت زهرا روني كلمن در بهشت زهرا رونی کلمن در بهشت زهرا آپارات روني كولمن در بهشت زهرا حضور روني كلمن در بهشت زهرا رونی کلمن و بهشت زهرا رونی کلمن در بهشت زهرای تهران رونی کلمن در بهشت زهرا ایران رونی کلمن در بهشت زهرا تهران گل رونی به سیتی دانلود گل رونی به سیتی گل رونی به من سیتی دانلود گل رونی به من سیتی گل وین رونی به من سیتی گل زیبای رونی به من سیتی کلیپ گل رونی به منچستر سیتی گل زیبای وین رونی به منچستر سیتی دانلود گل برگردان رونی به منچستر سیتی گل رونی به برزیل گل وین رونی به برزیل دانلود گل وین رونی به برزیل روني كلمن به ايران آمد رونی کلمن به ایران آمده کلیپ آمدن رونی کلمن به ایران رونی کولمن در بهشت زهرا به من مربوط نیست به من مربوط نیست به انگلیسی به من مربوط نیست ولی خروف مربوط من رقبته من هو تاء مربوطة من اي مربوط الراتبين شاب مربوط من ست سنوات به من مربوط است کتاب به من مربوط است من به خودم مربوطم نیست نشان زندگی نیست در شهر نگاری که دل ما ببرد نیست در شهر نگاری که دل ما ببرد تفسیر نیست در شهر نگاری که دل ما ببرد Hafezdivan نیست در شهر نگاری که دل ما ببرد گنجور نیست در شهر نگاری ک دل ما ببرد نیست در شهر نگاری که دل ما ببرد تعبیر نیست در شهر نگاری که دل ما ببرد 1doost نیست در شهر نگاری که دل ما را ببرد نیست در شهر نگاری که دل ما ببر نیست در شهر نگاری گنجور نیست کند هست کند نيست كند هست كند نیست در سودای زلفت نیست در سودای زلفت کار نيست در سوداي زلفت نیست در سودای زلفت از ایرج دانلود آهنگ نیست در سودای زلفت دانلود نیست در سودای زلفت شعر نیست در سودای زلفت نیست که نیست شعر نیست که نیست مهم نیست که نیستی مهم نیست که قشنگ نیستی نیست بر لوح دلم جز الف نیست بر لوح دلم جز الف قامت یار نیست بر لوح دلم جز الف قامت دوست تفسیر نیست در لوح دلم جز الف قامت یار نيست در لوح دلم جز الف قامت يار نیست در لوح دلم جز الف نیست در لوح دلم جز نیست در سودای زلفت کار من نیست در سودای زلفت کار من جز بی قراری نیست تردید زمستان گذرد نیست در شهر نگاری نیست بر لوح دلم مورینیو: مشکل رونی به من مربوط نیست

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۰۹
  • تعداد حاضران : ۲۳۵
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها